22 Sierpnia 2017
 

Jarmark św. Bartłomieja                                                                                                                                        4 września początek roku szkolnego                                                                                                                                        Trwają przygotowania do jubileuszu miasta                                                                                                                                        Polonia Iłowo - Polonia Pasłęk 6:2                                                                                                                                        Apel o pomoc dla ofiar gwałtownych burz i nawałnic                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             

Nowe alejki na cmentarzu…

Ogłoszony został przetarg na budowę nowych alejek na cmentarzu komunalnym przy ul Steffena. Przedmiotem zamówienia jest robota budowlana polegająca na wykonaniu alejek o nawierzchni...

Data dodania: 22-08-2017, 05:19

Udana zabawa na Jarmarku św. Bartłomieja...

Pasłęcki Jarmark św. Bartłomieja cieszy się ogromną popularnością zarówno wśród wystawców, jak i uczestników imprezy. Wśród nich są osoby, które przyjeżdżają tu z sąsiednich gmin, a nawet...

Data dodania: 21-08-2017, 09:09

Balony już w środę…

XXI Zawody Balonowe im. Bogusława Stankiewicza rozpoczynają się już w środę 23 sierpnia. Miejmy nadzieję, że do środy wyklaruje się pogoda i przestanie wiać i padać. Poniżej program...

Data dodania: 21-08-2017, 05:23

Chodziarze z Pasłęka walczą o Puchar Bałtyku....

Prawie dwustu zawodników wystartowało w sobotnich zawodach nordic walking w Łężycach, będących piątym etapem Pucharu Bałtyku. Oczywiście wśród chodziarzy nie mogło zabraknąć pasłęczan,...

Data dodania: 20-08-2017, 11:19

4 września początek roku szkolnego…

Uroczysta inauguracja roku szkolnego 2017 – 2018 będzie miała miejsce w poniedziałek 4 września o godzinie 11:00 w Szkole Podstawowej nr 2 przy ul. Sprzymierzonych. Przy okazji oddany...

Data dodania: 19-08-2017, 05:14

1

2

3

4

5

Archiwum


Kolejny sukces uczniów Gimnazjum w Dobrym...

Anna

Data dodania:piątek 31 marca 2017 godz: 13:02:30

 2 marca 2017r.  uczniowie naszej szkoły: Urszula Byk, Ewa Jagiełło, Paulina Kozakiewicz, Martyna Wąsowicz i Emil Piórkowski  uczestniczyli w pierwszej edycji  Ogólnopolskiego Konkursu  Wiedzy o Harrym Potterze dla Szkół - „ WEASLEJEK”. Był to konkurs dla uczniów zafascynowanych światem Harry’ego Pottera.  Miło nam poinformować , że  uczennica Gimnazjum w Dobrym – Urszula Byk z kl. I wykazała się  ogromną wiedzą o Harrym Potterze  i zajęła V miejsce na 175 uczestników biorących udział w konkursie.
NOLET CUP 2017...

Anna

Data dodania:czwartek 30 marca 2017 godz: 09:18:43

W miniony weekend zespół młodziczek ze Szkoły Podstawowej z Godkowa uczestniczył w Ogólnopolskim Turnieju Unihokeja dziewcząt NOLET CUP 2017. Zawody rozgrywane były jednocześnie na dwóch halach sportowych w Morągu w trzech kategoriach wiekowych. Zespół z Godkowa radził sobie bardzo dobrze biorąc pod uwagę fakt, że drużyna była młodsza od przeciwniczek. W pierwszym swoim meczu dziewczęta zagrały przeciwko Jedynce Orzysz. Pomimo walki i ambitnej gry przegraliśmy 7:3. Po drugim meczu pozostaje duży niedosyt. Po wielu sytuacjach i ciągłym prowadzeniu w meczu zremisowaliśy ostatecznie z Olimpią Ossową Gdańsk 4:4. Ostatni mecz o 5 miejsce wygraliśmy z UKS Gródek 3:0. Turniej był świetną okazją do ogrania się przed majowym Festiwalem o Puchar Bałtyku.
Zima w Godkowie pożegnana...

Anna

Data dodania:środa 29 marca 2017 godz: 12:49:42

25 marca GOKSiR we współpracy z sołtysem Godkowa S. Łesykiem zorganizował dla wszystkich mieszkańców gminy ognisko z okazji Pierwszego Dnia Wiosny. Motywem przewodnim spotkania było oczywiście pożegnanie Zimy, która chyba bała się sądu nad sobą i niestety postraszyła nas pogodą. Jednak pomimo chłodu mieszkańcy a w szczególności dzieci chętnie wzięli udział w imprezie. Na początku odbył się pochód spod UG w Godkowie na boisko, który był bardzo kolorowy i rozśpiewany dzięki Melodiom z Godkowa. Dodatkową atrakcję stanowili przedstawiciele Kuźni Pruskiej z Pasłęka, którzy również wzięli udział w pochodzie — Wielkie Motyle na szczudłach dzielnie poradziły sobie z tą trasą. Następnie po powitaniu mieszkańców na boisku nastąpił SĄD nad Zimą. Dzieci były bezlitosne, mając już dosyć zimna i niepogody zadecydowały o spaleniu Marzanny. Gdy Kat wykonał swoje zadanie, dzieci mogły skorzystać z atrakcji, które specjalnie dla nich zostały przygotowane. Mogły pojeździć na kucach, pomalować twarze, uczestniczyć w puszczaniu Mega Baniek oraz poćwiczyć strzelanie z łuku. Dodatkowo dla wszystkich przygotowana była grochówka oraz kiełbaski z grilla i ogniska.
Terminarz rozgrywek Żurawia WIOSNA 2017

Anna

Data dodania:wtorek 28 marca 2017 godz: 09:38:04

Informujemy, że po przerwie zimowej rozpoczynają się rozgrywki KS Żuraw Godkowo. Poniżej przedstawiamy terminarz rundy wiosennej i zachęcamy do kibicowania!Drużynie życzymy samych wygranych!
Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego Wiosno...ach to Ty

Anna

Data dodania:wtorek 28 marca 2017 godz: 09:26:09

W czwartek 23 marca odbyło się spotkanie Komisji konkursu plastycznego "Wiosno.... ach to Ty " adresowanego do uczniów szkół podstawowych z klas I-III. Wręczenie nagród odbędzie się w placówkach szkolnych. Sponsorem nagród jest Super Vision- salon optyczny z Pasłęka mieszczący się ul.3-go Maja 60, (Polo Market).  Na konkurs napłynęło łącznie 53 prac z dwóch Szkół Podstawowych z terenu gminy Godkowo. W tym 38 z Godkowa oraz 15 z Bielicy.
Sezon konkursowy w Gimnazjum w Dobrym

Anna

Data dodania:środa 22 marca 2017 godz: 12:47:07

W historii szkoły dawno nie było sezonu tak obfitego w rozmaite konkursy przedmiotowe i tematyczne. Z wielką radością można patrzeć jak  podopieczni placóki ze szczerym zaangażowaniem i wiarą we własne możliwości zgłaszają się i biorą udział w wielu współzawodnictwach językowych, sportowych i innych. Na przestrzeni ostanich miesięcy, uczniowie Gimnazjum w Dobrym wzięli udział (lub są w trakcie) w kilkunastu konkursach i zawodach sportowych. Od września praktycznie nie było miesiąca bez przygotowań oraz "doszkalań" . Choć czekamy obecnie na wyniki wielu konkursów, już możemy pochwalić się 2 znaczącymi sukcesami, zapraszamy do lektury.
Razem z nimi przegoń zimę...

