31 PaŸdziernika 2014
 

Premier Ewa Kopacz w Pasłęku                                                                                                                                        Polonia Pasłęk wygrała z Zatoką 1:0 (1:0)                                                                                                                                        Wybory samorządowe 16 listopada 2014 roku                                                                                                                                        Fabryka mebli Stanbor sprzedana za 7 mln złotych                                                                                                                                        SKANSKA remontuje Orgodową i Dworcową - są utrudnienia w ruchu                                                                                                                                        Kino Zamkowe: Miasto 44, Bogowie, Pinokio, Dla Ciebie wszystko                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             

Na sesji o służbie zdrowia...

Ocena działalności służby zdrowia na terenie miasta i gminy Pasłęk była jednym z punktów obrad ostatniej sesji (24.10.2014r.). Prezes szpitala Teresa Cierachowska zapewniała, że podstawowym...

Data dodania: 30-10-2014, 08:39

Chcesz decydować, idź na wybory…

Ciągle narzekamy na brak możliwości decydowania o tym co dzieje się w naszym mieście i gminie. Świadczą o tym chociażby komentarze zamieszczane w NetGazecie. Jedynym sposobem na zmianę tej...

Data dodania: 30-10-2014, 05:52

Wspomnienie o dr Wilhelmie Bereckim…

W listopadowym numerze Głosu Pasłęka publikujemy wspomnienie o dr Wilhelmie Bereckim przygotowane przez jego córkę Barbarę i syna Grzegorza. Do dzisiaj krążą legendy o umiejętnościach dr...

Data dodania: 30-10-2014, 05:50

Premier Ewa Kopacz w Pasłęku...

Ponad godzinę trwała dzisiejsza wizyta  premier Ewy Kopacz , która przyjechała do naszego miasta na spotkanie z wyborcami. Inicjatorem konferencji był marszałek województwa warmińsko...

Data dodania: 27-10-2014, 11:59

Nagrody i wyróżnienia...

Wczoraj laureaci konkursu na najładniejszą posesję indywidualną w roku 2014 odebrali z rąk burmistrza Wiesława Śniecikowskiego nagrody i wyróżnienia. Pierwsze miejsce i nagrodę 1.000 zł w...

Data dodania: 25-10-2014, 06:29

1

2

3

4

5

Archiwum


Wojewódzki Turniej Młodzieży OHP w Piłce Nożnej…

Jerzy

Data dodania:czwartek 8 maja 2014 godz: 05:02:38

Dnia 07.05.2014 br. na stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pasłęku odbył  się  Wojewódzki Turniej Młodzieży OHP w Piłce Nożnej, którego organizatorem był Ośrodek Szkolenia i Wychowania 14-2 w Pasłęku. Na uroczystości otwarcia, którego dokonał Komendant Wojewódzki p. Jarosław Dzioba obecni byli także przedstawiciele Komendy Wojewódzkiej w osobach:, z-cy Komendanta Wojewódzkiego p. Piotra Płoskiego, Starszego Specjalisty do Spraw Organizacji Kształcenia Zawodowego p. Janusza Nikołajuka oraz Ratownika Medycznego p.Mateusza Bereznowskiego.
Pasłęk w pięciu kadrach...

Anna

Data dodania:środa 7 maja 2014 godz: 08:04:14

Stowarzyszenie Wspierania Aktywności Lokalnej Kuźnia Pruska zaprasza w najbliższy piątek 9. maja o godz. 17-stej na plac Tysiąclecia (przystanek PKS), skąd wszyscy zgromadzeni wyruszą na VII Pasłęckie Spacery Fotograficzne - Jeśli lubisz fotografować, to koniecznie musisz wziąć udział w  tym wydarzeniu. To świetna okazja do sprawdzenia swoich zdolności fotograficznych i porozmawiania z innymi foto pasjonatami. - zachęcają organizatorzy -  Zadaniem uczestników będzie ukazanie swojego miasta w 5 ciekawych ujęciach - dodają. A co więcej wcale nie trzeba posiadać profesjonalnego sprzętu, wystarczy zwykły aparat cyfrowy lub analogowy, albo telefon komórkowy z wbudowanym aparatem.
aw
POK Dance zaprasza na zajęcia...

Anna

Data dodania:środa 7 maja 2014 godz: 07:57:08

Pasłęcki Ośrodek Kultury zaprasza wszystkich chętnych do udziału w zajęciach sekcji POK Dance. Miłośnicy tańca mogą wybrać takie style jak: hip-hop, balet klasyczny, zumba/bokwa oraz cheerleading. Zajęcia w POK prowadzi doświadczona kadra instruktorów. Więcej informacji w siedzibie Pasłęckiego Ośrodka Kultury przy placu św. Wojciecha 5 lub pod nr tel. 55-248-31-21. Kontakt e-mail: taniec.paslek@gmail.com. 
aw
"Doktor Dolittle i przyjaciele" w bibliotece...

Anna

Data dodania:środa 7 maja 2014 godz: 07:48:36

W minony poniedziałek po raz kolejny pasłecką bibliotekę odwiedzili aktorzy Teatru Art-Re z Krakowa. Tym razem zaprezentowali bajkę pt. „Doktor Dolittle i przyjaciele”. W spektaklu, adresowanym zarówno do małych jak i tych większych dzieci, zobaczyliśmy historię przygód doktora Dolittle, który przestaje leczyć ludzi i staje się lekarzem zwierząt, rozumiejącym ich mowę. Przedstawienie uczy jak dokonywać w życiu właściwych wyborów, wartości i kierować się nimi. Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział w spotkaniu oraz zapraszamy na kolejne już spotkanie z teatrem w czerwcu.
info: BP
Jubileusz PUTW…

Jerzy

Data dodania:środa 7 maja 2014 godz: 05:47:16

Pasłęcki Uniwersytet Trzeciego Wieku obchodzi w tym roku jubileusz pięciolecia działalności. Uroczyste „świętowanie” odbędzie się w dniu 26 czerwca podczas imprezy z okazji zakończenia roku akademickiego 2013 – 2014 w sali widowiskowo – kinowej Pasłęckiego Ośrodka Kultury. W trakcie imprezy wyświetlony zostanie film pt. „Nasze 5 lat” zrealizowany przez słuchaczy PUTW.
jp
MOSiR dziękuje policji…

Jerzy

Data dodania:środa 7 maja 2014 godz: 05:42:58

Kilka dni temu z terenu Parku Ekologicznego zginęło mienie warte ponad tysiąc złotych. Sprawę zgłoszono miejscowej policji. Intensywne czynności śledcze doprowadziły do znalezienia skradzionych rzeczy i zatrzymania sprawcy, który był poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości. Sprawca jest mieszkańcem gminy Pasłęk. MOSiR dziękuje policjantom za skuteczne działanie.
jp
Samochód dla ŚDS…

Jerzy

Data dodania:środa 7 maja 2014 godz: 05:41:35

Urząd Gminy w Pasłęku ogłosił przetarg na zakup małego autobusu na potrzeby Środowiskowego Domu Samopomocy w Rzecznej. Autobus niezbędny do przewozu osób niepełnosprawnych musi posiadać 20 miejsc łącznie z kierowcą. Zadanie ma być wykonane do 31 lipca br. Termin składania ofert mija 13 maja 2014 r. o godzinie 10:00.
jp
Rekrutacja odwieszona...

Jerzy

Data dodania:środa 7 maja 2014 godz: 05:33:04

W dniu 6 maja 2014 r. Burmistrz Pasłęka, w związku z rezygnacją kilku uczestników z udziału w projekcie "Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu w Gminie Pasłęk", odwiesił nabór w ramach przedmiotowego projektu".
Komisja rekrutacyjna powołana Zarządzeniem nr 14/14 Burmistrza Pasłęka z dnia 5 lutego 2014 roku na najbliżsym posiedzeniu w dn. 9.05.2014 r. zatwierdzi zaktualizowaną listę rezerwową uczestników projektu.
Osoby, które wyrażą chęć przystąpienia do projektu proszone są o składnie formularzy zgłoszeniowych w następujących miejscach:
1. Urząd Miejski w Pasłęku, Pl. Św. Wojciecha 5, 14-400 Pasłęk, tel. 55 248 20 01, 537 996 814
2. Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej, Pl. Grunwaldzki 8, 14-400 Pasłęk, tel. 55 649 62 55

Już teraz dodaj ogłoszenie w serwisie glospasleka.pl Wypełnij formularz ogłoszeniowy, podaj swoje dane, wybierz sposób płatności. Po akceptacji przez naszego administratora ogłoszenie pojawi się na stronie.  - PRZEJDŹ DO OGŁOSZEŃ

Sklep AROMAT

Serdecznie zapraszamy do korzystania z oferty nowego sklepu! "Aromat" mieści się przy ul.Bp.I.Krasickiego 35a (na Starym Mieście) i posiada w swojej ofercie szeroki zakres produktów... więcej »

NAJWIĘKSZA I NAJNOWOCZEŚNIEJSZA WULKANIZACJA W...

OFERUJEMY:- laserowe wyważanie kół- pompowanie opon azotem- demontaż i montaż opon Run Flat OBSŁUGUJEMY:- amochody osobowe- samochody dostawcze- motocykle ZAPRASZAMY!ul. Boh. Westerplatte... więcej »

PRACA - Kierowca śmieciarki

Firma KOMA zatrudni na stanowisko Kierowcy śmieciarki. Wymagania: Prawo jazdy kat. C Kurs na przewóz rzeczy Aktualne orzeczenie psychologiczne Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres... więcej »

O nasKatalog firmOgłoszeniaForumGalerieArtykułyRedakcjaReklamaKontakt stat4u
redakcja@glospasleka.pl

Odwiedziło nas: 88956671 (w tym 3722216 odwiedzin poprzedniej wersji portalu) / on-line:27

Kontakt: Jerzy Przedpełski 604 070 973

W sprawie reklam: Anna Włodarska 605 729 591, e-mail: angie.aw@vp.pl

2011 PRASA Jerzy Przedpełski, Barbara Budkiewicz, Jadwiga Zajac-Przedpełska. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt oraz realizacja agencja reklamowa aktywwwni.pl