23 Czerwca 2017
 

70-lecie Kół Łowieckich Jenot i Bóbr                                                                                                                                        W sobotę rajd rowerowy Odjazdowy Bibliotekarz - start o godz.10.00                                                                                                                                        Świętojańska Familiada w Krasinie - 24. czerwca od godz. 15-stej                                                                                                                                        Wygrana Polonii w ostatnim meczu. Czarni Rudzienice - Polonia Pasłęk 2:3                                                                                                                                        Intergracje w Młynarach - 23 i 24 czerwca                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             

"Daj włos" - pasłęczanie biorą udział w akcji...

Fundacja onkologiczna Rak’n’Roll w ramach akcji „Daj włos” prowadzi zbiórkę ściętych włosów, które przeznaczane są na peruki dla kobiet chorych na nowotwór i...

Data dodania: 23-06-2017, 08:34

W kinie...

Od jutra na ekranie pasłęckiego Kina Zamkowego będzie wyświetlany film Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara. To już piąta część tej pirackiej serii. Tym razem nikczemny kapitan Salazar wraz...

Data dodania: 22-06-2017, 09:10

Świętojańska Familiada w Krasinie...

W sobotę 24. czerwca mieszkańcy Krasina zapraszają na Świętojańską Familiadę. W programie: występy taneczne i wokalne, konkursy z nagrodami, pokazy straży pożarnej i policji, przejażdżki...

Data dodania: 21-06-2017, 10:25

Dołącz do bibliotekarzy, wsiądź na rower i wyrusz z nimi na wycieczkę!

Jesteś miłośnikiem książek oraz rowerów? W takim razie ta akcja jest właśnie dla Ciebie! Dołącz do bibliotekarzy i czytelników, wsiądź na rower i razem z nami przejedź ulicami miasta....

Data dodania: 20-06-2017, 08:07

Zaproszenie na zawody jeździeckie…

Młodzieżowy Klub Jeździecki Nenia oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zapraszają na zawody jeździeckie, które odbędą się w najbliższą sobotę (24.06.17) w Parku Ekologicznym. Impreza...

Data dodania: 20-06-2017, 05:50

1

2

3

4

5

Archiwum


Sezon konkursowy w Gimnazjum w Dobrym

Anna

Data dodania:środa 22 marca 2017 godz: 12:47:07

W historii szkoły dawno nie było sezonu tak obfitego w rozmaite konkursy przedmiotowe i tematyczne. Z wielką radością można patrzeć jak  podopieczni placóki ze szczerym zaangażowaniem i wiarą we własne możliwości zgłaszają się i biorą udział w wielu współzawodnictwach językowych, sportowych i innych. Na przestrzeni ostanich miesięcy, uczniowie Gimnazjum w Dobrym wzięli udział (lub są w trakcie) w kilkunastu konkursach i zawodach sportowych. Od września praktycznie nie było miesiąca bez przygotowań oraz "doszkalań" . Choć czekamy obecnie na wyniki wielu konkursów, już możemy pochwalić się 2 znaczącymi sukcesami, zapraszamy do lektury.
Razem z nimi przegoń zimę...

Anna

Data dodania:piątek 17 marca 2017 godz: 08:28:03

Gminny Ośrodek Kultury sportu i Rekreacji w Godkowie we współpracy z sołtysem Godkowa serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców 25 marca na ognisko gminne "ZIMO UCIEKAJ"  organizowane z okazji nadejścia astronomicznej wiosny. Będzie kolorowo kulturowo: Sąd i skazanie Moreny, szczudlarz, jednoosobowy taniec z ogniem, mega bańki, jazda konna, malowanie twarzy to wszystko będzie czekać na najmłodszych mieszkańców. Jednak, żeby nie zapominać o dorosłych specjalnie dla wszystkich przygotowany będzie występ zespołu Melodie z Godkowa oraz ognisko z kiełbaskami, grochówka. Impreza rozpocznie się barwnym pochodem z pod Urzędu Gminy w Godkowie o godzinie 15:00 w którym udział wezmą dzieci wraz z opiekunami świetlic, przedstawiciele Stowarzyszenia Wspierania Inicjatyw Lokalnych Kuźni Pruskiej z Pasłęka oraz zespół Melodie z Godkowa. Duże wsparcie w oprawie technicznej zapewniają strażacy z wszystkich jednostek OSP działających na terenie gminy oraz przedstawiciele Policji, którzy będą zabezpieczać imprezę. Dodatkowo w czasie spotkania zostanie rozstrzygnięty konkurs plastyczny dedykowany dla klas I-III szkół podstawowych, oraz przeprowadzony QUIZ o tematyce związanej z naszym herbem i samym bocianem.
GOKSiR Godkowo
Konkurs wielkanocny...

Anna

Data dodania:czwartek 16 marca 2017 godz: 08:24:50

Biblioteka Publiczna Gminy Godkowo zaprasza dzieci i dorosłych do wzięcia udziału w konkursie ,,Tradycje Wielkanocne’’, na najpiękniejszą palmę, pisankę i ciasto wielkanocne. Należy przygotować:
-pisanki(3 szt.) lub
-palmę
-ciasto wielkanocne
 
Komisja oceni prace według każdej kategorii. Najładniejsze i najciekawsze prace zostaną nagrodzone. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się dnia 04.04.2017r. o godzinie 11:00  w świetlicy wiejskiej w Godkowie. Uczestnictwo w konkursie proszę zgłaszać do dnia 30.03.2017r. pod nr tel. 55 2497621 lub osobiście.
 
ZAPRASZAMY DO WZIĘCIA UDZIAŁU!
Biblioteka Publiczna w Godkowie
Występ Kabaretu Łowcy.B...

Anna

Data dodania:środa 15 marca 2017 godz: 09:04:04

8 marca z okazji Dnia Kobiet GOKSiR Godkowo zorganizował wyjazd na  kabaret Łowcy.B do Młynar. Łowcy.B to kabaret pochodzący z Cieszyna zdobywcy pierwszej nagrody na festiwalu PaKa 2003 w Krakowie. Obecnie czynni Łowcy.B to Bartosz Góra, Bartosz Gajda, Sławek Szczęch i Maciek Szczęch.
Postaram się zrelacjonować występ tego kabaretu. Postaram ponieważ mogę pisać wyłącznie o swoich odczuciach, każdy odbiorca jest inny i logiczne jest, iż ile uczestników tyle opinii. No właśnie LOGICZNE. Artyści z kabaretu często w swoich skeczach wplatali motywy tak nielogiczne, absurdalne momentami groteskowe, że aż śmieszne. Bynajmniej dla mnie i jak widziałam po sali nie tylko dla mnie. Co chwila rozlegał się śmiech i brawa.
Żabi Róg Cup 2017...

Anna

Data dodania:poniedziałek 13 marca 2017 godz: 08:34:32

W miniony weekend młodsi uczniowie Szkoły Podstawowej z Godkowa uczestniczyli w Turnieju Unihokeja dla Dzieci "ŻABI RÓG CUP 2017". Mecze rozgrywano w systemie każdy z każdym 3 x 8 minut. Turniej miał na celu propagowanie aktywności fizycznej oraz popularyzację unihokeja wśród uczniów klas I - III. Oprócz gospodarzy na turnieju wystąpił również KS Dragons Płoskinia. Nie prowadzono klasyfikacji końcowej, wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale, cały turniej przebiegł w miłej i sportowej atmosferze.
Obchody DNIA SOŁTYSA na Warmii i Mazurach

Anna

Data dodania:środa 8 marca 2017 godz: 09:55:12

„Samorządność zaczyna się w sołectwie, a sołtys jest pierwszym odbiorcą oczekiwań mieszkańców, a potem pierwszym wykonawcą, zachęcającym do wspólnego działania...” – mówił Marszałek Gustaw Marek Brzezin podczas piątkowych obchodów Samorządowego Dnia Sołtysa na Warmii i Mazurach, organizowanych przez samorząd województwa w Centrum Kongresowo – Konferencyjnym Expo Mazury w Ostródzie. W trakcie uroczystości wręczono wyróżnienia Sołtysom za udział w konkursach m.in. „Aktywna Wieś Warmii, Mazur i Powiśla”, „Czysta i piękna zagroda – estetyczna wieś”, „Eko-sołectwo”.
Dzień Kobiet w Bielicy...

Anna

Data dodania:środa 8 marca 2017 godz: 09:02:46

Międzynarodowy Dzień Kobiet jest obchodzony w wielu państwach całego świata. Tego dnia uznawane są zasługi wszystkich kobiet bez względu na podziały narodowościowe, językowe, kulturowe, czy polityczne. Jest to okazja, by spojrzeć wstecz na zmagania i dokonania z przeszłość, a co ważniejsze, by spojrzeć w przyszłość i zwrócić uwagę na niewykorzystany potencjał oraz możliwości jakie otwierają się przed następnymi pokoleniami kobiet. Z tej okazji 4 marca 2017 r. liczne grono Pań z miejscowości Bielica, Miłosna i nie tylko, zebrało się w świetlicy wiejskiej aby uczcić swoje święto. Z życzeniami w imieniu wójta Gminy Godkowo - Andrzeja Bondaruka, przybył Radny Gminy Godkowo i przewodniczący Rady Sołeckiej w Bielicy - Kazimierz Tucki.
Kolejny sukces uczniów z Godkowa...

Anna

Data dodania:wtorek 7 marca 2017 godz: 08:43:42

Wczoraj w Gronowie Elbląskim odbył się kolejny Powiatowy Finał Unihokeja. Tym razem do rywalizacji stanęli chłopcy ze Szkół Podstawowych. Uczniowie z Godkowa wywalczyli mistrzostwo, grając w całym turnieju bardzo pewnie i skutecznie. W meczach grupowych wygrali trzy mecze, remisując jeden, nie tracąc przy tym bramki. W półfinale po bardzo wyrównanym i zaciętym meczu wygrali z rówieśnikami ze Szkoły Podstawowej z Młynar 2:0. Ozdobą meczu i turnieju była bramka strzelona zza połowy przez Jakuba Wąsowskiego w same "okienko". Ostatni mecz finałowy dostarczył bardzo dużo emocji i po 10 minutach walki ze zwycięstwa i złotych medali cieszyła się drużyna z Godkowa.

Już teraz dodaj ogłoszenie w serwisie glospasleka.pl Wypełnij formularz ogłoszeniowy, podaj swoje dane, wybierz sposób płatności. Po akceptacji przez naszego administratora ogłoszenie pojawi się na stronie.  - PRZEJDŹ DO OGŁOSZEŃ

Zatrudnię opiekunkę

Poszukuje Niani do dwóch chłopców: 6 i 4 lata tel.505 592 741 więcej »

Zatrudnimy wychowawcę kolonijnego

Poszukujemy wychowawcy kolonijnego do opieki nad dziećmi z Placówek Opiekuńczo Wychowawczych "Orle Gniazdo" w Marwicy i "Samodzielne Mieszkanie" w Pasłęku w okresie wakacyjnym,... więcej »

Kierowca HDS

Firma NomEx zajmująca się sprzedażą materiałów budowlanych i pokryć dachowych zatrudni kierowcę z kat. C+E.Oferujemy:- pracę na miejscu tj. w promieniu 150km od Pasłęka- umowę o pracę - auto z HDSOd... więcej »

O nasKatalog firmOgłoszeniaForumGalerieArtykułyRedakcjaReklamaKontakt stat4u
redakcja@glospasleka.pl

Odwiedziło nas: 142156432 (w tym 3722216 odwiedzin poprzedniej wersji portalu) / on-line:28

Kontakt: Jerzy Przedpełski 604 070 973

W sprawie reklam: Anna Włodarska 605 729 591, e-mail: angie.aw@vp.pl

2011 Przedsiębiorstwo Usługowe Jadwiga Zajac-Przedpełska . Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt oraz realizacja agencja reklamowa aktywwwni.pl