Anna

Data dodania:piątek 17 marca 2017 godz: 08:28:03

Gminny Ośrodek Kultury sportu i Rekreacji w Godkowie we współpracy z sołtysem Godkowa serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców 25 marca na ognisko gminne "ZIMO UCIEKAJ"  organizowane z okazji nadejścia astronomicznej wiosny. Będzie kolorowo kulturowo: Sąd i skazanie Moreny, szczudlarz, jednoosobowy taniec z ogniem, mega bańki, jazda konna, malowanie twarzy to wszystko będzie czekać na najmłodszych mieszkańców. Jednak, żeby nie zapominać o dorosłych specjalnie dla wszystkich przygotowany będzie występ zespołu Melodie z Godkowa oraz ognisko z kiełbaskami, grochówka. Impreza rozpocznie się barwnym pochodem z pod Urzędu Gminy w Godkowie o godzinie 15:00 w którym udział wezmą dzieci wraz z opiekunami świetlic, przedstawiciele Stowarzyszenia Wspierania Inicjatyw Lokalnych Kuźni Pruskiej z Pasłęka oraz zespół Melodie z Godkowa. Duże wsparcie w oprawie technicznej zapewniają strażacy z wszystkich jednostek OSP działających na terenie gminy oraz przedstawiciele Policji, którzy będą zabezpieczać imprezę. Dodatkowo w czasie spotkania zostanie rozstrzygnięty konkurs plastyczny dedykowany dla klas I-III szkół podstawowych, oraz przeprowadzony QUIZ o tematyce związanej z naszym herbem i samym bocianem.
GOKSiR Godkowo
Konkurs wielkanocny...

Anna

Data dodania:czwartek 16 marca 2017 godz: 08:24:50

Biblioteka Publiczna Gminy Godkowo zaprasza dzieci i dorosłych do wzięcia udziału w konkursie ,,Tradycje Wielkanocne’’, na najpiękniejszą palmę, pisankę i ciasto wielkanocne. Należy przygotować:
-pisanki(3 szt.) lub
-palmę
-ciasto wielkanocne
 
Komisja oceni prace według każdej kategorii. Najładniejsze i najciekawsze prace zostaną nagrodzone. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się dnia 04.04.2017r. o godzinie 11:00  w świetlicy wiejskiej w Godkowie. Uczestnictwo w konkursie proszę zgłaszać do dnia 30.03.2017r. pod nr tel. 55 2497621 lub osobiście.
 
ZAPRASZAMY DO WZIĘCIA UDZIAŁU!
Biblioteka Publiczna w Godkowie

Już teraz dodaj ogłoszenie w serwisie glospasleka.pl Wypełnij formularz ogłoszeniowy, podaj swoje dane, wybierz sposób płatności. Po akceptacji przez naszego administratora ogłoszenie pojawi się na stronie.  - PRZEJDŹ DO OGŁOSZEŃ

Remont-budowlane>szukam usługi

Wspólnota Mieszkaniowa DOMATOR 14-400 Pasłęk ul. Ogrodowa 13. Poszukuje firmy na wykonanie przyłącza budynku do sieci kanalizacji deszczowej i drenażu opaskowego budynku. więcej »

PRACA

Praca dla mężczyzny na stanowisku KIEROWCA w sklepie mięsnym. Wymagane prawo jazdy kategorii B. Praca dla osoby z Pasłęka! Więcej informacji udzielę telefonicznie: 660-404-607 więcej »

Elmro meble kuchene na wymiar

Elmro to produkcja i projektowanie mebli kuchennych i szaf na wymiar. Zadzwoń 507559799 i umów się na darmowy pomiar. Na miejscu ustalimy wygląd kuchni, dopasujemy odpowiednie wyposażenie,... więcej »

O nasKatalog firmOgłoszeniaForumGalerieArtykułyRedakcjaReklamaKontakt stat4u
redakcja@glospasleka.pl

Odwiedziło nas: 146196312 (w tym 3722216 odwiedzin poprzedniej wersji portalu) / on-line:30

Kontakt: Jerzy Przedpełski 604 070 973

W sprawie reklam: Anna Włodarska 605 729 591, e-mail: angie.aw@vp.pl

2011 Przedsiębiorstwo Usługowe Jadwiga Zajac-Przedpełska . Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt oraz realizacja agencja reklamowa aktywwwni.pl