27 Czerwca 2017
 

70-lecie Kół Łowieckich Jenot i Bóbr                                                                                                                                        Na początek wakacji impreza disco - polo                                                                                                                                        2:30 - Wypadek w Olkowie. Samochód wjechał do rowu. Trzy osoby przewieziono do szpitala w Elblągu i Olsztynie.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             

Zaproszenie do Aniołowa…

Zlot Aniołów już 8. lipca. To będzie XIII edycja cyklicznej imprezy w Aniołowie, podczas której każdy znajdzie coś dla ciała i dla ducha. Organizatorzy zapraszają wielbicieli aniołów z...

Data dodania: 27-06-2017, 08:45

70-lecie Koła Bóbr...

Wczoraj myśliwi z Koła Łowieckiego Bóbr świętowali 70-lecie istnienia swojego stowarzyszenia. Miejscem uroczystości był teren przy domku myśliwskim "Brzozówka". Wśród gości pojawili się...

Data dodania: 25-06-2017, 11:14

Disco Polo w Parku Ekologicznym…

Miłośników muzyki Disco Polo zapraszamy do Parku Ekologicznego w sobotę 1 lipca. O godzinie 18:00 rozpocznie się tam kolejne wydanie Festiwalu Disco Polo. W imprezie przygotowanej przez...

Data dodania: 25-06-2017, 05:10

Sobota pod znakiem koni…

Kolejne zawody jeździeckie organizowane przez MKJ Nenia i MOSiR w Parku Ekologicznym zgromadziły ponad 50 koni z różnych klubów Warmii i Mazur oraz województwa pomorskiego. Mimo...

Data dodania: 25-06-2017, 04:53

"Daj włos" - pasłęczanie biorą udział w akcji...

Fundacja onkologiczna Rak’n’Roll w ramach akcji „Daj włos” prowadzi zbiórkę ściętych włosów, które przeznaczane są na peruki dla kobiet chorych na nowotwór i...

Data dodania: 23-06-2017, 08:34

1

2

3

4

5

Archiwum


Spotkanie z Izabelą Trojanowską ...

Anna

Data dodania:piątek 2 grudnia 2016 godz: 10:48:47

W dniu 1 grudnia w sali widowiskowo-kinowej w Młynarach odbyło się spotkanie autorskie  z aktorką oraz piosenkarką Izabelą Trojanowską, która znana jest z takich przebojów muzycznych jak „Wszystko czego dziś chcę”, „Tyle samo prawd ile kłamstw”, a od 20 lat widzowie mogą ją oglądać w polskim serialu „Klan”, gdzie wciela się w postać Moniki Ross-Nawrot. Spotkanie prowadził  Dariusz Rekosz, autor książek.  Izabela Trojanowska z pochodzenia jest olsztynianką. Jedną z pierwszych ról Trojanowskiej było wcielenie się w wampirzycę Carmillę w spektaklu telewizyjnym o tym samym tytule. Później przyszły role w „Karierze Nikodema Dyzmy” czy „07 zgłoś się”. Izabela Trojanowska wydała niedawno nową płytę "Na skos",  która cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród publiczności. Artystka zaśpiewała też  kilka swoich przebojów.
Zostań detektywem...

Anna

Data dodania:wtorek 29 listopada 2016 godz: 09:38:17

Ośrodek Kultury i Biblioteka Publiczna w Młynarach zapraszają w dniu 2 grudnia na "Turniej detektywów" z udziałem aktora Bronisława Cieślaka oraz "Noc detektywów". Turniej odbędzie się w sali kina, natomiast "Noc detektywów" odbędzie się w bibliotece, poprowadzi ją  Dariusz Rekosz. Więcej informacji na załączonych plakatach. Zapisy w bibliotece w Młynarach, tel. 55-248-61-42. Zapraszamy!
Obchody Dnia Niepodległości...

Anna

Data dodania:wtorek 15 listopada 2016 godz: 11:38:52

W dniu 11 listopada w sali kinowo-widowiskowej przy Ośrodku Kultury w Młynarach odbył się koncert piosenek patriotycznych. Na scenie zaprezentowały się grupy wokalne  pod kierunkiem Bartosza Krzywdy, przy akompaniamencie : Jasiek Radtke, Piotrek Kopytko- instrumenty klawiszowe; Kewin Wiśniewski- gitara, Matylda Lisowska- saksofon, Szymon Radtke- konga.  Publiczność podziękowała artystom gromkimi brawami.
info: OK w Młynarach
Dzień Niepodległości...

Anna

Data dodania:wtorek 25 pażdziernika 2016 godz: 12:09:13

Ośrodek Kultury w Młynarach zaprasza na koncert z okazji Dnia Niepodległości. Szczegóły na załączonym plakacie.
I po dożynkach...

Anna

Data dodania:środa 28 września 2016 godz: 09:01:14

17. września na imprezie dożynkowej bawili się mieszkańcy gminy Młynary i ich goście. Uroczystości poprzedziła msza święta w miejscowym kościele. Po niej korowód prowadzony przez Orkiestrę Dętą z Zielonki Pasłęckiej przeszedł na stadion, gdzie rozpoczęła się część oficjalna święta plonów. W tym roku rola starostów  dożynek przypadła Halinie Pazura i Mirosławowi Dusza.  Burmistrz Marek Misztal mówił w swoim wystąpieniu, że  był to wyjątkowo trudny rok dla rolników ze względu na kapryśną pogodę. Podkreślał, że wielu z nich nie ukończyło jeszcze zbiorów. Burmistrz mówił też o poświęceniu, jakie towarzyszy uprawie ziemi. Dziękował tym samym za efekt pracy rolników, który symbolizował bochen chleba, wypieczony z tegorocznych zbiorów.
Babski Kabaret - zaproszenie na występ...

Anna

Data dodania:środa 28 września 2016 godz: 08:52:40

Śmiech przedłuża życie, zapewnia zdrowie i poprawia samopoczucie, stąd stały jego deficyt. Porcję szczerego śmiechu zapewni Państwu spektakl kabaretowy ”OLD SPICE GIRLS” czyli Babski Kabaret, który zaplanowano na scenie Ośrodka Kultury w Młynarach już 13-stego października. Grupę tworzą trzy, charyzmatyczne artystki: Emilia Krakowska, Barbara Wrzesińska i Lidia Stanisławska. Bilety w cenie 15 zł.
Miejsce i termin: Ośrodek Kultury w Młynarach,
13. października o godz. 18-stej.
Informacje pod nr tel. 552486050.
Jesienne spotkania...

Anna

Data dodania:wtorek 13 września 2016 godz: 08:20:49

Serdecznie zapraszamy zespoły wokalne i teatralne oraz indywidualnych artystów do prezentacji swojego dorobku artystycznego podczas IX Festiwalu Wokalno - Teatralnego „Jesienne spotkania” Młynary 2016.  Tegoroczny festiwal odbędzie się 25 - 26 października 2016 roku w sali widowiskowo-kinowej Ośrodka Kultury w Młynarach i będzie składał się z dwóch części: wokalnej i teatralnej.  
Organizatorami konkursu są: Zespół Szkół w Młynarach oraz Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci i Młodzieży Gminy Młynary przy współpracy z Ośrodkiem Kultury w Młynarach. Festiwal odbędzie się dzięki dotacji przekazanej przez Starostwo Powiatowe w Elblągu oraz Burmistrza Miasta i Gminy Młynary.   Mamy nadzieję, że mimo jesiennej słoty, młodzi artyści jak zwykle nie zawiodą i dostarczą widzom wielu miłych wrażeń. Szczegóły tutaj.
info: ZS Młynary
Dożynkowe atrakcje, występ kabaretu i zabawa taneczna ...

Anna

Data dodania:wtorek 13 września 2016 godz: 08:15:58

W najbliższą sobotę (17. września) mieszkańcy Młynar zapraszają na dożynki. Uroczystości poprzedzi msza św. w kościele p.w. św. Piotra Apostoła o godz. 12-stej. Po niej (około godz. 13-stej) uroczysty korowód dożynkowy wyruszy spod kościoła na stadion, gdzie po części oficjalnej, rozpoczną się występy artystyczne. Tradycyjnie mieszkańcy gminy będą rywalizowali m.in. w konkursie na najładniejsze stoisko, na najlepszą nalewkę oraz w kategorii na najładniejszy wieniec dożynkowy. Nie zabraknie także turnieju sołectw oraz dodatkowych akacji, takich jak np. dmuchańce dla dzieci. O godz. 16-stej rozpocznie się występ zespołów LIPKI i INTEGRATON, o godz. 18-stej na scenie wystąpi kabaret OTTO, a po nim zabawę taneczną poprowadzi zespół Magic. Organizatorem tego wydarzenia jest Urząd Miejski w Młynarach i miejscowy Ośrodek Kultury.
aw

Już teraz dodaj ogłoszenie w serwisie glospasleka.pl Wypełnij formularz ogłoszeniowy, podaj swoje dane, wybierz sposób płatności. Po akceptacji przez naszego administratora ogłoszenie pojawi się na stronie.  - PRZEJDŹ DO OGŁOSZEŃ

Zatrudnię pracownika do obsługi i sprzedaży w...

Poszukuję pracowników na stanowisko obsługi punktu lombardowego. Oferujemy: - umowę o pracę - system płatnych szkoleń - możliwość rozwoju - pracę w miłym, młodym zespole - możliwość wykazania... więcej »

Zatrudnię

Zakład tapicerski w Pasłęku ul. Bohaterów Westerplatte 37d zatrudni osoby na stanowisko ; TAPICER, DO ZBIJANIA STELAŻY, MONTAŻYSTA MEBLI, OSOBY DO KLEJENIA PIANKI Również osoby do przyuczenia.... więcej »

dam pracę

Zatrudnię na dobrych warunkach następujących pracowników: -stolarzy -cieśli -zbrojarzy -mechanika samochodowego -pracowników fizycznych Gwarantujemy terminowe wypłaty i uczciwość Kontakt... więcej »

O nasKatalog firmOgłoszeniaForumGalerieArtykułyRedakcjaReklamaKontakt stat4u
redakcja@glospasleka.pl

Odwiedziło nas: 142457074 (w tym 3722216 odwiedzin poprzedniej wersji portalu) / on-line:2

Kontakt: Jerzy Przedpełski 604 070 973

W sprawie reklam: Anna Włodarska 605 729 591, e-mail: angie.aw@vp.pl

2011 Przedsiębiorstwo Usługowe Jadwiga Zajac-Przedpełska . Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt oraz realizacja agencja reklamowa aktywwwni.pl