2 lipca 2020 Jagody, Urbana, Marii

Atrakcje turystyczne Pasłęka w programie I PR

dodał 2018-06-20
Atrakcje turystyczne Pasłęka w programie I PR

W Pasłęku gościli dziennikarze programu I Polskiego Radia. W ramach audycji Lato z Radiem promowane będą miejsca w mieście i gminie Pasłęk warte odwiedzenia. Ewa Chyra, reporterka radiowej jedynki gościła również w Parku Ekologicznym, Aniołowie i paru innych miejscach godnych polecenia. Radiowcy zainteresowali się m.in. budynkiem dydaktyczno – doświadczalnym z surowej ziemi, organami Andreasa Hildebrandta, polichromiami w kościele z Marianki oraz Kanałem Elbląskim.

jp

 

foto. polskieradio.pl


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Rozśmieszony   2018-06-21

Śmieszy mnie ten typek twierdzący, ze nie cierpi idiotów, swoją megalomanią - jaki to on oświecony, różniący się od stada baranów w jego mniemaniu. Być może, to jakiś były esbek czy ubek nienawidzący odradzającej się polskości pod obecną władzą, Może nawet taki, który stracił finansowo w wyniku ustawy antyubeckiej.


#Madzia#Rozśmieszony  2018-06-21

Kogo interesuje że lubisz słuchać muzyki ty megalomanie ale tutaj jest debata o czem innym.


#śmieszek   2018-06-20

Publiczne media już cacy?!


#Bonus#śmieszek  2018-06-20

Reżimowe jak zwą Komuniści


#Jak ja nie cierpię idiotów#  2018-06-21

To już pisowcy tak odważnie publicznie sami siebie nazywają komunistami? Bo że nimi są to od dawna wiadomo. Niedługo wszyscy bedą mieli po równo a na końcu każdy dostanie po mundurku, jak za czasów Mao, czego miejscowa gówniarzeria wypisująca swoje pierdy na tym portalu niestety nie pamięta. Mało nie pamięta, nic o tym nie wie.


#śmieszek#  2018-06-21

Ciągle czymś straszysz. Wyluzuj, ładny poranek za oknem.


#Jak ja nie cierpię idiotów#  2018-06-21

Pewno, że ładny dzień i dobrze się zaczął. Dzień bez okazania obłudy pisiorków to dla mnie dzień stracony. Mam taką misję i wewnętrzny imperatyw żeby otumanionemu próżnymi pieniędzmi matołectwo pokazywać jak bardzo tkwi w błędzie żywiąc się iluzją. No i gdzie ty tu strachy widzisz? Chyba, że boisz się iż moje prognozy się spełnią i będzie wielkie BUM! Ja też się boje.


#On#  2018-06-21

Skończ dziadek te smuty


#Pytanko#  2018-06-21

Tkwij dalej nierozgarnięty wnuczku w błogiej nieświadomości. Czy chcesz żeby Pasłękiem rządził kopidoł przebrany w przyciasny garniturek kupiony za 5PLN/kg na którego czole nigdy nie było śladu wysiłku umysłowego?


#Nick   2018-06-20

O pasleckich kamieniach niech wspomna i o symbolu rozwoju Pasleka czyli slimaku z kamienia


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności