2 lipca 2020 Jagody, Urbana, Marii

Dzień Seniora w Aniołowie

dodał 2020-01-28
Dzień Seniora w Aniołowie

Od kilkunastu lat w styczniu organizowane jest święto, w którym biorą udział najstarsi mieszkańcy Aniołowa. Odświętnie ubrani przybyli żeby spotkać się w swoim gronie, porozmawiać i pośpiewać. Zasiedli przy pięknie zastawionym stole z widokiem na mrugające języki ognia w kominku. W tym roku atrakcją był występ Grupy Wokalnej, którą w przygotowaniach wspierają niezwykle cierpliwi Profesorowie Szkoły Muzycznej w Elblągu. Obecny był przedstawiciel Stowarzyszenia Polonia z Obwodu Kaliningradzkiego i media. Wszystkim obecnym i tym którzy nie mogli dotrzeć życzymy dużo zdrowia i uśmiechu.

Dziękujemy organizatorom, członkom Stowarzyszenia "Aniołowo" i sołtysowi Aniołowa

foto. B. Nowak

0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0

Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Mieszkaniec   2020-01-28

Brawo!! Bardzo fajna inicjatywa dla naszych Seniorów . My w Zielonce nie mamy nawet pomieszczeń gdzie można by zorganizować takiego spotkania .


#Koniec świata#Mieszkaniec   2020-01-29

Kiedyś ludzie na wsi chodzili po domach, baby darły pierze, chłopi pili a dziś problem. Mieliście taką knajpę to świętojn.ebliwi musieli zamknąć a nawet sprzedaż gorzały zablokować. A teraz to sobie świetlicę wybudujcie. U was nigdy dobrze nie będzie, nawet orkiestry macie dwie.


#Janusz   2020-01-29

Kurla jakie Seniory jak za przeproszeniem to sama mlodziesz na zdjęciach. Najstorszy to może ma ze pincdziesiont lat kurla.


#Pytanko   2020-01-28

To ilu macie tych seniorów? Jak odjąć pana z Kaliningradu, chórek z Pasłeka i muzyków z Elblaga, to ktoś zostaje? Sołtys i sołtysowa?


#Odpowiedź #Pytanko  2020-01-28

Pytanko- tam niema żadnego chórku z Pasłęka, tam są uczestnicy, którzy lubią sobie pośpiewac, jeśli masz ochotę to zapraszamy-będzie wesoło. 4


#Roman#Pytanko  2020-01-28

Nie wygłupiaj się. Naśladuj sposób myślenia naszego Prezydenta, który potrafi spotkać się nawet z jednym seniorem, i to przy światłach jupiterów i obecności kamer i innych smartfonów, pod warunkiem, co prawda, że jest to senior, były bojownik o wolność od okupacji wszelakiej, a najlepiej z NSZ gdy jest. Kiedyś też będziesz seniorem, walczącym o swoją prawdę za młodu, co niniejszym czynisz. Zatem, szanuj Siebie zawczasu!


#Pytanko   2020-01-28

No biorą udział seniorowe, ale jakie to święto??


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności