7 kwietnia 2020 Rufina, Celestyna, Jana

Dzień Kobiet w Godkowie

dodał 2019-03-12
Dzień Kobiet w Godkowie

W czwartek 07 marca 2019 r. Biblioteka Publiczna Gminy Godkowo zorganizowała dla wszystkich Pań spotkanie z okazji Dnia Kobiet. W ramach współpracy międzybibliotecznej wystąpiła grupa uczennic ze Szkoły Podstawowej w Godkowie. Podczas prezentacji części artystycznej mieliśmy okazję wysłuchać m.in. piosenkę Eda Sheerana "Perfect" zaśpiewaną w języku angielskim, a żeby podkreślić fakt, że biblioteka łączy pokolenia, przygotowano piosenkę „Miliony ałłych roz” Ałły Pugaczowej , która została wykonana w języku rosyjskim. Zaprezentowano również utwory poetyckie poświęcone Kobietom, autorstwa Wisławy Szymborskiej, Adama Mickiewicza, K.K. Baczyńskiego, K. I Gałczyńskiego i innych.

 

Spotkanie minęło w atmosferze dobrej zabawy i serdeczności. Wszystkim Paniom serdecznie dziękujemy za przybycie i miło wspólnie spędzony czas. Mamy nadzieję, że okazja do ponownego spotkania nadarzy się już niebawem. Uczennicom serdecznie dziękujemy za przepiękny występ i gratulujemy talentu artystycznego.

 

Pani Alinie Basaj serdecznie dziękujemy za przygotowanie części artystycznej, a Rodzicom gratulujemy tak zdolnych pociech.

 

Opracowała: Paulina Basaj

0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0

Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności