2 lipca 2020 Jagody, Urbana, Marii

Gdynia Open 2020/Głosowanie na Nagrodę Publiczności - Głosujmy na Dawida Krasińskiego

dodał Ponad tydzień temu, 2020-06-20
Gdynia Open 2020/Głosowanie na Nagrodę Publiczności - Głosujmy na Dawida Krasińskiego

Dawid Krasiński bierze udział w Międzynarodowym Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej Gdynia OPEN 2020. Pasłęczanin walczy o głosy publiczności i nagrodę. Głosowanie trwa do 20 czerwca 2020 r. Każda osoba może oddać 1 głos dziennie z jednego urządzenia tj. komputer, tablet, telefon. Na dzień dzisiejszy Dawid jest 3 na 109 osób w swojej kategorii wiekowej i 13 na 577 osób w ogólnej klasyfikacji. Serdecznie zachęcamy do głosowania i udostępniania!

Udział w głosowaniu jest dobrowolny i nieodpłatny.

Głosować można tutaj: https://gdyniaopen.pl/zgloszenia-gdynia-open/?sortowanie=&kategoria=&szukaj=Dawid%20Krasi%C5%84ski&fbclid=IwAR17xpPqFkphjkP2S2g0-iZ2o6SFsuy9dcnBhCkhCORVaw40YMqmndFGXGI
 


Międzynarodowy Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej Gdynia OPEN 2020 organizowany jest od 2014 roku. Jego głównym celem jest wspieranie młodych talentów wokalnych z całej Polski oraz zza granicy, a także promowanie aktywności młodzieżowej i rozwijania ich pasji i zainteresowań muzycznych i artystycznych. Tegoroczna formuła on-line ma propagować ideę #zostanwdomu.

W konkursie udział bierze Dawid Krasiński. Uczeń Szkoły Podstawowej w Zielonce Pasłęckiej zakwalifikował się do kolejnej tury konkursu w kategorii wiekowej 13-14 lat. Młody wokalista zaprezentował piosenkę pt. „When I Was Your Man” z którą walczy o nagrodę i głosy publiczności.

Uroczyste ogłoszenie wyników Festiwalu nastąpi 26 czerwca br. podczas Koncertu ON-LINE.

Międzynarodowy Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej Gdynia OPEN 2020 online organizowany jest przez Młodzieżowy Dom Kultury w Gdyni we współpracy z Laboratorium Innowacji Społecznych.