Drodzy Kibice i Sympatycy Polonii Pasłęk.

dodał 2020-01-08
Drodzy Kibice i Sympatycy Polonii Pasłęk.

70. Tyle lat skończy Polonia Pasłęk w 2020 roku. Długa historia tego klubu wpisuje się w powojenne losy miasta i jest jego integralną częścią. Nowy rok, to nie tylko jubileusz, ale też ważne zmiany: kierownictwo klubu przejął nowy zarząd. Wszystko to jest przyczynkiem do pomysłu zorganizowania koncertu galowego, w czasie którego przyznane zostaną nagrody dla wybitnych sportowców oraz działaczy wspierających Polonię przez wiele lat jej funkcjonowania. To własnie Państwa poprosimy o pomoc w wyborze najlepszego piłkarza, czołowego sportowca, wybitnego trenera i zasłużonego działacza na rzecz Polonii Pasłęk. Dodatkowo, pod patronatem klubu, zostanie również przeprowadzony szereg imprez sportowych uświetniających jubileusz. Wszelkie szczegóły wydarzeń będą mogli Państwo znaleźć na stronach Głosu Pasłęka, gdzie informacje będą pojawiały się na bieżąco.

Niestety, oprócz radosnych jubileuszowych planów, przed zarządem stoją również duże wyzwania. Musimy zmierzyć się z trudnościami organizacyjnymi klubu oraz finansowymi. Naszym celem jest rozwiązanie tych problemów, utrzymanie i dbanie o dalszy rozwój klubu. Dlatego z tego miejsca chciałbym podziękować wieloletnim sponsorom Polonii i osobom wspomagającym klub, a także zaprosić do współpracy kolejnych darczyńców i ludzi, którym leży na sercu dobro i sprawne funkcjonowanie naszego klubu sportowego.

Wszystkim mieszkańcom Pasłęka składamy najlepsze życzenia: aby Nowy Rok napełnił nas wiarą w pomyślną przyszłość. Aby w naszym życiu nie zabrakło zaufania, dobra i radości

Zarząd KS Polonia Pasłęk

.


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Ja   2020-01-13

11: Adam Urbanowicz, Karol Tomaszewski, Mariusz Dłuzniewski,Paweł Tucki, Alek Konczewski,Adam Boros, Krzysztof Charmuszko,Wojciech Siemaszko,Tomasz Larma,Mirosław Dąbrowski,Jarosław Licznerski,


#NICK   2020-01-09

Piotr Zając nowym trenerem MKS Zatoka Braniewo ! Od stycznia rozpocznie pracę w klubie nowy trener pierwszej drużyny. Pan Piotr Zając ostatnio pracował w Polonia Pasłęk, pochodzi z Elbląga. Jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach oraz posiadaczem dyplomu trenerskiego UEFA A


#Zajac vel polny popierdalak#NICK  2020-01-12

no to w braniewie beda mieli co czytac po kazdym meczu!


#Goalkipper   2020-01-09

Z jednej strony pisze się o jakimś koncercie galowym z nagrodami, a z drugiej pisze się o trudnościach finansowych... Coś tu nie halo.


#Stary kibic i sponsor#Goalkipper  2020-01-09

Po pierwsze: to nikt nie zabroni biednemu bogato żyć; po drugie - nagrody ufundują sponsorzy, ja sam tysiaka bez żalu dam, a po trzecie to licz pieniądze swoje a nie cudze.


#Goalkipper#Stary kibic i sponsor  2020-01-09

Właśnie o to chodzi, kto zabroni biednemu bogato żyć... Tylko dlaczego mamy słuchać potem jęków, że klub ma kłopoty finansowe? A sponsorzy zamiast nagród mogliby sponsorować klub i zawodników, może wtedy by coś z tego było...


#Nick#Stary kibic i sponsor  2020-01-09

Konglomerat sponsorów już chyba to było przerabiane i wiadomo jak się skończyło czyżby nowy zarząd powiela błędy poprzedników


#Stary kibic i sponsor#Nick  2020-01-11

I właśnie wtedy kiedy to było przerabiane w Polonii było najwięcej grosza i dobra drużyna. Kowzan to był gość! Potrafił zebrać pieniądze prawie od wszystkich pasłęckich "prywaciarzy"i instytucji. Oczywiście na wszystko uczciwie wypisywał kwitek. Dlatego wolałem dać Jemu niż temu drugiemu, który wpadał jak po ogień, naszumiał i leciał a ja zastanawiałem się co z moją kasą?


#Roman   2020-01-09

Nieco szkoda, że brak wspomnień o szachistach z "Polonii", których to przedstawiciele uczestniczyli nawet w rozgrywkach międzynarodowych, kiedy to reprezentacja woj. olsztyńskiego "ogrywała" szachistów radzieckich w Kaliningradzie.


#Roman   2020-01-09

Wieloletnim sponsorem "Polonii", praktycznie od początku, była Sp-nia Pracy "Ogniwo" oraz PSS "Społem". Ich szefowie byli także fundatorami (ze swych prywatnych pieniędzy), nagród indywidualnych w latach pięćdziesiątych i sześćdziesiątych ubiegłego stulecia (nawet ubiegłego tysiąclecia). Wyjazdy drużyny sponsorował PKS, udostępniając bezpłatnie Sana, Jelcza czy Autosana wraz z kierowcą. Pamiętam, że także PGR Pasłęk bezpłatnie użyczył dwukrotnie swego ciężarowego Lublina. Pamiętajmy i o nich i o wielu innych.


#Koniec marudzenia   2020-01-09

Ciekawe, co byś napisał, gdyby klub nic nie zorganizował na taki jubileusz.


#Pytanko#Koniec marudzenia  2020-01-09

Jaki jubileusz? Rok temu też był jubileusz, 69 lat. Ładnie brzmi i ładnie wyglądają cyfry.


#Bramkier   2020-01-08

Najlepsza Ekipa, którą prowadził najlepszy trener. Ps zdj główne..


#Kibic z daleka   2020-01-08

Odezwa do narodu jak za komuny a kto to nowy zarząd gdzie te zmiany nikt nie ma odwagi się podpisać ???


#Kibic z bliska#Kibic z daleka  2020-01-08

Bla, bla, bla.


#Swoje wiem#Kibic z daleka  2020-01-08

Jaki z ciebie kibic jak nic o klubie nie wiesz. A jak nie wiesz to nie zabieraj głosu. Czepiłeś się tego KRS-u jak pijany płotu a tam dane sprzed dziesięciu lat. Dzwoń do ADMIN-a strony KRS albo sam wprowadź tam zmiany jak potrafisz się włamać na ich stronę. Polonia zmiany zgłosiła a, że KRS ich nie zamieszcza to już inna bajka. Poza tym żaden z ciebie kibic jak nie śledzisz sytuacji na bieżąco.


#Kibic z bliska   2020-01-08

Skład zarządu był już podawany. To żadna tajemnica. Można sprawdzić, a nie bredzić.


#Kibic z daleka#Kibic z bliska  2020-01-08

Jednak w KRS zmian nie widać ?!


#Murg   2020-01-08

Sto lat Polonio Pasłęk!


#Zico   2020-01-08

Obyśmy chude lata Polonii mieli już za sobą. Powodzenia!


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności