16 czerwca 2019 Aliny, Benona, Anety

Dzień Matki

dodał Ponad 2 tygodnie temu, 2019-05-26
Dzień Matki

Jest to dzień szczególny, tak jak szczególna jest rola Matek w naszym życiu. Od naszych narodzin do dorosłości i dalej dopóki mogą, prowadzą nas przez życie. Życie bez Matki to kalekie życie. Wszystkim Matkom w dniu Ich święta składamy serdeczne życzenia wytrwałości i konsekwencji w wychowaniu swoich pociech. Dużo zdrowia i radości w codziennym życiu życzy Wam

NetGazeta


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Dorosły   Ponad 2 tygodnie temu, 2019-05-26

Matka to Mama, Mamusia - nikt jej nie zastąpi, tak jak Ojciec, Tato, Tatuś. Pamiętam od dziecka do dorosłości i aż do śmierci Rodziców - zawsze była Mamusia i zawsze był Tatuś. Tak też wychowuję swoje dzieci - zawsze mówią Mamusia i Tatuś - nigdy inaczej.


#Nick#Dorosły  Ponad 2 tygodnie temu, 2019-05-27

Nie pamiętam aby moi rodzice mnie choć raz przytulili. Sam mam dzieci i wiem jak bardzo tego potrzebują. Moje córeczki kilka razy dziennie mówią mi kocham cię tatuś i również kilka razy dziennie się przytulają. Ja miałem ojca ale nie tatusia. Mama byłą zagubiona bo pił i nie miała wsparcia. Ojciec był ale sam z perspektywy ojca widzę jak dużo miłości potrzebują dzieci i wystarczy dać im choć trochę i chcą więcej i więcej a mi to sprawia taką przyjemność i satysfakcję że myślę sobie iż nie potrzebuję nic więcej do życia i wszystko jest mało ważne. Nie wyobrażam sobie nie mieć dzieci. Przytulajcie własne dzieci one tego może nie okazują ale potrzebują. Mówcie im że je kochacie przed każdym wyjazdem do pracy bo jeśli nie wrócicie to to zapamiętają do końca życia "Tatuś mnie kochał"


#Nick#Nick  Ponad 2 tygodnie temu, 2019-05-27

Pamiętajcie że to Tatuś dla córki jest najważniejszy i kluczowy do prawidłowych relacji w przyszłym związku. Mamusia też jest ważna ale moim zdaniem większą więź emocjonalną chcą mieć właśnie z Tatusiem. Chłopcy szukają żona na podobieństwo Mamy a dziewczynki Taty. Dajcie im dobry przykład.


#Właśnie#Dorosły  Ponad 2 tygodnie temu, 2019-05-26

To tak jak u nas.


#Mama i taya   Ponad 2 tygodnie temu, 2019-05-27

No właśnie mama i tatuś a nie którzy popierają pary te inne i chcą dostać dzieci. I pytanie która to będzie mama jak to dwóch tatusiów będzie i tacy chcą jeszcze rządzić w naszym kraju i mają zwolenników tragedia.


#Nn   Ponad 2 tygodnie temu, 2019-05-26

A moja mama mnie nie kocha,.mimo tego ze jestem dorosły, jest mi przykro


#Tak bywa#Nn  Ponad 2 tygodnie temu, 2019-05-26

Niestety, tak bywa. Ale trudno, nic nie poradzisz współczuję Ci.


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Grand Prix Zakrzewka II

Pozostało2 godziny 12 minut

Wędkarzy zapraszamy na zawody z cyklu Grand Prix Zakrzewka II. Zawody odbędą się w...


Akademia Pana Kleksa

Pozostało1 dzień

17 czerwca godz. 10:00 w sali widowiskowo-kinowej POK. Przedstawienie w wykonaniu...


Zawody ŚDS

Pozostało3 dni

W środę 19 czerwca planowana jest kolejna impreza o charakterze sportowym. Na stadionie...