18 sierpnia 2019 Ilony, Bronislawa, Heleny

Federowe Mistrzostwa Koła 2019

dodał Ponad miesiąc temu, 2019-07-15

Federowym Mistrzem Koła Nr 14 w Pasłęku na rok 2019 został Łukasz Stasiak, który podczas ostatnich zawodów uzyskał 4900 pkt. Zawody te rozegrane zostały w minioną niedzielę (14 lipca) na terenie zbiornika Zakrzewko II położonego w Parku Ekologicznym w Pasłęku. Drugie miejsce i tytuł wicemistrza zdobył Kazimierz Jarzyński uzyskując 2390 pkt. a trzecie miejsce z ilością punktów 1750 Jarosław Suwiński. Tak jak w roku poprzednim w zawodach tych udział wzięli zaproszeni wędkarze z zaprzyjaźnionych z kół. W kategorii goście najlepszym okazał się Cybulski Jan Koło - Stolpłyt Elbląg, który uzyskał 3930 pkt. Drugie miejsce Kruczkowski Edward – Koło Sztutowo – 1630 pkt, a trzecie Frąckiewicz Jan – Koło Sztutowo – 810 pkt; Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe szklane statuetki. Po wręczeniu statuetek organizatorzy zaprosili wszystkich uczestników do wspólnego grillowania.                                                                                                                                                              R.Tokarski