10 grudnia 2018 Julii, Danieli, Bogdana

Dla Madzi i Sebastiana

dodał 2017-12-18
Dla Madzi i Sebastiana
Szkoła Podstawowa nr 2 przy pomocy stowarzyszenia Pasłęk Pomagamy oraz licznych przyjaciół zorganizowała wczoraj przedświąteczny jarmark, podczas którego zbierane były pieniądze na leczenie dwójki dzieci walczących z nowotworem: Magdy Rejman i Sebastiana Malczewskiego.

 

Przez cały dzień w Perfect Pubie przy ul. Wiśniowej można było kupić niezwykłe, ręcznie robione ozdoby świąteczne. Był też smaczny poczęstunek, loteria fantowa oraz licytacja. Oczywiście nie zabrakło występów artystycznych. Impreza spotkała się ze sporym zainteresowaniem pasłęczan, którzy chętnie wrzucali pieniądze do puszek. Ci, którzy chcieliby wesprzeć leczenie Magdy i Sebastiana, a nie mogli być wczoraj na jarmarku, mogą zrobić to wpłacając pieniądze na konto stowarzyszenia Pasłęk Pomagamy:

Numer konta zbiórki 50 8313 0009 0009 6146 2000 0010 (Stowarzyszenie Pasłęk Pomagamy z dopiskiem "Na leczenie Magdaleny i Sebastiana"

0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0

Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Bo   2018-01-09

Chcę wpłacić, proszę podać na co konkretnie przeznaczone są pieniądze. I ile potrzeba.


#Ala   2017-12-25

Z tego co mi wiadomo buraki, rodzice obojga dzieci pracowali i pracuja, to ze maja chore dzieci to nie znaczy ze maja zyc w ubóstwie jak co by niektorzy tego sobie zyczyli!!!! Wstyd i zgroza dla tych co pisza te negatywne komentarze, bo usmiechacie sie do tych ludzi udajecie ze im wspolczujecie ze jestescie im bliscy, a potem anonimem wypisujecie te bzdury!!! Wstydzcie sie i nie zycze wam takich doswiadczen jakie oni przezywaja.


#Abc   2017-12-22

Chcę wpłacić, proszę podać na co konkretnie przeznaczone są pieniądze. I ile potrzeba.


#Nino   2017-12-21

Chę wpłacić, proszę podać na co konkretnie przeznaczone są pieniądze. I ile potrzeba.


#Do ABC i NINO#Nino  2017-12-22

Nikt ci nie poda na co idą pieniądze bo nikt tego nie sprawdza. Na pewno nie na leki dla dziecka bo one są refundowane. Na podnoszenie standardów życia i wynagrodzenie mu smutnych chwil. Przykre. Wynagradzać dziecku smutne chwile rodzice mogą poprzez spędzanie z nim więcej czasu a nie przez kupowanie drogich sprzętów. Są dzieci chore i naprawdę potrzebujące drogich leków i rehabilitacji. Im trzeba pomagać.


#Xobserwator   2017-12-19

Na co tym razem zbiórka? Na nowego laptopa? Komórki? Czy quada? Ktoś sprawdza czy naprawdę są im potrzebne pieniądze na leczenie czy tylko na godne życie? Leki na białaczkę są u nas refundowane. A są dzieci które naprawdę potrzebują na leki ratujące życie a nie na nowy telefon czy inne drogie gadżety.


#Ja#Xobserwator  2018-01-09

do xObserwator...Domyślam się, że ktoś tak podły nie pomaga innym i nie rozumiem dlaczego zabiera głos w tej sprawie. Słaby z Ciebie obserwator ani jedno z tych wymienionych rzeczy laptopów tel czy quadów rodzice nie zakupili swoim chorym dzieciom. Nawet gdyby mieli na to swoje ciężko zarobione pieniądze nie zrobili by tego, żeby nie dawać powodów do takiego głupiego gadania jak Twoje. Co do leków owszem NIEKTÓRE są refundowane np. chemia, ale żeby uchronić się od skutków ubocznych, (bo nie nowotwór ale to staje się głównym problemem) trzeba zadbać o to samemu... Podam Ci tylko jeden lek który starcza na tydzień i chroni przed grzybicami np. płuc NOXAFIL koszt 2700zł-3000zł...


#Marysia#Xobserwator  2017-12-28

Tyle wiesz o ponoszeniu kosztow zwiaze z ta choroba co tylko, ze gowno jest brazowe. Nie wypowiadaj sie na temat wydawania pieniedzy przez te rodziny bo nic nie wiesz a tylko zazdroscisz, ze ci ludzie maja zyczlliwych przyjaciol, ktorzy chca im pomoc bezinteresownie. Tylko pozazdroscic im mozna tak wspanialych przyjaciol.


#12#Xobserwator  2017-12-21

Jeżeli nie znasz tych ludzi i ich sytuacji życiowej to nie komentuj !!!! Nie chcesz pomóc to nie pomagaj i się nie wtrącaj twoich pieniędzy nie wydają .


#Motyl#Xobserwator  2017-12-20

Jak złym, bezdusznym i egoistycznym człowowiekiem trzeba być, żeby napisać taki komentarz patrząc na cierpienie dzieci.


#Sprawiedliwość wyjdzie prędzej czy później #Motyl  2017-12-20

Jakie trzeba mieć sumienie i jakim być człowiekiem żeby wykorzystywać chorobę dziecka do podnoszenia sobie standardów życia nie licząc się z tym, że niektórzy oddadzą im swoje ostatnie pieniądze przeznaczone na jedzenie.


#500Plus#Sprawiedliwość wyjdzie prędzej czy później   2017-12-20

Takie buraki jak ty to napewno nie oddadzą nawet jak sami dostali za darmo od państwa


#Jotpe#Motyl  2017-12-21

Pytanie jest jednak zasadne, nie podano dokładnie jakie są potrzeby pienięzne i na co mają być przeznaczone.


#Jak ja nie lubię kretynów#Xobserwator  2017-12-20

Zmień nick na "obsRYwator"


#Blenston#Xobserwator  2017-12-19

Można wyrazić wątpliwości sprawdzając to a nie siedząc leniwy pajacu przy komputerze który kupiła ci mamusia a za internecik płaci ci tatuś. Jak mają czuć się rodzice dzieci chorych mało im zmartwień to dorzuć jeszcze sporo przykrości. Dno Dno Dno!


#Ppp#Jotpe  2018-01-06

Mam nadzieje , że te pieniądze są wykorzystane w całości dla tego chłopca , a nie dla rodziców .Bo jak na razie to widzę ze rodzice bardziej z tego korzystają niż dziecko.


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Muzyka dla ucha malucha

Pozostało1 dzień

Pasłęcki Ośrodek Kultury we współpracy z Elbląską Orkiestrą Kameralną zaprasza...


Biblioteka Publiczna w Pasłęku serdecznie zaprasza na przedświąteczne spotkanie z...


Świetlica Pomost zaprasza na tradycyjne Jasełka. Przedstawienie w wykonaniu dzieci...