20 listopada 2019 Anatola, Sedzimira, Rafala

Dzień Edukacji Narodowej

dodał Ponad miesiąc temu, 2019-10-13
Dzień Edukacji Narodowej

Od 1972 roku Dzień Edukacji Narodowej zwany na co dzień Dniem Nauczyciela jest polskim świętem państwowym oświaty i szkolnictwa wyższego. Święto ma związek z powstaniem Komisji Edukacji Narodowej w dniu 14 października 1773 roku.
Z okazji święta wszystkim nauczycielom, pracownikom administracyjnym i obsługi z pasłęckich szkół podstawowych i średnich składamy najlepsze życzenia.
Redakcja
 


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Zgroza   Ponad miesiąc temu, 2019-10-15

O kołczowa jak dobrze , że poszła na emeryturę .... nie dziekuję


#Belfer   Ponad miesiąc temu, 2019-10-15

Poziom nauczania ? A poziom nauczania życia , szacunku do pracy , do innego człowieka , do zainteresowań , empatii ? dzisiaj to rzadkość u nauczycieli . Tępe nauczanie programu , nauczyciele też się nie buntują , że uczą masę niepotrzebnego materiału , zaśmiecają umysł swój i uczniów . Dość sytuacji przypodobania się dyrekcji czy tez rankingów itp itd czas na zmiany w szkolnictwie i to od podstaw .


#Xc   Ponad miesiąc temu, 2019-10-13

Temat ewidentnie nie żre. Nawet Twoja sentymentalna łezka i konkretne nazwiska belfrów, Absolwentko , nie ciągną dyskusji. A rację masz na pewno w jednym. Męcząca jest ta dzisiejsza modła pisania o każdym wydarzeniu w którejś z pasłęckich szkół średnich. Nie stoi za tym wiele, a już nie wysoki poziom nauczania. Takie bicie piany i mentalność w stylu: mamo, chwalą nas.


#Absolwentka#Xc  Ponad miesiąc temu, 2019-10-14

Temat "nie żre" ponieważ "żre" temat wyborów, a i tak będę mile wspominać nauczycieli z dawnych roczników, gdzie ich pasją było nauczanie i rozpoznawanie w uczniach licznych talentów. Wychowawcy byli pedagogami z najwyższej półki i nie był potrzebny etat w szkole pedagoga bądź psychologa. Szacun ogromny dla p. Paździora, śp. pani Mańko, śp. pana Dąbrowskiego od polskiego, śp. pani Pawelec, śp. pana Małucha i wielu innych, którzy umieli nauczyć i pomóc rodzicom w wychowywaniu ich latorośli. Proszę mi uwierzyć, że wielu rodzicom chętnie się wspomina te czasy


#Absolwentka   Ponad miesiąc temu, 2019-10-13

Z łezką w oku wspominam nauczycieli z dawnych lat, którzy nie szczędzili swojego czasu i wiedzy uczniom. Dzisiaj czysty pęd programowy i korki, bo oni tłumaczą, a "uczniowie są winni że nie umieją". Paranoja! 2 SZKOŁY KOREPETYCJI w małym Pasłęku plus korki prywatnie. Dlaczego?...


#Kri#Absolwentka  Ponad miesiąc temu, 2019-10-13

Dokładnie tylko rozpisują się jedna szkoła ,druga ...heh stare czasy i nauczyciele Panie Bania,Seroka,Łuka Pan Małek ciekawe czy tak łatwo i bezstresowo by było :)


#Hej#Kri  Ponad miesiąc temu, 2019-10-13

E tam, wcale tak kiedyś super nie było, jakoś wybitnych absolwentów brak a tych średnio-wybitnych, to na palcach jednej ręki można policzyć


#Lola#Kri  Ponad miesiąc temu, 2019-10-13

Że niby p. Bania byłą dobrą nauczycielką ? Uważam, że była beznadziejną polonistką, osobą o wąskich horyzontach, nieumiejącą wyjść poza szkolny program i zwyczajnie złośliwą. Za to doskonale wspominam p. Garnowską - prawdziwie otwarty umysł, olbrzymia wiedza oraz umiejętność i chęć dzielenia się nią .


#Kri#Lola  Ponad miesiąc temu, 2019-10-13

Bardziej chodziło mi dyscyplinę w tamtych czasach itp.bo teraz tego nie ma


#Lola#Kri  Ponad miesiąc temu, 2019-10-13

Z tym się w pełni zgadzam.


#Bezradny   Ponad miesiąc temu, 2019-10-13

Kiedy strajk grona pedagogicznego ???


#Abc#Bezradny  Ponad miesiąc temu, 2019-10-13

Wydaje się,że nie w najbliższym czasie.


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Kabaret Koń Polski

Pozostało9 dni

Pasłęcki Ośrodek Kultury zaprasza na występ kabaretu Koń Polski, który...


Bartosz Furman dla chorej Liwii

Pozostało11 dni

W niedzielę 1 grudnia br. o godzinie 18:00 w klubie YOLO w Elblągu odbędzie się...


Pierniki i marcepany

Pozostało20 dni

Biblioteka Publiczna w Pasłęku oraz Pasłęcki Ośrodek Kultury serdecznie zapraszają...