20 maja 2018 Bazylego, Bernardyna, Aleksandra

PRACA: Asystent Administracyjno-Magazynowo

Ogłoszenie zostało dodane - 2018-01-19
0

biuro@wwspartner.pl

Firma WWS Partner zatrudni osobę na stanowisko: Asystent Administracyjno-Magazynowo .

Miejsce pracy Pasłęk

Opis stanowiska:

Koordynowanie procesów magazynowych.

Tworzenie dokumentów magazynowych.

Współpraca z zespołem przedstawicieli.

Kontrola stanów magazynowych.

Rejestracja ruchów magazynowych według przyjętych procedur

Wymagania:

Wykształcenie średnie.

Znajomość obsługi komputera.

Znajomość zasad gospodarki magazynowej.

Dokładność i staranność.

Samodzielność oraz zaangażowanie w wykonywane obowiązki.

Komunikatywność, umiejętność współpracy w zespole

Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

Przyuczenie do wykonywanych czynności na wyżej wspomnianym stanowisku.

Umowę o pracę.

Atrakcyjne wynagrodzenie.

Kontakt

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Wercia, Jasia i Hela w sanatorium

Wydarzenie odddbyło się 9 minut temu

Pasłęcki Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza 20 maja 2018 r. o godz. 16:00 do sali...

Dni Rodziny

Pozostało12 dni

W piątek 1. czerwca Pasłęcki Ośrodek Kultury zaprasza wszystkie dzieci na plac zabaw,...

Talent po raz XV

Pozostało19 dni

Organizatorem XV WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU WOKALNEGO „TALENT 2018" jest...