3 Sierpnia 2015
 

Wipasz rezygnuje z inwestycji koło Krosna                                                                                                                                        Smród pozostał i roznosi się dalej - czytaj sierpniowy Głos Pasłęka                                                                                                                                        Wakacje w bibliotece                                                                                                                                        9 sierpnia o godzinie 19:00 kolejny koncert organowy w kościele św. Bartłomieja                                                                                                                                        25 października wybieramy posłów i senatorów                                                                                                                                        Krzysztof Guzek dyrektorem Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi w Zielonce Pasłęckiej                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             

Ilona Kubiaczyk zagra na organach Hildebrandta…

W niedzielę 9 sierpnia odbędzie się kolejny koncert w ramach III Festiwalu Muzyki Organowej. O godzinie 19:00 w kościele św. Bartłomieja zagra Ilona Kubiaczyk, amerykańska organistka...

Data dodania: 03-08-2015, 05:22

Amazonki z Nenii skakały na Kociewiu…

Wczoraj odbyły się IX Zawody Grand Prix Kociewia w Skokach Przez Przeszkody. Impreza miała miejsce w Damaszce, w ośrodku jeździeckim Leśna Podkowa. Główny konkurs o nagrody i puchary...

Data dodania: 03-08-2015, 05:11

Motory i rock…

Prawie setka motocyklistów wyjechała wczoraj z Parku Ekologicznego na paradę ulicami Pasłęka. Do naszych gości dołączyli zmotoryzowani Pasłęczanie. Po paradzie burmistrz Wiesław...

Data dodania: 02-08-2015, 00:38

Wipasz rezygnuje…

Otrzymaliśmy pismo skierowane do burmistrza Pasłęka, w którym prezes firmy Wipasz Józef Wiśniewski informuje o rezygnacji z planów budowy Instytutu Badań i Innowacji. Rezygnacja z projektu...

Data dodania: 29-07-2015, 21:10

APEL!!!...

Samorząd mieszkańców sołectwa Aniołowo i Zarząd Stowarzyszenia Na Rzecz Rozwoju Wsi „Aniołowo” zwracają się z ogromną prośbą o pomoc finansową, która będzie przeznaczona na...

Data dodania: 28-07-2015, 05:32

1

2

3

4

5

Archiwum


Dzień Dawcy Szpiku w Pasłęku...

Jerzy

Data dodania:niedziela 15 lutego 2015 godz: 05:39:54

Dnia 23 lutego 2015 roku (tj. poniedziałek) w Pasłęku odbędzie się akcja rejestracji potencjalnych dawców szpiku. Akcja będzie miała miejsce w Zespole Szkół w Pasłęku przy ulicy Zwycięstwa 28 w godzinach 10 –18.
Każda chętna osoba w wieku 18-55 lat:
o dobrym stanie zdrowia,
 ważąca minimum 50 kg,
 bez większej nadwagi
będzie mogła dołączyć do bazy Fundacji DKMS Polska. Rejestracja trwa kilka minut i jest całkowicie bezpłatna. Polega ona na przeprowadzeniu wstępnego wywiadu medycznego, wypełnieniu formularza z danymi osobowymi i pobraniu wymazu z błony śluzowej z wewnętrznej strony policzka.
Srebrna odznaka Weroniki…

Jerzy

Data dodania:niedziela 15 lutego 2015 godz: 05:36:13

Weronika Wiśniewska amazonka MKJ Nenia zdała wczoraj egzamin na srebrną odznakę jeździecką. Egzamin odbywał się w Zastawnie, w ośrodku jeździeckim Państwa Burzyńskich, a głównym i surowym egzaminatorem był olimpijczyk Antoni Pacyński. Nasza zawodniczka w listopadzie minionego roku zaliczyła również (awansem) konkurs licencyjny klasy L1. Nabyte uprawnienia pozwalają na udział w zawodach jeździeckich rangi ogólnopolskiej do wysokości przeszkód 120 cm. Przygotowania do egzaminu odbywały się pod okiem trenera Wojciecha Witkowskiego. W maju do egzaminu na brązową odznakę jeździecką przystąpi kolejna grupa wychowanków MKJ Nenia.
jp
Polonia – Olimpia (juniorzy) 3:0…

Jerzy

Data dodania:niedziela 15 lutego 2015 godz: 05:26:04

Polonia Pasłęk pokonała w kolejnym meczu sparingowym młodzieżową drużynę Olimpii Elbląg 3:0. Bramki dla Polonii strzelili: Lenart, Konczewski, Włodarczyk.
Skład: Gołębiewski, Kowzan, Rosenau, Ratajczak, Lenart, Musiński, Konczewski, Włodarczyk, Piotrowski, Augustyńczyk, Lender. Po przerwie grali: Rokicki, Kowalczyk, Sawicki, Jurgielewicz, Czerniewski, Srebnik.
MP
Strażacy zauważyli pożar…

Jerzy

Data dodania:sobota 14 lutego 2015 godz: 05:55:56

Wczoraj około godziny 13:00 strażacy z Jednostki Ratowniczo Gaśniczej zauważyli dym wydobywający się z budynku położonego u zbiegu ulic Strażackiej i Boh. Westerplatte. Błyskawiczna akcja strażaków zapobiegła być może tragedii. Przyczyną pożaru na najwyższej kondygnacji budynku był prawdopodobnie gorący popiół pozostawiony koło drewnianych schodów.
jp
Przypominamy - Teatr przy stoliku…

Jerzy

Data dodania:sobota 14 lutego 2015 godz: 05:52:49

Biblioteka Publiczna w Pasłęku zaprasza na kolejne spotkanie z teatrem przy stoliku. Tym razem aktorzy olsztyńskiego Teatru im. S. Jaracza (Irena Telesz i Joanna Fertacz) zaprezentują komedię "Pierwsza młodość". Spotkanie zaplanowane jest na poniedziałek 16 lutego w sali na II piętrze biblioteki o godz. 17-stej. Wstęp wolny.
bib.
Konkurs ofert – wyniki…

Jerzy

Data dodania:sobota 14 lutego 2015 godz: 05:50:56

Zakończono postępowanie konkursowe na realizację zadań zleconych przez gminę organizacjom pozarządowym działającym na naszym terenie. Po dokonaniu oceny formalnej i merytorycznej ofert postanowiono przekazać dofinansowanie następującym organizacjom:
jp
Hej, Hej Kadeci, malowane dzieci …

Anna

Data dodania:piątek 13 lutego 2015 godz: 08:04:09

„niejedna panna za wami poleci”, a raczej „niejeden chłopak za wami poleci”, bo coraz więcej dziewczyn jest w „klasach mundurowych” i zawód żołnierza nie stanowi dla nich żadnej tajemnicy. Uczniowie pierwszych klas ZSEiT w Pasłęku o nachyleniu obronnym otrzymali nareszcie upragnione mundury, w których prezentują się wspaniale. Ponieważ mundury i wszystkie dodatki były szyte na specjalne zamówienie, trochę czasu to trwało, ale warto było czekać.
Walentynkowy koncert w Młynarach...

Anna

Data dodania:piątek 13 lutego 2015 godz: 08:02:07

Ośrodek Kultury w młynarach zaprasza na koncert z okazji Walentynek. 14 lutego br. o godz. 17:00 wystąpi zespół FARBA (znana z www.youtube.com/watch). Koncert obędzie się w sali widowiskowo-kinowej. Wstęp:single - 10 zł para - 10 zł (po 5 zł na osobę) Dla zakochanych par - pamiątkowe zdjęcie na "ściance". Serdecznie zaprszamy! Bilety w Ośrodku Kultury w Młynarach (ul. Dworcowa 10) tel. 55 248 6050. Możliwość zakupu biletu przed koncertem.
info: OK Młynary

Już teraz dodaj ogłoszenie w serwisie glospasleka.pl Wypełnij formularz ogłoszeniowy, podaj swoje dane, wybierz sposób płatności. Po akceptacji przez naszego administratora ogłoszenie pojawi się na stronie.  - PRZEJDŹ DO OGŁOSZEŃ

Dam prace

Firma z Pasłęka zatrudni kierowce kat C akt bad + karta kierowcy więcej »

Potrzebna lodówka

Rodzina, znajdująca się w trudnej sytuacji życiowej przyjmie nieodpłatnie działającą lodówkę.   kontakt tel. 536-283-912 więcej »

Lokal do wynajęcia

Lokal: piwnica z oddzielnym wejściem pow. 60 m?, ogrzewanie OC, WC, łazienka, zaplecze.Lokal wyposażony w media (TV, Internet, tel. stacjonarny), posiada 2 okna. Dogodna lokalizacja, centrum... więcej »

O nasKatalog firmOgłoszeniaForumGalerieArtykułyRedakcjaReklamaKontakt stat4u
redakcja@glospasleka.pl

Odwiedziło nas: 108585894 (w tym 3722216 odwiedzin poprzedniej wersji portalu) / on-line:48

Kontakt: Jerzy Przedpełski 604 070 973

W sprawie reklam: Anna Włodarska 605 729 591, e-mail: angie.aw@vp.pl

2011 Przedsiębiorstwo Usługowe Jadwiga Zajac-Przedpełska . Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt oraz realizacja agencja reklamowa aktywwwni.pl