3 lipca 2022 Jacka, Anatola, Tomasza
Reklama Heops

,,O karierze nie tylko przy stoliku”

dodał 2018-10-25
,,O karierze nie tylko przy stoliku”
Bądź architektem swojego szczęścia” to hasło Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery 2018, który odbył się w dniu 23 października 2018r w Szkole Podstawowej im. J. Korczaka w Rychlikach.

 

 Tradycją szkoły i środowiska są już cykliczne spotkania pt. ,, O karierze nie tylko przy stoliku”, w których uczestniczą wyjątkowi ludzie z naszego środowiska i nie tylko . Cieszymy się bardzo, że w obecnym roku zaproszenie przyjęli , Pani Adrianna Otręba – dziennikarka telewizyjna TVN, Pan Antti Pohjonen – Sand Valley-przedsiębiorca, pola golfowe, pasjonata wraz z Panią Katarzyna Ziober – Sand Valley, Pani Marlena Popławska- Marek – autorka książek dla dzieci, Pani Teresa Iwanicka – pielęgniarka z zamiłowania i wyjątkowa pasją, Pan Bartosz Furman – muzyk, tegoroczny maturzysta, Pani Magda Fedak – studentka dziennikarstwa wraz z Panią Weroniką Wójcik również studentką dziennikarstwa- autorki programu ELPRESS i Pan Marcin Jankowski – trener i sędzia nordic walking.

OTK służy młodszemu pokoleniu w rozbudzaniu chęci do traktowania obowiązków szkolnych jako wstępu do pełnienia ról w tym swojej pasji, kariery, sukcesów w każdej dziedzinie oraz podejmowania trafnych decyzji celem dalszego kształcenia, a w przyszłości pracy zawodowej .

Miłym akcentem było spotkanie wprowadzające w obchody OTK 2018 przez Pana Jarosława Kostyrę – muzyka i Huberta Kostyrę – muzyka z zespołu Margaret, którzy w dniu 19.10.2018r zaprezentowali młodzieży swoją drogę do sukcesu.

spotkaniu wzięli udział dyrektorzy, doradcy zawodowi, nauczyciele wraz z młodzieżą z szkół pasłęckich min: ze Szkoły Podstawowej Nr 1, Szkoły Podstawowej Nr 2, Zespołu Szkół, Zespołu Szkół Ekonomicznych i Technicznych, Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej oraz zaproszeni goście i rodzice.

Gospodarzami spotkania byli Pan Dyrektor Jacek Tuński oraz Pani Wicedyrektor Alicja Jolanta Goszcz- Zając, a główną organizatorką była Pani Marianna Mazur-pedagog i doradca zawody. Wydarzenie zorganizowano w formie studio telewizyjnego, które poprowadziła Pani Joanna Dutkiewicz wraz z uczennicami Martą Kędzierską i Aleksandrą Pankiewicz.

Całość spotkania zakończyła się degustacją słodkości z cukierni „ Hildebrandt” Pani Marii Hildebrandt z Pasłęka oraz owoców Państwa Elżbiety i Janusza Świderskich z Pasłęka. Uroczystość została rejestrowana przez Panią Joannę Kamińską-dziękujemy, w oprawie technicznej i znaczącym wsparciu Pana Michała Fedaka i Pani Anny Dudowicz-Głuch.

Wszystkim gościom zaproszonym i uczestnikom bardzo dziękujemy i zapraszamy do udziału w kolejnej edycji.

MM

0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0

Dodaj Komentarz

Walidacja: słowo na dziś :jeziorko

Komentarze

kocham jarka
Usługi Dźwigowe Pasłęk