22 lutego 2019 Marty, Malgorzaty, Piotra

Bartosz Krzywda w Godkowie - nowe inicjatywy kulturalne.

dodał 2018-01-10
Bartosz Krzywda w Godkowie - nowe inicjatywy kulturalne.
Zapraszamy wszystkich na spotkanie z Bartoszem Krzywdą - muzykiem, instrumentalistą, aranżerem przedsięwzięć artystycznych. Spotkanie odbędzie się 17 stycznia o godz. 17:00 w świetlicy wiejskiej w Godkowie.

 

To pierwsze tego typu przedsięwzięcie w naszej gminie, mające na celu integrację artystyczną części społeczeństwa. Do tej pory Bartosz Krzywda czynnie działał w Młynarach, oraz Elblągu - (założyciel Integratonu, autor wielu przedsięwzięć muzycznych i artystycznych).

Zapraszamy wszystkich bez względu na wiek i umiejętności. Naszym celem jest wspólny, wielopokoleniowy koncert z prawdziwego zdarzenia.

Poszukujemy wszystkich, którym się po prostu chce. Mogą to być: wokaliści, instrumentaliści, tancerze, raperzy, poeci, youtuberzy, filmowcy, fotografowie itp. Mogą to być też ci, którzy jeszcze nie znaleźli swojej drogi i po prostu chcą spróbować podziałać kulturalnie. Spotkania mają na celu realizację nawet najdziwaczniejszych pomysłów uczestników, a tych z pewnością u nas nie brakuje. Udział w zajęciach pomoże odkryć pokłady własnej wyobraźni, rozwinąć zdolności, a także poznać tajniki pracy nad materiałem dźwiękowym.

Jednym słowem Bartosz Krzywda wspólnie z GOKSiR Godkowo zapraszają wszystkich, którzy czują potrzebę zmajstrowania czegoś z niczego i stworzenia fajnego wydarzenia artystycznego.

Inf. GOKSiR Godkowo


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Żegluga i kanały żeglugowe dawnej Rzeczypospolitej

Pozostało5 dni

Biblioteka Publiczna w Pasłęku zaprasza 27 lutego (środa) na godzinę 17:00 na...


Wygraj 1000 zł na Turnieju Koszykówki ŚGO V

Pozostało7 dni

1-go marca (piątek) o godz. 16:00 w Sali LO ul. Zwycięstwa 28  w Pasłęku...


Recital na Dzień Kobiet

Pozostało16 dni

Z okazji Dnia Kobiet Pasłęcki Ośrodek Kultury zaprasza 10 marca (niedziela) 2019 r. o...