17 lutego 2019 Aleksego, Zbigniewa, Lukasza

Droga V kategorii

dodał 2018-07-22
Droga V kategorii

Kilkakrotnie pisaliśmy o postępującej degradacji drogi wojewódzkiej Pasłęk – Młynary. Szczególnie nieprzyjemnie jedzie się przez Stegny, Dawidy i Sąpy. Niektórym decydentom z Zarządu Dróg Wojewódzkich wydaje się, że wystarczy postawić znak ostrzegawczy i sprawa załatwiona. Panowie z koalicji PSL – PO idą wybory samorządowe. Może jakiś gest przed wyborami i kawałek wyremontowanej jezdni. Przy okazji przypominamy o powalonym drzewie, które już kilkanaście dni czeka na usunięcie z drogi i pobocza.

jp

0
0
0
0

Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Zdenerwowany   2018-07-22

Bo tu w Kraju nie ma odpowiedzialnosci zeby tak rozliczyc te popasione mordy a pozniej pogonic zlodzieji na zbity pysk


#Pasłęczanin#Zdenerwowany  2018-07-23

Za te drogi nie odpowiada Kraj tylko burmistrz. A za wybór burmistrza odpowiadasz Ty zdenerwowany i Twoi sąsiedzi. Postaraj się, uświadom sąsiadów i wybierzcie takiego burmistrza, który będzie odpowiedzialny i będzie dbał o drogi.


#Olek#  2018-07-23

i zadba o dworzec!


#Sprostowanie#  2018-07-23

Ta droga, to jest droga wojewódzka, za drogę odpowiada wojewoda, nie wybierany, tylko namaszczony i obsadzony przez partię rządzącą.


#Jak ja nie cierpię idiotów#  2018-07-23

Pogięło cię idioto do imentu. Jaki burmistrz odpowiada za drogi wojewódzkie? Won chamie do szałasu!


#Sprostowanie#  2018-07-23

Po w głębienie się w temat znalazłem winnego Do kompetencji Członka Zarządu Województwa – Marcina Kuchcińskiego należą: sprawy z zakresu: infrastruktury, geodezji, ochrony zdrowia, zamówień publicznych, dróg wojewódzkich nadzór nad następującymi Departamentami, komórkami organizacyjnymi Urzędu i jednostkami organizacyjnymi Województwa: Departamentem Infrastruktury i Geodezji, Departamentem Zdrowia, Departamentem Zamówień Publicznych, Zarządem Dróg Wojewódzkich


#Pasłęczanin#  2018-07-23

Drogi wojewódzkie nie leżą w gestii wojewody tylko sejmiku pod wodzą (jak pisze witek) Brzezina z PSL który zlecił to Kuchcińskiemu z PO. Dobrane towarzystwo, które można odsunąć od koryta, jeśli się źle sprawuje. Jednak dziękuję sprostowaniu za kulturalne zwrócenie mi uwagi, że pomyliłem drogę gminną z wojewódzką. O bydlaku, co to "nie cierpi idiotów" nie wspominam, bo co bydlę to bydlę.


#Jhgf#  2018-07-23

ale jaja.. a jednak PSL i PO odpowiedzialne... i jak zwykle lemingi lewackie narzekają a potem okzauje się , że to ich partia jest winna. hehe he samozaoranie lewaków... hi hi hi


#ABC#  2018-07-23

Wszak PO i PSL to banda wieprzy przy korycie a lemingi chętnie by im dopełnili koryta, bo to ich wieprze.


#Xz#  2018-07-24

Że też ty po takiej kompromitacji jeszcze masz czelność tu się odzywać. Skoro nie odróżniasz drogi wojewódzkiej od gminnej to pewnie tez nie wiesz, że są i powiatowe a nawet prywatne. Jak wiarygodne przy takiej wiedzy mogą być twoje wpisy najemny tlumoki i pożyteczny idioto?


#Witek s   2018-07-23

Droga należy do marszałka Brzezina z PSL.


#Hgfds#Witek s  2018-07-23

otóż to ... a Brzezin nadal ślimaczkami zachwycony czy infrastrukturą drogowa się zakmie? To chyba ważniejsze, Panie Brzezin ??!!


#Aga   2018-07-23

A w Pasłęku jest droga 25 kategorii - SERPENTYNA - tragedia nie droga.


#Mieszkaniec Sąp   2018-07-22

Dziękuję za nagłośnienie problemu i kolejny artykuł na temat tragicznego stanu DW 505. W Sąpach w tym roku droga była łatana 4 razy i efektów nie widać. Mało tego już w kilku miejscach droga się zarywa, są duże dziury a niedrożne rowy są na tym samym poziomie co jezdnia. Brak chodników, poboczy itp


#Kolo   2018-07-22

Znaki tańsze niż remont.Tylko to potrafią .Szybko i tanio.


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Koncert u Matulewicza

Pozostało4 godziny 28 minut

Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. Kazimierza Wiłkomirskiego w...


Żegluga i kanały żeglugowe dawnej Rzeczypospolitej

Pozostało10 dni

Biblioteka Publiczna w Pasłęku zaprasza 27 lutego (środa) na godzinę 17:00 na...


Wygraj 1000 zł na Turnieju Koszykówki ŚGO V

Pozostało12 dni

1-go marca (piątek) o godz. 16:00 w Sali LO ul. Zwycięstwa 28  w Pasłęku...