PRACA: Asystent Administracyjno-Magazynowo

Ogłoszenie zostało dodane - Ponad miesiąc temu, 2018-01-19
0

biuro@wwspartner.pl

Firma WWS Partner zatrudni osobę na stanowisko: Asystent Administracyjno-Magazynowo .

Miejsce pracy Pasłęk

Opis stanowiska:

Koordynowanie procesów magazynowych.

Tworzenie dokumentów magazynowych.

Współpraca z zespołem przedstawicieli.

Kontrola stanów magazynowych.

Rejestracja ruchów magazynowych według przyjętych procedur

Wymagania:

Wykształcenie średnie.

Znajomość obsługi komputera.

Znajomość zasad gospodarki magazynowej.

Dokładność i staranność.

Samodzielność oraz zaangażowanie w wykonywane obowiązki.

Komunikatywność, umiejętność współpracy w zespole

Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

Przyuczenie do wykonywanych czynności na wyżej wspomnianym stanowisku.

Umowę o pracę.

Atrakcyjne wynagrodzenie.

Kontakt

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Z okazji Dnia Kobiet Pasłęcki Ośrodek Kultury zaprasza 8 marca (czwartek) 2018 r . o...

Zagrają dla Przemka

Pozostało12 dni

Już dziś serdecznie zapraszamy na charytatywny koncert dla Przemka z Zielonki...

Wiosna Teatralna

Pozostało23 dni

Od 20 do 29 marca 2018 odbędzie się "VII Pasłęcka Wiosna Teatralna". W programie...