10 lipca 2020 Sylwany, Witalisa, Antoniego

Dziękuję sponsorom

dodał 2014-12-07
Dziękuję sponsorom

W dniu 06.12.2014 na targowisku pasłęckim pojawił się święty Mikołaj. Obdarowywał mieszkańców miasta owocami, orzechami włoskimi oraz słodkościami i maskotkami. Organizatorka akcji, pani Izabela Malinowska z Pasłęka, która przebrała się za Mikołaja   dziękuje wszystkim sponsorom, którzy wsparli ją w tym przedsięwzięciu. Dziękuje Panu Staroście Maciejowi Romanowskiemu, Państwu Markowskim z Pasłęka (gospodarstwo w Jelonkach), Grupie Producentów Owoców i Warzyw Rodziny Barańskich z Wysokiej (gmina Rychliki),a także radnemu Powiatu Elbląskiego Panu Romanowi Kogutowi z Rychlik. Podziękowanie swoje kieruję także do POK-u w Pasłęku za uświetnienie imprezy od strony muzycznej. Bardzo dziękuję ludziom o dobrych sercach. którzy okazali je  tym maluczkim. Do zobaczenia za rok !


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Mikołaj   2014-12-24

Jeśli poszukujesz Mikołaja na Wigilię,mam jeszcze 2 wole miejsca. W czasie świąt także jestem dyspozycyjny :)) tel: 667 395 026. Zapraszam:))


#Mikołaj   2014-12-24

Jeśli poszukujesz Mikołaja na Wigilię,mam jeszcze 2 wole miejsca. W czasie świąt także jestem dyspozycyjny :)) tel: 667 395 026. Zapraszam:))


#Podpis   2014-12-13

mikolaj a ty chyba ie wiesz,że sprawdzić może tylko policja i to w ciężkich przypadkach.


#Mikołaj   2014-12-13

Dżoano oczywiście sprawdzę do kogo należy komputer z którego napisałaś. Twoje IP widnieje.Jesli myślisz,że za taki wpis ,według ciebie "anonimowy" będziesz bezkarna,to się przeliczyłaś.Za zniesławienie,tym bardziej publiczne odpowiada się karnie. Nie wiedziałaś? To teraz już wiesz.Do zobaczenia.


#Dżoana   2014-12-11

Nie ma co się dziwić, ze taki był ten niby Mikołaj, jest to kobieta bez jakichkolwiek zahamowań o braku kultury i ogłady nie wspomnę. Niestety miałam tę nieprzyjemność zapoznać się z tą kobietę i nigdy więcej nie chcę jej widzieć!!!!!!!!!


#Podpis nieczytelny :)   2014-12-09

Nie popełnia błędów tylko ten, który nic nie robi. AMEN.


#Mikołaj ale nie święty   2014-12-09

Do świętego to mu jeszcze daleko. Profanacja jest nazywać krasnala w czerwonym ubraniu świętym.


#Ciekawska   2014-12-09

No i chwała pani za to ,ale ja wolałabym by mnie ktoś pochwalił ,a nie sama,siebie chwalić.Zrobiła pani tak jak umiala i wielki szacun,ale chodziło mi o to ,że szkoda że nikt nie pomyślal o zorganizowaniu czegoś na większą skale(jakaś muzyka,konkursy,rozrywka)i nikt nie mówi tu o dawaniu i rozdawaniu tylko zabawie i radości dzieci.Ja akurat robie coś dobrego w inny sposób,nie jestem z tych czekających na manne z nieba,a dzieci kocham nie mniej od pani!Uwazam ,że nie ma sensu drążyć tematu.


#Oburzona   2014-12-09

Miałam nic już nie pisać, ale skoro Mikołaj odpisał to powiem tak, że w momencie kiedy my byluśmy nie było dużo dzieci dwójka bodajże, a Mikołaj odchodząc podszedł do pewnej starszej Pani ze starego miastabi jej rozdawał oczywiście nie bede pisała tu nazwiska tej Pani. Dziękuje.za zaproszenie , ale nie skorzystam i po jabłuszka nie przyjdę bo to nie oto chodzi tylko o sam fakt.


#Mikołaj   2014-12-09

I powiem więcej. Nic nie musiałam. Zrobiłam to z własnej woli i inicjatywy,żeby dzieciom sprawić chwilkę radości. I będę to czyniła ,ponieważ kocham wszystkie dzieci,a uśmiech człowieka jest dla mnie najcenniejszym darem. :)))) Pozdrawiam.


#Mikołaj   2014-12-09

do ciekawskiej : Cukierki dzieci dostawały garściami. Było ich tyle,że obdarowałam w drodze powrotnej każdego napotkanego człowieka. Mikołaj na Placu był,co widać na zdjęciu.Nie jestem instytucją tylko pojedyńczą osobą,która ile była w stanie podarować,tyle dała. Dziwi mnie Pani postawa. Proponuję na drugi rok podnieść tyłek z fotela i samej coś zrobić w tej sprawie.Ten co nic nie robi ma najwięcej do powiedzenia,szczególnie,jeśli nie wiadomo kto pisze,prawda? :)


#Podpis   2014-12-09

Czekacie aż Wam ktoś coś da, zorganizuje, same podpowiedzi, co powinno być zrobione. A co Ty dałaś/dałeś od siebie, co zrobiłaś/zrobiłeś od siebie?


#Ciekawska   2014-12-09

do oburzonej!Rozumie pani rozgoryczenie-ja też bym zle się poczuła-dlatego pisałam,że albo się jest dla wszystkich dzieci ,albo wcale nie robić balaganu,niby było 15kg cukierków i nie starczyło dziecku?A ileż tam było tych dzieci?W sumie to szkoda ,że nikt nie pomyślał,by na nowym Placu Rekreacji zorganizować jakąś fajną imprezke Mikołajkową.Pamiętam dawno temu pod urzędem stała duża choinka i był Mikołaj,kazde dziecko otrzymało małą paczke to było mile!


#Mikołaj   2014-12-09

do oburzonej: Zapraszam Panią po jabłuszka z dzieckiem .Jeśli była taka sytuacja jak Pani opisuje,to widocznie trafiła Pani w momencie kiedy miałam więcej dzieci i mogłam Panią przeoczyc. Proszę mi wierzyć,w tym dniu pragnęłam ogarnąć radością wszystkie dzieci. :)))


#Ma   2014-12-08

jak nie potrafisz się dla własnego dziecka upomniec , to teraz nie narzekaj na innych. Reaguj zawsze w odpowiednim czasie a nie żalisz sie na forum.


#Oburzona   2014-12-08

To chyba trochę niepoważne iść za Mikołajem i mówić: Mikołaju daj cos mojemu dziecku bo rozmawiales z nami, zaczepileś dziecko, odwróciłeś sie i odeszleś ale nic nie dałeś, troche to śmieszne by było. Wyraziłam taką opinię, ponieważ taka sytuacja miała miejsce. Szczerze to już mi to przeszło, był tylko moment, że zrobiło mi się przykro.


#Ma   2014-12-08

do oburzonej. chyba jednak powinna Pani przypomniec, dla dobra wlasnego dziecka. Dziecko by dostało cukierka albo jabłuszko i byłoby zadowolone. Trochę więcej odwagi. Mikolaj nie święty- tez robi błędy- wręcz grzechy :) :) Może nawey na przyszłośc bylby bardziej uważny. I nie byłoby teraz oburzenia. Pozdrawiam


#Oburzona   2014-12-08

Nie kompromiruje się, chciałam wyrazić tylko swoją opinię. Zgadzam się świat jest bardzo niesprawiedliwy, ja już tego doświadczyłam, a moje dziecko dopiero doświadczy.


#życiowo doświadczony   2014-12-08

Kobieto nie kompromituj się już. Na swiecie jest wiele niesprawiedliwości, im wcześniej twoje dziecko się na nia uodporni tym będzie miało w życiu łatwiej:)


#Oburzona   2014-12-08

Inni są zadowoleni bo ich pociechy coś dostały, my zostaliśmy pominięci i tak naprawdę nie wiem dlaczego. Mikołaj pisze na fecebooku, że slrzynka jabłek jej została, a dziecko nie otrzymało ani jednego. Smutne to , każdej matce zrobiło by się przykro, gdyby znalazła się w takiej sytuacji.


#Oburzona   2014-12-08

Nie musiałam przypominać, że stoi koło Mikołaja dziecko, ponieważ malucha trzymałam na rękach a Mikołaj podszedl do dziecka i zaczepiał i zagadywał, a następnie odszedł do innych dzieci i im pakował w siatkę owoce i orzechy. Naprawdę zrobiło mi się bardzo przykro, ale cóż było minęło.


#Ma   2014-12-08

Poza tym Pani Mikołaj sama jest niegrzeczna, w stosunku do komentujących, cchyba powinna dostac RÓZGĘ...


#Ma   2014-12-08

do oburzonej: mogła Pani przypomniec Mikolajowi, ze obok niego/ niej stoi małe dziecko i ucieszy sie z malego upominku. Szkoda,ze Pani Mikołaj rozdawała tylko niektórym. Szkoda,


#Oburzona   2014-12-08

Napisalam tylko jak zostalismy z maluchem potraktowani. Naprawdę tak było, podeszliśmy i nic nie dostaliśmy. Przecież każdej matce zrobiło by się przykro, gdyby zobaczyło,że inne dzieci coś otrzymują, a jej nie. Powtarzam to tylko dwuletnie dziecko, które cieszyło by się, gdyby otrzymało cokolwiek.


#Ciekawska   2014-12-08

Dziękuje za wyjaśnienie-nigdzie nie widziałam prośby o wsparcie,a szkoda bo pomysł fajny i z chęcia pomogę za rok.


#ZT   2014-12-08

Wstyd !!! Jak zwykle w Pasłęku, jedni robią coś fajnego a inni tylko zajmują się krytykanctwem i czekają na gotowe. Im tylko dawaj. Może ktoś zamiast krytykować pomógłby tej Pani, Zamiast czekać aż Wam ktoś coś da, to może sami byście coś dali od siebie albo pomogli innym ludziom, którzy robią coś pożytecznego.


#Podpis   2014-12-08

Ostatni wpis bardzo chamski :( od razu mozna poznac ze Mikołaj z Platformy(PO) .


#Mikołaj   2014-12-08

spin, przeprosiłam jedynie za to,że jestem tylko czlowiekiem,nie cudotwórczynią. :) Co roku od trzech lat robię to i cieszę się z każdego uśmiechu,tak dzieci jak dorosłych napotkanych po drodze:) .I będę to robiła :))) Pozdrawiam:) : Do Pani ciekawskiej : Cukierków było ponad 15 kg,po resztę zgłoś się do burmistrza.On ma to ci da:).


#Podpis   2014-12-08

@Mikolaj, wspolczuje Pani, ale mysle, ze wiele osob docenilo Pani inwencje. Bezmyslnosc innych, choc szczatkowa, potrafi zabolec i zniechcecic do dzialania. Spin ma racje. W przyszlym roku owoce lub slodycze dla dzieci i rozga dla oburzonej ;).


#Spin   2014-12-08

Mikołaj, Ty nie przepraszaj. Jak zaczniesz przepraszać to staniesz się służebnicą wszystkich niezadowolonych. Mikołaj obdarowuje ale czasami pomija rodziców, którzy przyzwyczaili dzieci, że muszą coś dostać.


#Mikołaj   2014-12-08

Odpowiadam niezadowolonym . Sponsorów wymieniłam,,którzy podarowali owoce i orzechy.Jedynie Pan Starosta pomógł mi w zakupie słodyczy,ja sama zakupiłam za własne pieniądze malutkie maskotki. Nie rozumiem oburzenia. Ogłaszałam prośbę o wsparcie Mikołaja w zakupie maskotek,nikt się nie odezwał,więc wybaczcie,ale nie stać mnie na obdarowanie całego miasteczka. Każde dziecko otrzymało to co mogłam podarować. Była to moja prywatna inicjatywa. Jestem tylko człowiekiem.Przepraszam.Pozdrawiam.


#Mikołaj   2014-12-08

Odpowiadam niezadowolonym . Sponsorów wymieniłam,,którzy podarowali owoce i orzechy.Jedynie Pan Starosta pomógł mi w zakupie słodyczy,ja sama zakupiłam za własne pieniądze malutkie maskotki. Nie rozumiem oburzenia. Ogłaszałam prośbę o wsparcie Mikołaja w zakupie maskotek,nikt się nie odezwał,więc wybaczcie,ale nie stać mnie na obdarowanie całego miasteczka. Każde dziecko otrzymało to co mogłam podarować. Była to moja prywatna inicjatywa. Jestem tylko człowiekiem.Przepraszam.Pozdrawiam.


#Mikołaj   2014-12-08

Odpowiadam niezadowolonym . Sponsorów wymieniłam,,którzy podarowali owoce i orzechy.Jedynie Pan Starosta pomógł mi w zakupie słodyczy,ja sama zakupiłam za własne pieniądze malutkie maskotki. Nie rozumiem oburzenia. Ogłaszałam prośbę o wsparcie Mikołaja w zakupie maskotek,nikt się nie odezwał,więc wybaczcie,ale nie stać mnie na obdarowanie całego miasteczka. Każde dziecko otrzymało to co mogłam podarować. Była to moja prywatna inicjatywa. Jestem tylko człowiekiem.Przepraszam.Pozdrawiam.


#Podpis   2014-12-08

gratulacje i podziękowania dla Pani Mokołajowej !


#Podpis   2014-12-08

Wielkie brawa dla tej Pani. W dzisiejszych zabieganych czasach nie jest łatwo o takie gesty


#Specnaz   2014-12-07

ta baba na 3 zdjeciu to pewnie rudolf który dostraszał dzieci


#Ciekawska   2014-12-07

No i o to chodzi -takie podziękowania dla sponsorów,to trzeba było kupić cukierków czy lizaków i obdarować dzieci,albo coś się dobrze robi przemyślanie,albo wcale nic,bo szkoda dzieci!


#Oburzona   2014-12-07

Mialo byc oczywiscie nic nie dostalismy. Za rok na pewno tam nie przyjde bo szkoda mi dziecka


#Oburzona   2014-12-07

Bardzo niesprawiedliwy Mikolaj. Podeszlam wczoraj ze swoim dwuletnim dzieckiem, ktore chcialo zobaczyc Mikolaja. Maluch wiadomo troche sie bal , Mikolaj podszedl zagadal i odszedl, widzialam nic nie dostalismy. Jest mi przykro zwlaszcza, że widzialm że innym dawal, a takie dziecko z glupiego cukierka by sie ucieszylo


#Po butelki pod boston   2014-12-07

czy ja dobrze widze? do wspolnego zdjecia pozuje najwieksza hejterka pani Malinowskiej a zarazem najgoretsza zwolenniczka napoleona.


#Ciekawska   2014-12-07

Super inicjatywa,ale co te dzieci otrzymali?(te jablka w reklamówce?)Gdzie mają te maskotki,słodkości opisane na górze(tyle sponsorów)


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności