24 listopada 2017 Flory, Emmy, Chryzogona

Praca dla pomocnika operatora wtryskarki

Ogłoszenie zostało dodane - Ponad 2 tygodnie temu, 2017-10-25

Firma produkcyjna zatrudni od zaraz na umowę na czas zastępstwa - pomocnika operatora wtryskarki.

Miejsce Pracy: ALLFAST SP. Z O.O ,PASŁĘK Ul.SPRZYMIERZONYCH 14 TEL.55 2481207

Obowiązki:

Mlle widziane doświadczenie w obsłudze maszyn wtryskowych , odbieranie, układanie, liczenie, sortowanie wyprodukowanych artykułów, pakowanie, kontrola jakości oraz utrzymanie porządku w miejscu pracy. Praca w systemie dwuzmianowym .

Osoby zainteresowane prosimy o dostarczenie CV w siedzibie firmy .

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 roku (Dz. U. Nr 133 poz. 883)"

Lokalizacja - Sprzymierzonych 14, Pasłęk, Polska

Wieczór z książką

Pozostało7 dni

Biblioteka Publiczna w Pasłęku zaprasza na Wieczór z Książką, który...

W tym roku, już po raz drugi, pasłęcki samorząd organizuje Galę Wolontariatu....

Mikołaj w Pasłęku

Pozostało15 dni

Już kolejny rok z rzędu pani Izabela Malinowska przygotowuje akcję „Mikołaj w...