19 lutego 2019 Arnolda, Konrada, Marcelego

5 października sesja przedostatnia

dodał 2018-09-11
5 października sesja przedostatnia

Na piątek 5 października zaplanowana została kolejna sesja rady miejskiej kadencji 2014 – 2018. Będzie to prawdopodobnie przedostatnia sesja tej kadencji. Tematem sesji będzie m.in.: oświata, zmiany w budżecie gminy, zaciągnięcie kredytu długoterminowego, podatki od nieruchomości i środków transportu na rok 2019. W drugiej części sesji nadane zostanie uroczyście honorowe obywatelstwo Pasłęka Janowi Sindrewiczowi, byłemu proboszczowi parafii św. Józefa.

jp


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Ciekawe   2018-10-06

Panie Kopański,zabierz im się panie do tyłków,wytrzep te wszystkie smrody z gaci! Niech zapanuje nowy burmistrz i nowa,młoda rada miasta,a nie emeryci ,którzy nie maja co życiem zrobić mieszaja w miescie! Na emeryturę! Czas na młode pokolenie.


#Podpis   2018-09-11

Kredyty to niech zaciąga nowy burmistrz. Nieładnie panie Wiesławie, rzucać kłody pod nogi swojemu następcy.


#Jhgf#Podpis  2018-09-13

Burmistrz zaiąga kredyty a potem je marnotrawi na zabawę i imprezy. Buduje fontanny zamiast kanalizacji deszczowej. Potem zaprosi Pasłęczan do kasy, bo my , nikt inny , będziemy za to płacić. Dlatego nie popieram tego burmistrza.


#No tak#  2018-09-13

Po remoncie- nawet na ul. Ogrodowej ( nie wspominając o skrzyżowaniu przy Straży Pożarnej czy ul.3-Maja) pojawia się woda w piwnicach w czasie deszczu.


#Mój głos#  2018-10-06

Tylko przeliczyc dwa tygodnie wstecz ile imprez pan burmistrzunio zorganizował,żeby pokazać jaki to on dobry,wspaniałomyślny! A ile naszej na to przeznaczył?Bo nie własnej! Jak się ma chajs to ma się ulotki wyborcze,plakaty i te wszystkie imprezki. A co pan Kopanski może z własnej pensji? Popieram pana Krzysztofa wszystkimi członami! Niech w końcu skonczy sie ta szopka!


#Wyborca#Podpis  2018-09-11

Jaki następca o czym ty mówisz , myślisz że inny to wszystko zrobi jeszcze sie taki nie urodził co by wszystkim dogodził ja głosuje na Wieśka bo lepszego nie znam


#Pytam#  2018-09-13

aha, czyli głosujesz na "znajomego", bobronisz swoich układów. Lepszy będzie jednak nowy. Stary jest już za stary. Pamiętajmy, że po ostatnich wyborach poszedł na zwolnienie lekarskie. Czy burmistrz jest teraz zdrowy? Ma badania lekarskie, kto wydał zaświadczenie o zdrowiu?


#No tak#  2018-09-13

Wyborca jest na " ty " ze swoim kolegą "Wieśkiem" i wszystko jasne.


#Wyborca#  2018-09-15

Napisałem Wieśka ale to nie znaczy że jestem z nim na ty . Jestem zwykłym obywatelem i wyrażam swoje zdanie jak każdy. Już mamy ,, dobrą zmiane " i co i klapa niszczą Polske . Ja już za zmiany dziękuje.


#Jestem za#  2018-10-06

Ile ty masz lat,że myslisz niczym jaskiniowiec? Zmiana !!!!


#Konkretny   2018-10-06

Tylko człowiek "stary" boi sie nowego . Miastu potrzea swieżego powiewu ,życia,nie tylko przed wyborami! Tak w radzie jak i na stanowisku burmistrza zmiana musi zajść. Inaczej miasto nasze bedzie zamierać,bo jaki włodarz takie życie. Tylko zmiana władzy nas uratować może!


#Nick   2018-09-11

Co trzeba zrobic czym sie zasluzyc by zostac honorowym obywatelem Pasleka ??? Zostac ksiedzem,soltysem,a moze wystarczy znajomy krolika to ilu tych honorowych za kadencji napoleona namaszczono!


#Hej#Nick  2018-09-13

Co się tym podniecasz, tyle obywateli musiało z tego miasta wyjechać za chlebem, że chociaż tymi honorowymi , można poprawić statystyki


# Ateista   2018-09-13

A gdzie propozycja naszej mądrej władzy i rady na honorowego Pasłęka .Może macie jakiegoś klecha bo jeszcze wszystkim nie nadaliście.A zasługi i WYCZYNY TEJ SEKTY są coraz większe.Wybory coraz bliżej.


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Żegluga i kanały żeglugowe dawnej Rzeczypospolitej

Pozostało8 dni

Biblioteka Publiczna w Pasłęku zaprasza 27 lutego (środa) na godzinę 17:00 na...


Wygraj 1000 zł na Turnieju Koszykówki ŚGO V

Pozostało10 dni

1-go marca (piątek) o godz. 16:00 w Sali LO ul. Zwycięstwa 28  w Pasłęku...


Recital na Dzień Kobiet

Pozostało19 dni

Z okazji Dnia Kobiet Pasłęcki Ośrodek Kultury zaprasza 10 marca (niedziela) 2019 r. o...