9 kwietnia 2020 Marii, Dymitra, Heliodora

Brzezinką do Wąskiej?

dodał 2014-05-30
Brzezinką do Wąskiej?

Starosta elbląski twierdzi, że przyczyną skażenia wód rzeki Wąskiej i Jeziora Drużno były ścieki przemysłowe z pasłęckiej mleczarni. Z powodu awarii ścieki dotarły do rzeki Wąskiej strumieniem Brzezinka. Postępowanie w tej sprawie prowadzi policja. W firmie jest też kontrola Inspekcji Ochrony Środowiska. Przedstawiciel mleczarni zaprzecza informacjom mediów i starosty twierdząc, że kontrola IOŚ jest rutynowa. jp


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Stefan   2014-05-31

Związek Wędkarski, oddz.elbląski wczoraj opublikował na swojej stronie wyniki badań porównawczych wody z Brzezinki i z Wąskiej. Wielokrotnie przekroczone trzy parametry w wodzie z Brzezinki jednoznacznie wskazują na >największy zakład < w Pasłęku. Przypuszczenia kierowane pod adresem rolników były brzydkim odwracaniem uwagi wyborców od rzeczywistego problemu. Do takiego zatrucia mogłoby dojść po wlaniu do rzeki chyba cysterny środków ochrony roślin.


#Ma   2014-05-31

bolszewicy na mszy....w pierwszych rzędach siedzą ... całują sutannę.... i opłatki jedzą...... A ksiądz ich przytula... i garnie do siebie.... esbeków , kapusiów... co chccą miejsca w niebe...... Jezus na to patrzy..... łez ma pełne oczy.... pójdzie ksiądz do piekła ... wyżej nie podskoczy.... http://hunterb.wrzuta.pl/audio/0eLarRqtDPX/piersi_...


#Podpis   2014-05-31

Po prostu ,pochowali człowieka i h...a czy on był winny czy nie winny osądzi go Bóg i historia.Na Gierku też psy wieszali ,pużniej przyszło opamiętanie i zaczęli go wynosić na piedestał. i tu będzie to samo.


#James   2014-05-31

Radziłbym unikać sarkastycznych wypowiedzi, sugerujących takie rozwiazania (patrz post poniżej ), gdyż nie wszyscy mogliby uznać to za żart, a skutki tego byłyby wiadome :) Pomysł padnie, rada miasta go przegłosuje i KLOPS ! Swoja drogą, to obecnie bardzo wielu dobrze postawionych materialnie ludzi (w mediach również), zawdzięcza swój dobrobyt i karierę zawodową dawnemu systemowi komunistycznemu i dlatego lojalnie i zaciekle bronia dawnych działaczy KC PZRP i sabotażystów Państwa Polskiego.


#Gość   2014-05-31

A już myślałem że zażydzony kościół w Polsce pochowa go na Wawelu obok innego ,,zasłużonego,, lecha. No to co panowie i wiesłąwie naczelniku - może ,,machniom,, jakieś rondo jego nazwiskiem albo przynajmniej powiesić go na ścianie ,,honorowych,, pasłęczan? tomek55 miałby przynajmniej do kogo się modlić i składać kwiaty 13 grudnia.


#Obserwator   2014-05-30

Ten "patryjota" nie jest wart tego, byśmy w ogóle o nim wspominali, a "o historii polski" pisze się "o historii Polski".


#Tomek55   2014-05-30

nie prowokuję o historii polski trzeba mówić a nie zamiatać wszystko pod dywan


#James   2014-05-30

Nie prowokuj ( tomek 55 )......, a w sumie, to trafna uwaga..- pewnie był "patryjotą" - z patriotą nie miał natomiast nic wspólnego...


#Tomek55   2014-05-30

pochowalismy dzisiaj wielkiego patryjotę człowieka który tak wiele dobrego zrobił dla polski dlaczego nic nie jest o tym wspomniane


#Beskit   2014-05-30

@podpis a jak z się pisze beZ i BeskiD wiem doskonale.


#Beskit   2014-05-30

Dzisiaj rano taki widziałem komunikat na LCD koło Okonia. Podobno wynikło to z błedu systemu, który został chwilę później naprawiony :) Przepraszam za wprowadzenie w błąd. Jeśli jednak system pozwala na taką funkcjonalność - tylko czekać, aż będą nam zatruwać życie :)


#Podpis   2014-05-30

Beskit...BEZ ..kitu prosze!


#3xxxx   2014-05-30

@Beskit : na S7 (Pasłek - Elbląg) wprowadzony został pomiar prędkości średniej na odcinku 9 km. Drżyjcie mistrzowie prostej. powaznie?


#Beskit   2014-05-30

offtopic: na S7 (Pasłek - Elbląg) wprowadzony został pomiar prędkości średniej na odcinku 9 km. Drżyjcie mistrzowie prostej.


#Widziałem nie raz   2014-05-30

Oj czasami można się pomylić sprawdzać powinni wszystkie zakłady a nie ma ich wiele które przylegają przy rzece . W Krośnie też czasami aż czarno jakaś sadza leciała z komina z Wipaszu jeżdże tą drogą częssto to widzę i nie tylko ja sprawdzał bym ja dokładnie .


#Ochrona srodowiska   2014-05-30

wcześniej czy później człowiek zniszczy ten świat najpierw zgina zwierzęta później ludzie zaczną padać jak muchy i będzie koniec wszystkiego do tego zmierz świat a ten co to zrobił powinien dostać taka wysoka kare żeby się nie pozbierał


#Tom   2014-05-30

zgadza sie Brzezinianke widywalem albo biala,albo bordowa,no i zyly tam cierniki


#Gość   2014-05-30

Kilka lat temu, zaznaczam kilka lat temu będą na spacerze widziałem jak tym ,,strumykiem,, pomiędzy drogą E7 a skrzyżowaniem do mleczarni płynęła ,,biała woda,, a może było to mleko lub płuczka - jeśli w ogóle jest coś takiego. Być może i tym razem było podobnie.


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności