3 sierpnia 2021 Lidii, Augusta, Nikodema
Reklama Heops

Bezpłatne badanie piersi

dodał Ponad miesiąc temu, 2021-06-13
Bezpłatne badanie piersi

                           

Szanowni Państwo,

LUX MED jeden z największych realizatorów Programu Profilaktyki Raka Piersi zaprasza na bezpłatną mammografię dla Pań w wieku od 50 do 69 lat. Badania refundowane przez NFZ wykonywane są w mobilnej pracowni mammograficznej.

W mammografii mogą wziąć udział ubezpieczone Panie w wieku 50-69 lat, które nie miały wykonanej mammografii w ramach Programu w ciągu ostatnich 24 miesięcy lub są w grupie ryzyka i w roku poprzedzającym otrzymały pisemne wskazanie do wykonania ponownej mammografii po upływie 12 miesięcy.

Programem nie są objęte Panie, u których już wcześniej zdiagnozowano zmiany nowotworowe o charakterze złośliwym w piersi.

Uprzejmie informujemy, że przed badaniem wymagana jest rejestracja pod nr tel. 58 666 24 44 lub na http://www.mammo.pl/formularz. W celu weryfikacji uprawnień do badania przed połączeniem telefonicznym prosimy przygotować dowód osobisty. Na badanie prosimy zabrać ze sobą zdjęcia z poprzednich mammografii.

Mobilna pracownia mammograficzna LUX MED będzie oczekiwała na Panie w miejscowości:

 

Rychliki – 14 lipca 2021 w godzinach od 13.00 do 16.00 przy Ochotniczej Straży Pożarnej, Rychliki 104

 

Milejewo – 14 lipca 2021 w godzinach od 8.30 do 11.00 przy Remizie Strażackiej

 

Pasłęk – 19 lipca 2021 w godzinach od 11.00 do 17.00 przy Miejskim Ośrodku Kultury, pl. św. Wojciecha 5

 

Zachęcamy do systematycznego wykonywania badań zgodnie z zaleceniami Programu. Tylko przestrzeganie terminów kolejnych mammografii umożliwia wykrycie potencjalnego zagrożenia na bardzo wczesnym etapie rozwoju choroby i pozwala na rozpoczęcie natychmiastowego i skutecznego leczenia, które daje niemal 100 % gwarancję powrotu do zdrowia. Więcej informacji na temat mammografii na stronie www.mammo.pl.

W związku z epidemią Covid-19 w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo Pań i personelu medycznego prosimy zrozumienie dla podjętych środków ochrony oraz o stawienie się na badanie w maseczce ochronnej w czasie wyznaczonym podczas rejestracji.

 

                         


Dodaj Komentarz

Walidacja: słowo na dziś :jeziorko
Żwirownia 1140 px
nasza2