27 października 2021 Iwony, Sabiny
Reklama Heops

Balony 2021

dodał 2021-05-29
Balony 2021

Znamy datę święta balonowego w Pasłęku. Jubileuszowe XXV Zawody Balonowe im. Bogusława Stankiewicza odbędą się w dniach 25 – 29 sierpnia. Organizatorem tej popularnej imprezy jest Starostwo Powiatowe w Elblągu, Urząd Marszałkowski i Gmina Pasłęk. Imprezę wspiera liczne grono sponsorów.

jp


Dodaj Komentarz

Walidacja: słowo na dziś :brama

Komentarze

 • youdge
   2021-05-29

  Bardzo fajna impreza. Miło, że znaleźli się ludzie chcący kontynuować naszą małą pasłęcką tradycję. Mam nadzieję, że pogoda dopisze :)

  jajaja
   2021-05-29

  W trójce też był taki od którego osobiście dostałem. Wyłapałem nawet z liścia od pewnej katechetki na naukach przedkomunijnych. Ale uj tam, było mineło. Wszystko w życiu jest po coś

  Stankiewicz byl złym człowiekiem...
   2021-05-29

  Bogusław Stankiewicz był dyrektorem SP2 na ul. Sprzymierzonych, który znęcał sie i bił dzieci. Jak coś można nazwać tego typa imieniem skoro był bardzo złym człowiekiem. Nie chodzi o to ze żale się po latach ale stwierdzam fakty ze bił dzieci i znecał sie na nich. W dzisiejszych czasach zamkneli by go w więzieniu za takie traktowanie dzieci i pogonił by go z funkcji dyrektora z zakazem wykonywania zawodu. Jestem w szoku jak można gloryfikowac Stankiewicza tak patologicznego dyrektora SP2.

POMOC DROGOWA/ USŁUGI TRANSPORTOWE do 27 TON
nasza2