30 Listopada 2015
 

Serpentyna (nie) dla wszystkich                                                                                                                                        Boże Narodzenie w sztuce                                                                                                                                        SPECTRE - 4-6 grudnia w Kinie Zamkowym                                                                                                                                        WOŚP 2016 - sztab w Zespole Szkół                                                                                                                                        Świeczka zgasła - kolejne spotkanie z Teatrem przy stoliku już 3. grudnia                                                                                                                                        Jakie inwestycje czekają nas w przyszłym roku? Sprawdziliśmy projekt budżetu na 2016.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             

Osada średniowieczna…

Okazuje się, że na terenie gminy mamy sporo ciekawych zabytków. Część z nich jest znana, remontowana i eksponowana. O niektórych dowiadujemy się dopiero od fachowców. Tak jest w przypadku...

Data dodania: 30-11-2015, 05:19

Apel o pomoc...

W związku z pożarem, jaki miał miejsce w dniu 26 listopada 2015r. w Pasłęku przy ul. Mickiewicza, Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Pasłęku zwraca się z prośbą o wsparcie dla...

Data dodania: 27-11-2015, 12:07

Spotkanie krwiodawców...

Corocznie spotkania honorowych dawców krwi są doskonałą okazją do wymiany spostrzeżeń, dotyczących krwiodawstwa oraz podziękowań za zaangażowanie klubowiczów na rzecz ratowania ludzkiego...

Data dodania: 27-11-2015, 09:43

Likwidacja punktu krwiodawstwa?...

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Olsztynie zamierza zlikwidować swój Oddział Terenowy w Pasłęku. Jeżeli nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze. Szefowa RCKiK w...

Data dodania: 24-11-2015, 05:43

1

2

3

4

5

Archiwum


Sięgnij po środki finansowe…

Jerzy

Data dodania:wtorek 9 czerwca 2015 godz: 05:32:27

Serdecznie zapraszamy na spotkanie, które odbędzie się dziś tj. 9 czerwca (wtorek) o godzinie 10.00 i 14.00 w sali Rycerskiej Urzędu Miejskiego w Pasłęku. Tematem przewodnim spotkania będzie hasło „Sięgnij po środki finansowe". Celem spotkania jest przybliżenie ogólnych możliwości pozyskania środków finansowych, dotacji z dostępnych krajowych i unijnych programów pomocowych.
UMiG
Letni Wieczór Muzyczny – zaproszenie na koncert…

Jerzy

Data dodania:wtorek 9 czerwca 2015 godz: 05:27:56

Burmistrz Pasłęka oraz Dyrektor Zespołu Szkół Powszechnych w Pasłęku zapraszają na „Letni Wieczór Muzyczny” w wykonaniu zespołów kameralnych Elbląskiej Szkoły Muzycznej. Koncert odbędzie się 10 czerwca 2015 r. o godzinie 18.00 w budynku Zespołu Szkół Powszechnych przy ul. 3 Maja 21. W programie utwory m.in. takich kompozytorów jak: J.S. Bach, J. Haydn, C. Debussy, E. Grieg, F. Schubert. Koncert muzyczny jest przedsięwzięciem zorganizowanym z okazji Jubileuszy 25-lecia pasłęckiego samorządu, 718-lecia nadania praw miejskich i 25-lecia partnerskiej współpracy Pasłęka i Itzehoe.
 
Ogólnopolskie zawody myśliwych…

Jerzy

Data dodania:wtorek 9 czerwca 2015 godz: 05:20:29

W dniach 13 i 14 czerwca strzelnica Koła Bóbr w Gołąbkach będzie miejscem ogólnopolskich zawodów w strzelaniach myśliwskich w klasie mistrzowskiej. Do Gołąbek na XV Mistrzostwa Polskiego Związku Łowieckiego zjedzie 170 najlepszych strzelców z całego kraju.
jp
Spławikowe Mistrzostwa Okręgu Elbląg...

Jerzy

Data dodania:wtorek 9 czerwca 2015 godz: 05:12:31

W dniach 6 i 7 czerwca br. odbyły się Spławikowe Mistrzostwa Okręgu PZW w Elblągu na rok 2015. Od kilku już lat zawody te rozgrywane są na rzece Elbląg w Elblągu przy Bulwarze Zygmunta Augusta. W sobotę i w niedzielę wszystkich przybyłych przywitał wiceprezes ds. sportu Chrzanowski Zbigniew, który przestawił też sędziego głównego tych zawodów, którym został Antoni Wiśniewski. Po sprawdzeniu list obecności zgłoszonych zawodników z poszczególnych kół przeprowadzone zostały losowania stanowisk dla wszystkich grup. Następnie po podaniu poszczególnych sygnałów zawodnicy przystąpili do łowienia ryb.
Minął weekend – zginęły ule…

Jerzy

Data dodania:poniedziałek 8 czerwca 2015 godz: 10:05:56

W miejscowości Kąty zginęły ule z pszczołami. Jak się okazuje, nie jest to pierwszy przypadek kradzieży pszczół. Jest podobno zapotrzebowanie na tego rodzaju towar. Oprócz tego odnotowano: 25 interwencji (6 domowych), 2 kolizje (ul. Jagiełły i Gdańska) i uszkodzenie samochodów na ul. Chrobrego. Na ulicy Zamkowej zatrzymano 21 letnią mieszkankę gminy, która kierowała VW Passatem mając w organizmie 1,4 promila alkoholu. Były też mandaty w ruchu drogowym (14 na 2300 zł) i 2 porządkowe (200 zł).
Strażacy z JRG w Pasłęku w czwartek, sobotę i niedzielę gasili podpalane baloty słomy (Kolonia Marianka). W piątek i sobotę usuwali niebezpieczne drzewa.
jp
Gold Label Outlet...

Tekst sponsorowany

Data dodania:poniedziałek 8 czerwca 2015 godz: 08:40:49

Najlepsze światowe marki oddzieżowe zebraliśmy w jednym miejscu w cenach nawet o 70% niższych niż w sklepach sieciowych. Nie musicie już jeździć do dużych Galerii Handlowych żeby się markowo ubrać, w Gold Label Outlet znajdziecie damską i męską odzież, akcesoria oraz obuwie takich marek jak: Vero Moda, Zara, COS, Morgan, Tommy Hilfiger, Lacoste, Nike i wiele innych. W naszej ofercie również odzież katalogowa Zalando w cenach, jakich nie oferuje żaden sklep outletowy. Zapraszamy!
Pasłęk, ul. Ogrodowa 42 D (okrąglak)
poniedziałek - piątek 9.00-17.00, sobota 9.00-13.00
Dzień dziecka z wędką...

Anna

Data dodania:poniedziałek 8 czerwca 2015 godz: 08:31:30

Zarząd Koła PZW w Pasłęku wzorem lat ubiegłych serdecznie zaprasza wszystkie dzieci 14 czerwca (niedziela) na zawody wędkarskie organizowane z okazji dnia dziecka. Impreza planowana jest na terenie Zakrzewka II w parku Ekologicznym. Dla wszystkich uczestników zawodów przewidziane są upominki, a dla zwycięzców w poszczególnych grupach startowych nagrody rzeczowe. Zbiórka o godz. 9:00 przy Zakrzewku II. Szczegóły zawodów ogłoszone będa na miejscu. Zapraszamy!
Zarząd Koła nr 14 w Pasłęku.
Poszukiwani absolwenci z uprawnieniami budowlanymi...

Tekst sponsorowany

Data dodania:poniedziałek 8 czerwca 2015 godz: 08:08:55

Od roku akademickiego 2015/16 w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Elblągu uruchamiany jest nowy kierunek studiów Inżynieria środowiska ze specjalnością sieci i instalacje wewnętrzne. Jest to odpowiedź naszej Uczelni na rosnące zapotrzebowanie rynku pracy na specjalistów posiadających uprawnienia budowlane branży sanitarnej. Takie uprawnienia mogą uzyskać właśnie absolwenci nowego kierunku, w ramach którego przygotowujemy inżynierów potrafiących projektować, nadzorować wykonawstwo i eksploatować sieci i urządzenia służące poprawie jakości środowiska zewnętrznego i wewnętrznego.

Już teraz dodaj ogłoszenie w serwisie glospasleka.pl Wypełnij formularz ogłoszeniowy, podaj swoje dane, wybierz sposób płatności. Po akceptacji przez naszego administratora ogłoszenie pojawi się na stronie.  - PRZEJDŹ DO OGŁOSZEŃ

poszukuje kierowcy kat C + E

Wymagania: W związku z powiększeniem naszej floty poszukujemy zaangażowanych pracowników na stanowisko: Kierowca Międzynarodowy kat. C+E Miejsce pracy: Europa Zachodnia i... więcej »

SPRZEDAM MIESZKANIE

Sprzedam mieszkanie w Pasłęku przy ulicy Ogrodowej w bloku. Mieszkanie ma 71m2, w tym: 3 pokoje, kuchnie, łazienke, wc, przedpokój, balkon. Mieszkanie jest słoneczne, ciepłe, w dobrej lokalizacji,... więcej »

Do wynajęcia - mieszkanie ul. Ogrodowa

Posiadam do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 35 mkw.: kuchnia, pokój, łazienka, przedpokój. Mieszkanie umeblowane, wyposażone w sprzęt AGD, ogrzewanie centralne i ciepła woda z miasta. Do... więcej »

O nasKatalog firmOgłoszeniaForumGalerieArtykułyRedakcjaReklamaKontakt stat4u
redakcja@glospasleka.pl

Odwiedziło nas: 115450321 (w tym 3722216 odwiedzin poprzedniej wersji portalu) / on-line:32

Kontakt: Jerzy Przedpełski 604 070 973

W sprawie reklam: Anna Włodarska 605 729 591, e-mail: angie.aw@vp.pl

2011 Przedsiębiorstwo Usługowe Jadwiga Zajac-Przedpełska . Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt oraz realizacja agencja reklamowa aktywwwni.pl