21 listopada 2018 Alberta, Janusza, Konrada

PRACA: Asystent Administracyjno-Magazynowo

Ogłoszenie zostało dodane - 2018-01-19
0

biuro@wwspartner.pl

Firma WWS Partner zatrudni osobę na stanowisko: Asystent Administracyjno-Magazynowo .

Miejsce pracy Pasłęk

Opis stanowiska:

Koordynowanie procesów magazynowych.

Tworzenie dokumentów magazynowych.

Współpraca z zespołem przedstawicieli.

Kontrola stanów magazynowych.

Rejestracja ruchów magazynowych według przyjętych procedur

Wymagania:

Wykształcenie średnie.

Znajomość obsługi komputera.

Znajomość zasad gospodarki magazynowej.

Dokładność i staranność.

Samodzielność oraz zaangażowanie w wykonywane obowiązki.

Komunikatywność, umiejętność współpracy w zespole

Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

Przyuczenie do wykonywanych czynności na wyżej wspomnianym stanowisku.

Umowę o pracę.

Atrakcyjne wynagrodzenie.

Kontakt

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Chatka Puchatka

Pozostało7 godzin 22 minut

Burmistrz Pasłęka oraz Pasłęcki Ośrodek Kultury serdecznie zapraszają na spektakl...

Wystawa pokonkursowa

Pozostało1 dzień

Pasłęcki Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza na wernisaż wystawy pokonkursowej...

Pasłęcki Ośrodek Kultury we współpracy z Elbląską Orkiestrą Kameralną zaprasza...