21 lutego 2018 Eleonory, Fortunata, Roberta

PRACA - Przedstawiciel Handlowy

Ogłoszenie zostało dodane - 2017-11-08
0

Region: północno-wschodnia Polska

Zakres obowiązków:

• realizacja celów sprzedażowych w zakresie SOR, nasion, nawozów

• raportowanie wyników pracy

• budowanie trwałych relacji z klientami

Wymagania:

• doświadczenie w sprzedaży w branży Agro (mile widziane)

• wiedza agronomiczna

• komunikatywność, uczciwość

• umiejętność organizacji i planowania czasu pracy

Oferujemy:

• Pracę w renomowanej, międzynarodowej firmie lidera rynku w Europie

• Szkolenia zawodowe

• Samochód służbowy

• Umowę o pracę

• Możliwość rozwoju i awansu zawodowego

Jeśli Pan/Pani widzi siebie w Naszym zespole prosimy wysłać CV na e-maila lub złożyć osobiście w Oddziale

Dane kontaktowe:

Oddział BayWa Agro Polska Sp. z o.o.

Nowa Wieś 1 D

14-400 Pasłęk

Tel. 660-660-550

e-mail: sklep.paslek@baywa.com

Z okazji Dnia Kobiet Pasłęcki Ośrodek Kultury zaprasza 8 marca (czwartek) 2018 r . o...

Zagrają dla Przemka

Pozostało16 dni

Już dziś serdecznie zapraszamy na charytatywny koncert dla Przemka z Zielonki...

Wiosna Teatralna

Pozostało27 dni

Od 20 do 29 marca 2018 odbędzie się "VII Pasłęcka Wiosna Teatralna". W programie...