27 Czerwca 2017
 

70-lecie Kół Łowieckich Jenot i Bóbr                                                                                                                                        Na początek wakacji impreza disco - polo                                                                                                                                        2:30 - Wypadek w Olkowie. Samochód wjechał do rowu. Trzy osoby przewieziono do szpitala w Elblągu i Olsztynie.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             

Zaproszenie do Aniołowa…

Zlot Aniołów już 8. lipca. To będzie XIII edycja cyklicznej imprezy w Aniołowie, podczas której każdy znajdzie coś dla ciała i dla ducha. Organizatorzy zapraszają wielbicieli aniołów z...

Data dodania: 27-06-2017, 08:45

70-lecie Koła Bóbr...

Wczoraj myśliwi z Koła Łowieckiego Bóbr świętowali 70-lecie istnienia swojego stowarzyszenia. Miejscem uroczystości był teren przy domku myśliwskim "Brzozówka". Wśród gości pojawili się...

Data dodania: 25-06-2017, 11:14

Disco Polo w Parku Ekologicznym…

Miłośników muzyki Disco Polo zapraszamy do Parku Ekologicznego w sobotę 1 lipca. O godzinie 18:00 rozpocznie się tam kolejne wydanie Festiwalu Disco Polo. W imprezie przygotowanej przez...

Data dodania: 25-06-2017, 05:10

Sobota pod znakiem koni…

Kolejne zawody jeździeckie organizowane przez MKJ Nenia i MOSiR w Parku Ekologicznym zgromadziły ponad 50 koni z różnych klubów Warmii i Mazur oraz województwa pomorskiego. Mimo...

Data dodania: 25-06-2017, 04:53

"Daj włos" - pasłęczanie biorą udział w akcji...

Fundacja onkologiczna Rak’n’Roll w ramach akcji „Daj włos” prowadzi zbiórkę ściętych włosów, które przeznaczane są na peruki dla kobiet chorych na nowotwór i...

Data dodania: 23-06-2017, 08:34

1

2

3

4

5

Archiwum


Bliżej natury - plener..

Anna

Data dodania:piątek 14 sierpnia 2015 godz: 18:45:57

Już w sobotę do Bronikowa koło Młynar zjadą z całej Polski i Niemiec artyści malarze oraz rzeźbiarze na XVII Ogólnopolski Plener Plastyczny „Bliżej natury” .Na łonie natury będą tworzyć, rzeźbić, malować i zarazem odpoczywać w gospodarstwie agroturystycznym „Zielona Dolina” u Państwa Henryki i Wiesława Wyrozębskich w Bronikowie. Artyści przywiozą też swoje prace aby je zaprezentować i sprzedać, a trzeba przyznać że będzie co podziwiać. Większość artystów już gościła w Bronikowie, lecz będą też nowe twarze które po raz pierwszy będą tworzyć w Bronikowie. Wśród nowych artystów będą malarze- plastycy Michał i Katarzyna Gąsińscy z Warszawy , Edyta Rosiak z Łodzi. Zamierzam też promować naszych miejscowych artystów amatorów których także zaprosiłam na plener. Są to Barbara Wilińska z Młynar, Wiesław Skrzypek z Młynarskiej Woli, Adrian Chabros z Zaścianek oraz rzeźbiarz Jan Lewicki z Gardyn. Tegoroczny plener rozpocznie się w najbliższą sobotę – 15 sierpnia o godz. 18.00 i potrwa do 22 sierpnia.
Zaproszenie na zabawę...

Anna

Data dodania:wtorek 14 lipca 2015 godz: 09:43:21

Ośrodek Kultury w Młynarach zaprasza na zabawę w amfiteatrze. Impreza planowana jest na sobotę 18 lipca. Początek o godzinie 20-stej. Do tańca zagra zespół ART BAND.
Integracje 2015...

Anna

Data dodania:poniedziałek 22 czerwca 2015 godz: 09:42:45

Już w najbliższy weekend (26 i 27 czerwca) w Młynarach odbędzie się jubileuszowy XXV Przegląd Kultury Mniejszości Narodowych „INTEGRACJE 2015”. Organizatorem imprezy jest Ośrodek Kultury w Młynarach oraz Stowarzyszenie Przyjaciół Młynar.  Inauguracja przeglądu planowana jest na piątek o godz. 18-stej. Tego dnia na secenie zaprezentują się zespoły : The Ukrainian Folk (zespół, który również obchodzi jubileusz 25-lecia pracy twórczej), Hitano, Horpyna i Redlin. Natomiast w sobotę od godz. 18.00 koncertować będą: Melodie z Godkowa , Hopak, Zorba i Green Silence. Ponadto sceną zawładną Kozacy z Bractwa SPAS. Ich pokaz będzie składał się z kilku elementów: walki, gotowania słynnej potrawy "kulisz” i pokazu z płonącymi szablami. Impreza współfinansowana jest ze środków Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego oraz Starostwa Powiatowego w Elblągu. Organizatorzy zapraszają do Młynar.
aw
Balladyna - zaproszenie na spektakl...

Anna

Data dodania:wtorek 16 czerwca 2015 godz: 10:19:20

Gimnazjalna grupa teatralna Zespołu Szkół w Młynarach oraz zespół wokalny LAWA zapraszają na spektakl pt.: "Balladyna", który wystawiony zostanie 19 czerwca 2015r., o godz. 17.00, w sali widowiskowo- kinowej Ośrodka Kultury w Młynarach.
Reżyseria: Urszula Białobrzeska
Scenografia: Katarzyna Jankowska
Kostiumy: Ewa Nisiewicz
Muzyka: Paulina Sawko oraz zespół Lawa pod opieką Edyty Wasiluk-Jarosz i Anny Kołodziej-Rabiczko.
Występują: Kamila Jemielita, Laura Dymnicka, Anna Kot, Małgorzata Władyczak, Szymon Łesyk, Katarzyna Kolator, Natalia Kawa, Katarzyna Czaplińska, Krystyna Bąkowska, Adriana Lisowska, Jan Władyczak, Oksana Stołycia, Wiktoria Iwaniec, Maria Piasecka, Karolina SochaPremiera sztuki odbyła się 18 maja 2015 w Zespole Szkół w Młynarach podczas Dnia Patrona Publicznego Gimnazjum im. Jana Pawła II w Młynarach.
Piknik rodzinny

Anna

Data dodania:niedziela 31 maja 2015 godz: 10:25:49

Organizatorzy imprezy – Zespół Szkół w Młynarach i Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci i Młodzieży Gminy Młynary zapraszają wszystkich mieszkańców 6 czerwca 2015 o godz.13.00 na pełne dobrej zabawy rodzinne popołudnie. Impreza, jak zwykle, odbędzie się na boisku szkolnym. Nie zabraknie atrakcji dla dzieci, młodzieży i dorosłych.  Piknik Rodzinny tradycyjnie rozpocznie się Młynarskim Biegiem Rodzinnym. Na scenie zaprezentują się artyści w różnym wieku. Wystąpią między innymi: przedszkolaki, uczniowie ZS Młynary, uczniowie Szkoły Podstawowej w Błudowie, zespół Lawa, zespół Ambrozja, grupa teatralna DRABINA, Karszewianki. Jak  co roku z wielu atrakcji będą mogły skorzystać dzieci, między innymi z placu zabaw, dmuchawców, malowania twarzy, wspólnego tworzenia prac plastycznych. Dla starszych uczestników przygotowaliśmy między innymi tory sprawnościowe, ściankę wspinaczkową.
Rodzinnie będzie można wziąć udział w licznych konkursach z nagrodami.
Tydzień Sportu w Młynarach....

Anna

Data dodania:wtorek 26 maja 2015 godz: 11:51:46

W Młynarach po raz kolejny gościł będzie Europejski Tydzień Sportu, który odbędzie się w dniach od 26 maja do 1 czerwca. W ramach inicjatywy, która ma na celu zaangażowanie jak największej ilości osób w sportową rekreacje zorganizowany zostanie także XXI Sportowy Turniej Miast i Gmin. Turniej ten polega na zestawieniu miast i gmin biorących udział w Europejskim Tygodniu Sportu i wyróżnieniu tych które zaangażowały największą ilość mieszkańców do udziału w turniejach i rozgrywkach.     W ramach ETS w Młynarach od 26 maja do 1 czerwca odbędzie się szereg imprez sportowo-rekreacyjnych dla wszystkich mieszkańców. Wydarzenia odbywać będą się według harmonogramu zamieszczonego w na stronie www.mlynary.pl w zakładce „Europejski Tydzień Sportu 2015”. Gorąco zachęcamy wszystkich mieszkańców do udziału. Ilość uczestników w zorganizowanych wydarzeniach zadecyduje o tym, które miejsce w rankingu miast i gmin zajmie Gmina Młynary. Organizatorami turniejów i rozgrywek w ramach ETS w Młynarach są między innymi: Burmistrz Miasta i Gminy Młynary, Animatorzy Orlika w Młynarach, Ośrodek Kultury w Młynarach, Zespół Szkół w Młynarach, Przedszkole w Młynarach, Szkoła Podstawowa w Błudowie, Koło PZW Młynary.
Spotkanie z piosenką francuską...

Anna

Data dodania:środa 25 marca 2015 godz: 09:58:52

Zespół Deja Vu wystąpi w najbliższą sobotę 28 marca w sali kinowej Ośrodka Kultury w Młynarach. Początek koncertu o godz. 17. Wstęp wolny. Kwartet wykonuje najpiękniejsze utwory muzyki francuskiej takich wykonawców jak: E. Piaph, J. Dassin, Ch. Aznavour, Alizze, G. Mustaki i wielu innych.
Sklad zespołu: Izabella Krasucka (wokal), Robert Furs (akordeon), Konrad Ingielewicz (gitara klasyczna), Piotr Szajrych (kontrabas).
info: OK Młynary
Spotkanie autorskie z Wiolettą Piasecką

Anna

Data dodania:piątek 27 lutego 2015 godz: 09:32:16

W środę 4 marca br. zapraszamy dzieci na spotkanie autorskie z Wiolettą Piasecką - autorką m.in. baśni dla dzieci. Spotkanie dla dzieci w wieku przedszkonym odbędzie się w Bibliotece w Młynarach o godz. 10:00.Wszelkie informacje dot. spotkania można uzyskać w bibliotece (nr tel. 55 248 6142).

Już teraz dodaj ogłoszenie w serwisie glospasleka.pl Wypełnij formularz ogłoszeniowy, podaj swoje dane, wybierz sposób płatności. Po akceptacji przez naszego administratora ogłoszenie pojawi się na stronie.  - PRZEJDŹ DO OGŁOSZEŃ

Zatrudnię pracownika do obsługi i sprzedaży w...

Poszukuję pracowników na stanowisko obsługi punktu lombardowego. Oferujemy: - umowę o pracę - system płatnych szkoleń - możliwość rozwoju - pracę w miłym, młodym zespole - możliwość wykazania... więcej »

Zatrudnię

Zakład tapicerski w Pasłęku ul. Bohaterów Westerplatte 37d zatrudni osoby na stanowisko ; TAPICER, DO ZBIJANIA STELAŻY, MONTAŻYSTA MEBLI, OSOBY DO KLEJENIA PIANKI Również osoby do przyuczenia.... więcej »

dam pracę

Zatrudnię na dobrych warunkach następujących pracowników: -stolarzy -cieśli -zbrojarzy -mechanika samochodowego -pracowników fizycznych Gwarantujemy terminowe wypłaty i uczciwość Kontakt... więcej »

O nasKatalog firmOgłoszeniaForumGalerieArtykułyRedakcjaReklamaKontakt stat4u
redakcja@glospasleka.pl

Odwiedziło nas: 142457644 (w tym 3722216 odwiedzin poprzedniej wersji portalu) / on-line:3

Kontakt: Jerzy Przedpełski 604 070 973

W sprawie reklam: Anna Włodarska 605 729 591, e-mail: angie.aw@vp.pl

2011 Przedsiębiorstwo Usługowe Jadwiga Zajac-Przedpełska . Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt oraz realizacja agencja reklamowa aktywwwni.pl