24 Lipca 2016
 

Nowy Dom Klubowy na Sand Valley                                                                                                                                        Nagroda finansowa za wskazanie sprawcy zniszczenia drzew na ul. Partyzantów                                                                                                                                        Badania wokół zamku                                                                                                                                        Grand Prix Zakrzewka II                                                                                                                                        Czy Polonia będzie grała w klasie okręgowej? - Rafał Starzyński trenerem młodych piłkarzy Olimpii Elbląg                                                                                                                                        Patrycja Adamczyk dziesiąta w Tbilisi                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             

Festyn policyjny...

Coroczny festyn, jaki z myślą o najmłodszych mieszkańcach miasta i okolic przygotowują cyklicznie pasłęccy policjanci cieszy się wciąż sporym zainteresowaniem.  Wczoraj dobrej zabawie nie...

Data dodania: 23-07-2016, 09:11

Patrycja Adamczyk dziesiąta w Tbilisi…

Patrycja Adamczyk, zawodniczka pasłęckiej Polonii brała udział w mistrzostwach Europy juniorów młodszych w siedmioboku la i zajęła tam dziesiąte miejsce, bijąc przy okazji rekord Polski...

Data dodania: 19-07-2016, 05:15

Zlot Miłośników Aniołów już za nami...

Już po raz XII odbył się Zlot Miłośników Aniołów w Aniołowie. Organizatorzy i tym razem zadbali o to, by przez trzy dni (od czwartku do soboty) nie zabrakło anielskich smaków, diabelskich...

Data dodania: 17-07-2016, 10:30

Nowy dom klubowy na Sand Valley…

Wczoraj oficjalnie oddano do użytku nowy dom klubowy na polu golfowym Sand Valley. Obiekt ma salę restauracyjną na 60 miejsc i zaplecze kuchenne. W okresie letnim obok domu klubowego...

Data dodania: 17-07-2016, 06:25

1

2

3

4

5

Archiwum


Czerwony Kapturek w POK – spektakl odwołany…

Jerzy

Data dodania:wtorek 16 lutego 2016 godz: 05:40:46

W czwartek 18 lutego w sali widowiskowo – kinowej Pasłęckiego Ośrodka Kultury wystąpi grupa teatralna dzieci i młodzieży z Zielonki Pasłęckiej z przedstawieniem pt. „Czerwony Kapturek”. Przedstawienie przygotowały panie: L. Hulanicka, M. Kizło i L. Gajdulewicz. Początek spektaklu o godzinie 10:00. Wstęp wolny.
AKTUALIZACJA - Z powodu choroby głównego bohatera spektakl został odwołany. O terminie przedstawienia poinformujemy Państwa niebawem.
jp
Minął weekend – znieważenie policjanta…

Anna

Data dodania:poniedziałek 15 lutego 2016 godz: 09:53:57

W miniony weekend policjanci odnotowali 27 interwencji, 6 z nich to interwencje domowe. Funkcjonariusze ruchu drogowego wystawili 16 mandatów na kwotę 3.100 zł. Zatrzymano też dwóch nietrzeźwych kierujących. Pierwszy z nich to 36-latek z gminy Pasłęk, który kierował motorowerem, mając w organizmie 0,6 promila alkoholu. Drugi nietrzeźwy kierujący (55-letni mieszkaniec gminy Pasłęk) jechał rowerem na ul. Dworcowej. Miał 1,8 promila alkoholu w organizmie. Nad ranem w niedzielę policjanci wystawili dwa mandaty porządkowe po 500 zł za przewracanie śmietników. Co prawda sprawców było trzech, ale ten trzeci odmówił przyjęcia mandatu, znieważając przy okazji funkcjonariuszy. Grzegorz K. z Pasłęka, bo o nim właśnie mowa, został przewieziony do Elbląga, gdzie miał wytrzeźwieć. O finale tej sprawy zadecyduje sąd. Strażacy z JRG Pasłęk w miniony weekend nie odnotowali żadnych wydarzeń.
jp
Zaproszenie na turniej w Młynarach...

Anna

Data dodania:poniedziałek 15 lutego 2016 godz: 09:34:09

Wszystkich miłośników piłki nożnej zapraszamy na  turniej o puchar Burmistrza Miasta i Gminy Młynary CHŁOPCÓW ROCZNIK 2007 I MŁODSI. Organizatorami turnieju jest gmina Młynary i rodzice. Turniej odbędzie się w dniu 20 lutego 2016 r. (sobota) o godz. 9.30 w sali sportowej w Wilczętach.W zawodach wezmą udział:- POLONIA Pasłęk - 2 zespoły,- Szkółka Piłkarska  Pasłęk- 2 zespoły- ZATOKA Braniewo - 2 zespoły- SYRENA SPOMLEK Młynary - 2 zespoły.Turniej współfinansowany jest przez Urząd Miasta i Gminy Młynary i rodziców. Serdecznie zapraszamy.
info: organizatorzy
Zajęcia w Sądzie Okręgowym...

Anna

Data dodania:poniedziałek 15 lutego 2016 godz: 09:17:52

W środę 10 lutego 2015 r. uczniowie klas 1a, 1c, IIId i 1t ZS w Pasłęku w ramach zajęć z wiedzy o społeczeństwie wzięli udział w rozprawie sądowej w Sądzie Okręgowym w Elblągu. Obserwacja rozprawy sądowej, pracy sędziego jest uzupełnieniem wiedzy zdobytej przez młodzież podczas poznawania zagadnień z dziedziny prawa. Po rozprawie sędzia opowiedział na czym polega jego praca, przypomniał tajniki prawa karnego, a następnie przybliżył nam kulisy rozstrzyganej sprawy. Na ławie oskarżonych zasiadło trzech młodych mężczyzn. Po wysłuchaniu oświadczeń oskarżonych oraz po ustosunkowaniu się do prośby jednego z nich o opinię biegłego lekarza, sędzia wyznaczył kolejny termin rozprawy.
Smutny widok…

Jerzy

Data dodania:poniedziałek 15 lutego 2016 godz: 05:17:36

Mieszkańcy ulicy Zwycięstwa i Różanej kilkakrotnie zwracali uwagę na bałagan panujący obok pojemników na śmieci stojących u zbiegu tych ulic. Przepełnione śmietniki, walające się odpady bio, rozsypany popiół to codzienny widok, który nie przeszkadza osobom odpowiedzialnym za wywóz nieczystości i firmie odbierającej odpady. Może w końcu ktoś zareaguje i doprowadzi do uporządkowania tego miejsca?
jp
Podaruj 1 %...

Jerzy

Data dodania:poniedziałek 15 lutego 2016 godz: 05:14:10

Przed Państwem czas rozliczeń z fiskusem. Przypominamy o możliwości przekazania 1 % swoich podatków na rzecz organizacji pożytku publicznego. Jest ich w Pasłęku kilka. Kibiców namawiamy do pamiętania o potrzebach KS Polonia. Drużyna piłkarska występująca w IV lidze walczy o ligowy byt. Dodatkowe środki finansowe przydadzą się na wydatki związane z przygotowaniem do sezonu i rozgrywkami ligowymi.
jp
Polonia – Dąb Kadyny 4:0 (1:0)…

Jerzy

Data dodania:poniedziałek 15 lutego 2016 godz: 05:08:35

Polonia Pasłęk w kolejnym meczu sparingowym pokonała Dąb Kadyny 4:0 (1:0). Bramki dla naszej drużyny strzelili: Konczewski, Sawicki, Rokicki, Lender. Graliśmy w składzie: Gołębiewski, Czerniewski, Smolak, Leśniewski, Musiński, Piotrowski, Wiczyński, Lender, Konczewski, Sawicki. Na zmiany wchodzili: Szydłowski, Wlizło, Srebnik. Mecz odbył się na boisku przy ul Skrzydlatej w Elblągu.
MP
Złoty medal Patrycji Adamczyk…

Jerzy

Data dodania:niedziela 14 lutego 2016 godz: 06:04:32

Patrycja Adamczyk, zawodniczka pasłęckiej Polonii, podopieczna trenera Piotra Borysewicza zdobyła złoty medal Halowych Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych w pięcioboju. Osiągając wynik 3960 pkt. poprawiła halowy rekord Polski, który od 2014 należał do Weroniki Grzelak (3783 pkt.). Patrycja podczas zawodów stoczyła bardzo zacięty pojedynek ze swoją najgroźniejszą rywalką Adrianną Sułek (Zawisza Bydgoszcz), którą wyprzedziła o 43 punkty (3917 pkt.). Wyniki Patrycji w poszczególnych konkurencjach: 60 m ppł. 9.00 PB, wzwyż 169 cm, kula 13.13 PB, w dal 5.52 m PB, 800 m 2.24.28 PB.
MP

Już teraz dodaj ogłoszenie w serwisie glospasleka.pl Wypełnij formularz ogłoszeniowy, podaj swoje dane, wybierz sposób płatności. Po akceptacji przez naszego administratora ogłoszenie pojawi się na stronie.  - PRZEJDŹ DO OGŁOSZEŃ

PRACA od zaraz

Zatrudnię osobę do pracy w kuchni do robienia pizzy. Więcej informacji pod nr tel. 511-830-784. więcej »

ZATRUDNIĘ MONTERA WOD-KAN

Zatrudnię montera i pomocnika montera instalacji sanitarnych, 3 miejsca pracy. Umowa o pracę stałe zatrudnienie. Kontakt 602324664 więcej »

opiekunka do dziecka

szukam opiekunki do rocznego chłopca. musi to byc starsza, odpowiedzialna Pani z sercem do dzieci, ktora potrafi zaopiekowac sie dzieckiem bez nerwow. na pewno bede chciala porozmawiac z ludzmi... więcej »

O nasKatalog firmOgłoszeniaForumGalerieArtykułyRedakcjaReklamaKontakt stat4u
redakcja@glospasleka.pl

Odwiedziło nas: 125884863 (w tym 3722216 odwiedzin poprzedniej wersji portalu) / on-line:73

Kontakt: Jerzy Przedpełski 604 070 973

W sprawie reklam: Anna Włodarska 605 729 591, e-mail: angie.aw@vp.pl

2011 Przedsiębiorstwo Usługowe Jadwiga Zajac-Przedpełska . Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt oraz realizacja agencja reklamowa aktywwwni.pl