28 stycznia 2022 Walerego, Radomira, Tomasza
Reklama Heops

GABINET CHIRURGICZNY W PASŁĘKU PRZY ULICY KOŚCIUSZKI NR 5

dodał Ponad miesiąc temu, 2021-12-06
GABINET CHIRURGICZNY W PASŁĘKU PRZY ULICY KOŚCIUSZKI NR 5

Zajmuję się chirurgią ogólną, estetyczną i otyłości. Moją pasją jest medycyną estetyczna. We własnej klinice działającej w Sopocie od 2004 roku wykonuje  zabiegi i operacje z chirurgii ogólnej, otyłości i estetycznej. Z sentymentu do miasta mojego dzieciństwa otworzyłem gabinet w Pasłęku przy ulicy Kościuszki nr 5. Stosuje  zabiegi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego i toksyny botulinowej. Na miejscu wykonuje zabiegi z chirurgii ogólnej takie jak: usuwanie znamion, wrastających paznokci, usuwanie blizn, szwów, unieruchomień gipsowych, małych nowotworów skóry, leczę rany itp. Kwalifikuje do dużych operacji zakresu chirurgii ogólnej, onkologicznej i otyłości. 

Stale podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w licznych kursach praktycznych, szkoleniach i sympozjach w kraju i za granicą, organizowanych przez renomowane ośrodki szkoleniowe.

Ważna jest dla mnie nie tylko jakość wykonanego zabiegu, ale również bezpieczeństwo pacjenta i jego komfort fizyczny oraz psychiczny. Poradnictwo i diagnostyka to ważna część mojej pracy. Wysłuchanie potrzeb i oczekiwań pacjentów jest równie ważne jak stosowanie bezpiecznych i certyfikowanych preparatów. W trakcie konsultacji konfrontuję potrzeby Pacjenta z moimi możliwościami.

Zapraszam serdecznie 

Dr n.med. Piotr Ziajka 

 

GABINET CHIRURGICZNY W PASŁĘKU PRZY ULICY KOŚCIUSZKI NR 5

REJESTRACJA TELEFONICZNA: 533 975 112
Fb: dr Piotr Ziajka
IG: dr_ziajka
0
0
0
0
0
0
0
0

kocham jarka
nasza