25 Lutego 2017
 

Sesja nadzwyczajna                                                                                                                                        W kinie: Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej oraz SING                                                                                                                                        Uwalić burmistrza - kiedy wybory samorządowe?                                                                                                                                        Wernisaż wystawy WYKLĘCI w czwartek w galerii POK                                                                                                                                        Będą kopać na Starym Mieście                                                                                                                                        Tablica ku czci żołnierzy wyklętych                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             

Debatowali o zmianach w szkolnictwie...

Wszystkie samorządy w kraju przygotowują się do reformy oświaty, o której zadecydował rząd. Wczoraj, podczas nadzwyczajnej sesji radni debatowali o skutkach wprowadzanych zmian w...

Data dodania: 23-02-2017, 09:45

Weekend w kinie...

Pasłęcki Ośrodek Kultury zaprasza na kolejne projekcje w Kinie Zamkowym. Najmłodsi widzowie będą mieli okazję obejrzeć animowany musical SING. Jego głównym bohaterem jest koala Buster Moon-...

Data dodania: 23-02-2017, 08:29

Tablica ku czci żołnierzy wyklętych…

W imieniu pasłęckiego samorządu zapraszam Państwa na uroczyste obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych, które odbędą się w Pasłęckim Ośrodku Kultury w dniu 1 marca 2017 r....

Data dodania: 21-02-2017, 05:29

Zatańczyli dla Sebastiana...

Charytatywny maraton taneczny – to kolejna akcja, podczas której zbierano pieniądze na leczenie chorego na białaczkę Sebastiana. Wczorajsze dwie godziny treningu zaowocowały zbiórką...

Data dodania: 20-02-2017, 10:24

Charytatywny turniej piłki nożnej...

Wczoraj młodzi piłkarze zagrali w jednym z ważniejszych turniejów w swojej karierze, gdzie stawką było zebranie pieniędzy dla chorego kolegi z boiska. Sebastian, który jeszcze do niedawna...

Data dodania: 19-02-2017, 07:57

1

2

3

4

5

Archiwum


III miejsce w mini piłce siatkowej...

Anna

Data dodania:czwartek 20 pażdziernika 2016 godz: 09:01:58

W środę 19 października w Gronowie Górnym odbył się Finał Powiatowy Mini Piłki Siatkowej "3" dziewcząt. Po bardzo zaciętych i emocjonujących meczach drużyna ze Szkoły Podstawowej w Godkowie zajęła wysokie III miejsce. Skład drużyny: Bogdanowicz Weronika, Jechna Zofia, Przybysz Julia, Mazurek Maja, Szypluk Klara, Gajownik Łucja, Kalińska Daria. 
Wyniki:
SP Zwierzno - SP Godkowo 0:2(18:25,15:25)
SP Gronowo Górne - SP Godkowo 2:1(25:16,14:25,16:14)
Półfinał:
SP Godkowo - SP Milejewo 1:2(15:25, 25:18, 12:15)
mecz o III miejsce:
SP Młynary - SP Godkowo 1:2(25:19,18:25,13:15)
Info. Szkoła Podstawowa w Godkowie
Dzień Edukacji Narodowej w w Bielicy...

Anna

Data dodania:wtorek 18 pażdziernika 2016 godz: 10:03:00

„Niespotykanie dobre serce masz aż, aż, uwierzyć sam w to dziś nie mogę. Takie nietypowe lekcje twoje – takie chcę dziś mieć…” Takie słowa rozbrzmiewały na ustach uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej SPSK w Bielicy podczas obchodów Dnia Edukacji Narodowej. Uroczystą akademię przygotowali z tej okazji członkowie szkolnego koła teatralno – recytatorskiego „Mistrzowie Słowa”. Spektakl spotkał się z dużym uznaniem ze strony publiczności. Nauczyciele nie ukrywali łez wzruszenia, nie powstrzymywali się od radosnego śmiechu i nie szczędzili słów uznania dla zaangażowania i profesjonalizmu młodych artystów. Zwieńczeniem przedstawienia było wręczenie całemu gronu pedagogicznemu oraz pracownikom obsługi kwiatów i własnoręcznie wykonanych laurek. Oby nigdy nie zbrakło w naszej szkole tak wspaniałych chwil, kiedy to nauczyciele i uczniowie są sobie szczególnie bliscy.
info: SPSK w Bielicy
Uczniowie z Godkowa biegali przełaje...

Anna

Data dodania:poniedziałek 17 pażdziernika 2016 godz: 09:12:30

W ramach Powiatowej Inauguracji Sportowego Roku Szkolnego 2016/2017 w Pasłęckim Parku Ekologicznym odbyły się Jesienne Biegi Przełajowe. Uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Godkowie zdobyli dwa medale. W kategorii dziewcząt klas III - srebrny medal wybiegała Julia Bloch, natomiast brązowy medal zdobył Mateusz Anuciński - również klasa III. Opiekun - Michał Dutkiewicz.
APEL do mieszkańców

Anna

Data dodania:wtorek 11 pażdziernika 2016 godz: 13:04:09

Zwracamy uwagę na jakość wrzucanych tekstyliów i odzieży do pojemników ze znakiem PCK z uwagi na odnotowanie znacznego wzrostu odpadów komunalnych ( śmieci, jedzenia, puszek, opakowań szklanych i plastikowych oraz mokrych, porwanych i brudnych tekstyliów itp. ). Odzież z pojemników Polskiego Czerwonego Krzyża trafia do osób potrzebujących, a dochód z nadwyżki odsprzedanej odzieży przeznaczany jest na działania celowe, tj. działania pro socjalne: odżywianie głodnych dzieci, poprawę życia najbiedniejszych rodzin, tworzenie miejsc pomocy dla potrzebujących oraz działania prozdrowotne, poprzez zakup rowerów rehabilitacyjnych trójkołowych dla osób niepełnosprawnych.
Przypominamy, że do pojemników wrzucamy (zgodnie z opisem na pojemnikach): odzież czystą, nieporwaną, suchą- nadająca się do przekazania potrzebującym, obuwie czyste, sparowane, związane (w miarę możliwości każdą parę obuwia w osobnej reklamówce), czystą pościel, czyste nieuszkodzone zabawki.
ŻURAW ZNOWU LATA

Anna

Data dodania:wtorek 11 pażdziernika 2016 godz: 08:52:30

W minioną sobotę 8 pazdziernika w Godkowie odbył się mecz II Grupy A Klasy,pomiędzy rodzimym Klubem Sportowym Żuraw Godkowo a drużyną Kaczkan Huragan II Morąg,zakończony zwycięstwem naszej drużyny 3:2.Zwycięstwem tym bardziej cennym iż klub z Morąga jest od początku rundy jesiennej liderem tabeli i to właśnie w Godkowie doznał pierwszej porażki.Niestety liderom pogodzenie się z przegraną nie przyszło łatwo.W trakcie dość burzliwego meczu zgłosili głównemu sędziemu prośbę sprawdzenia zgodności tożsamości wszystkich naszych zawodników.Sędzia przychylił sie ich prośbie i wraz z kapitanem drużyny z Morąga dokonał weryfikacji zawodników.Oczywiście wszyscy piłkarze KS Żuraw Godkowo byli uprawnieni do gry. W najbliższy weekend podopieczni pana Mariusza Perlejewskiego jadą po kolejne 3 punkty do Pieniężna.
info: nadesłane (io)
Zaproszenie do działania...

Anna

Data dodania:wtorek 11 pażdziernika 2016 godz: 08:48:58

Stowarzyszenie na rzecz rozwoju Gminy Godkowo „Pomocna Dłoń” serdecznie zaprasza na działania edukacyjne, zdrowotne, kulturalne i społeczne aktywizujące emerytów i rencistów z terenu Gminy Godkowo:
I. Działanie kulturalne odtwarzające tradycję ludową wsi:
Świetlica wiejska w Burdajnach – 15.10.2016 r. godz. 19.00.

II. Działania edukacyjno-zdrowotne promujące zdrowy styl życia:
Świetlica wiejska w Podągach – 22.10.2016 r. godz. 11.00.
Świetlica wiejska w Skowronach – 19.11.2016 r. godz. 11.00.

III. Działania z tworzenia rękodzieła – wiklina papierowa:
Świetlica wiejska w Dobrym 05.11.2016 r. godz. 11.00.
Świetlica wiejska w Grądkach 12.11.2016 r. godz. 11.00.

Powyższe  działania będą realizowane przy wsparciu finansowym Urzędu Gminy Godkowo
Dzień Języków Obcych w szkole w Bielicy...

Anna

Data dodania:poniedziałek 10 pażdziernika 2016 godz: 08:33:35

26. września 2016 r. po raz pierwszy w naszej szkole odbył się Dzień Języków Obcych. Głównym celem zorganizowanej imprezy było propagowanie wśród młodzieży idei nauki języków obcych oraz pogłębianie wiedzy na temat kultury i historii krajów europejskich. W trakcie uroczystości korytarz szkolny został przystrojony ozdobami, które oddawały charakter konkretnego państwa.Uczestnikom Dnia Języków Obcych zaprezentowano prezentacje multimedialne, krótkie scenki tematyczne o danym kraju, co ciekawe w językach narodowych.Najmłodsza grupa wiekowa przedstawiła nam Polskę, zerówka Ukrainę, klasa I – Włochy, klasa II – Grecję, klasa III – Francję, klasa IV – Wielką Brytanię, klasa V – Niemcy, a klasa VI – Hiszpanię.
Nowy sprzęt dla strażaków...

Anna

Data dodania:piątek 7 pażdziernika 2016 godz: 14:05:30

Jednostka OSP w Godkowie wzbogacona została o nowy sprzęt, wykorzystywany w ratownictwie drogowym m.in. do uwalniania osób poszkodowanych w wypadkach drogowych. Narzędzia przekazane zostały przez Komendę Miejską Powiatowej Straży Pożarnej w Elblągu, a ich wartość wynosi ok 56 000 zł.
info: UG Godkowo

Już teraz dodaj ogłoszenie w serwisie glospasleka.pl Wypełnij formularz ogłoszeniowy, podaj swoje dane, wybierz sposób płatności. Po akceptacji przez naszego administratora ogłoszenie pojawi się na stronie.  - PRZEJDŹ DO OGŁOSZEŃ

Dam pracę

Zatrudnię kierowców kat. C+E. do pracy w Niimczech (niemiecka umowa) 1750 euro netto, system pracy 2/1, dojazdy firmowym autem.  Więcej informacji pod numerem: 692-997-020 więcej »

Poszukuję opiekunki

Zatrudnię opiekunkę do dwóch chłopców (w wieku 3 i 5 lat). Pomoc polegać miałaby na obiorze dzieci z przedszkola i opiece nad nimi u mnie w domu po jakieś 4 godziny, co drugi dzień. tel. 505 592... więcej »

Dam pracę - zatrudnię elektryka

Zatrudnię na umowę o pracę - elektryk / konserwator. Wymagania -znajomość zawodu więcej »

O nasKatalog firmOgłoszeniaForumGalerieArtykułyRedakcjaReklamaKontakt stat4u
redakcja@glospasleka.pl

Odwiedziło nas: 136736215 (w tym 3722216 odwiedzin poprzedniej wersji portalu) / on-line:64

Kontakt: Jerzy Przedpełski 604 070 973

W sprawie reklam: Anna Włodarska 605 729 591, e-mail: angie.aw@vp.pl

2011 Przedsiębiorstwo Usługowe Jadwiga Zajac-Przedpełska . Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt oraz realizacja agencja reklamowa aktywwwni.pl