24 listopada 2017 Flory, Emmy, Chryzogona

PRACA - Przedstawiciel Handlowy

Ogłoszenie zostało dodane - Ponad 2 tygodnie temu, 2017-11-08
0

Region: północno-wschodnia Polska

Zakres obowiązków:

• realizacja celów sprzedażowych w zakresie SOR, nasion, nawozów

• raportowanie wyników pracy

• budowanie trwałych relacji z klientami

Wymagania:

• doświadczenie w sprzedaży w branży Agro (mile widziane)

• wiedza agronomiczna

• komunikatywność, uczciwość

• umiejętność organizacji i planowania czasu pracy

Oferujemy:

• Pracę w renomowanej, międzynarodowej firmie lidera rynku w Europie

• Szkolenia zawodowe

• Samochód służbowy

• Umowę o pracę

• Możliwość rozwoju i awansu zawodowego

Jeśli Pan/Pani widzi siebie w Naszym zespole prosimy wysłać CV na e-maila lub złożyć osobiście w Oddziale

Dane kontaktowe:

Oddział BayWa Agro Polska Sp. z o.o.

Nowa Wieś 1 D

14-400 Pasłęk

Tel. 660-660-550

e-mail: sklep.paslek@baywa.com

Wieczór z książką

Pozostało7 dni

Biblioteka Publiczna w Pasłęku zaprasza na Wieczór z Książką, który...

W tym roku, już po raz drugi, pasłęcki samorząd organizuje Galę Wolontariatu....

Mikołaj w Pasłęku

Pozostało15 dni

Już kolejny rok z rzędu pani Izabela Malinowska przygotowuje akcję „Mikołaj w...