3 czerwca 2020 Leszka, Tamary, Karola

Hołota nie próżnuje

dodał 2019-06-07
Hołota nie próżnuje

Wczoraj wieczorem dała o sobie znać miejscowa hołota. Tym razem komuś przeszkadzały toalety ustawione w Parku Ekologicznym. W przypadku toalety stojącej obok parkingu skorzystamy z monitoringu, aby ustalić sprawców zdarzenia. Administrator Parku zwraca się z prośbą o reakcję Państwa na tego typu akty wandalizmu. Proszę dzwonić pod numer telefonu 604 070 973 lub do dyżurnego Komisariatu Policji 55 249 99 00.

jp

0
0

Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Wnerwiony   2019-06-08

Trzeba przyznać, że w Pasłęku przestrzeganie porządku nie jest odpowiednio pilnowane przez ludzi, którzy są do tego zobowiązani i biorą za to pieniądze. Mam na myśli radnych, burmistrza, straż miejską (czy jeszcze istnieje?) i policję. Apelowanie do obywateli nic nie da, dopóki te te apele nie będą podparte solidną karą za przestępstwa. Nie jestem za opresyjnością ale porządek musi być!


#Mieszkaniec Pasłęka   2019-06-08

Piękny wpis, szkoda tylko, że redaktor tak woła o sprawiedliwość i kary oraz piętnuje chuligaństwo i wandalizm w momencie gdy rzecz dotyczy jego parku, A gdzie reszta takich zdarzeń z miasta? Przecież tu trzeba non stop atakować i zgłaszać policji meliniarstwo ze schodów na stare miasto, albo towarzystwo spod Maxa, które uwielbia "bawić się" w pobliskim parku??? Jest w tym mieście jakaś policja? Bo ja widzę tylko drogówkę do wystawiania mandatów!!!


#Piotr W#Mieszkaniec Pasłęka  2019-06-08

Policji w Pasłęku nie ma. Są tylko służby mundurowe i wyglądają na Policje. Pewnie nie maja w zakresie obowiązków takich czynności. A poza tym jak? po parku? radiowozem? :-) Pewnie się niejeden Mundurowy zagotował ale trzeba choć czasem reagować. Skoro radiowozy przejeżdżają koło nieprawidłowo zaparkowanych pojazdów. Na skrzyżowaniach i rondach to częsty widok jazdy kierowców z telefonem przy uchu. Może na kursach prawa jazdy wprowadzić dodatkowy egzamin na jazdę z telefonem i był by legal. Ale za to kebab na 3 Maja musi często prosić o interwencje bo radiowóz policji często tam spotkać można.


#Złoty środek#Mieszkaniec Pasłęka  2019-06-08

!00/100 pełna zgoda


#StyX#Mieszkaniec Pasłęka  2019-06-08

To prawda w weekendy wieczorem strach wejść do tego parku bo pijana młodzież okupuje plac zabaw i ławki.


#Normalny#StyX  2019-06-08

widzisz łobuzów i wandali w tym parku to zgłoś ten fakt policji a nie gazecie.Według Twego rozumowania każdy młody w tym parku to wandal,pijak i złodziej no i na pewno każda dziewczyna którą tam zobaczysz to d****a.Zapewniam Cię że tak nie jest.


#Bezrobotny   2019-06-08

Są tu trzy ogłoszenia, poszukujące pracowników - paleciarzy, opiekuna i prezesa. Tylko nigdzie nie podano wysokości pensji. Jak w ciemno zgłoszę się na prezesa, pod warunkiem, że firma nie ma długów.


#Mops mojim drugim domem#Bezrobotny  2019-06-08

I słusznie. Trza sie szanować


#Kulturalny   2019-06-08

Jakby tego było mało to jeszcze deska nie opuszczona. Upadek obyczajów.


#Zydzia   2019-06-07

Gnoje i tyle. Za nogi i wsadzić łeb do takiej toalety. Bydło niewychowane. To bezstresowe wychowywanie dzieci ewidentnie nie wychodzi współczesnym rodzicom. A tak poza dewastującą wszystko "młodzieżą" w naszym mieście, rodzinki z dziećmi niech sprzątają po swoim plażingowaniu na jeziorku. Wstyd zostawiać śmieci po sobie! Jaki przykład dajecie swoim dzieciom?! Przyniosłeś pełne, zabierz puste - są lżejsze!


#Xc#Zydzia  2019-06-08

Tego typu ludzie (rodzice, dzieci) zachowują się tak wszędzie (sklepy, szkoły, miejsce wypoczynku).


#Mieszkaniec Pasłęka#Zydzia  2019-06-08

I pałowanie, echhh żeby te czasy wróciły, to by niektórym rozum przez du.ę do głowy wrócił.


#Mariusz#Zydzia  2019-06-07

Racja wychowanie bezstresowe a gnoje robią co chcą kiedyś dostalo sie wpierdol i dziecko cicho bylo


#Anty   2019-06-07

To już wiemy że to miejscowa hołota? A może to napita latarośl jakiejś wysoko postawionej " szychy" ? Wtedy będzie inna śpiewka.


#Krótka piłka#Anty  2019-06-07

Latorośl czy nie latorośl zachowanie wskazuje że hołota


#Ja#Anty  2019-06-07

Czyja latorośl?


#Dzięki Bogu były inspektor   2019-06-07

Dziś w urzędzie bal i przebieranki dobrze że odszedłem z tego cyrku. Dziś Wiesława imieniny to ponoć wybrani świętują i się tortem w urzędzie zajadają z tego co dziewczyny powiedziały szopka jak zwykle. Ciekawe co by szanowni włodarze czy kierownik referatu zrobił jak by normalny pracownik w pracy swoje imieniny świętował. Ja nie mogłem się przez lata kilku groszy podwyżki doprosić a ten się bawi jak Pan na włościach.


#Seba#Dzięki Bogu były inspektor  2019-06-07

Panie zalewski ino wyjechał to jaki to cyrk?. Co się dzieje?


#Pasłęczanin   2019-06-07

A co włodarze proponują Pasłęczanom od dzieci po seniorów?? --kościół, zakupy w marketach,plac zabaw gdzie schną rośliny.... Jeździmy z dziećmi na basen do Morąga,jest kameralny nieduży i jednocześnie jest tam wszystko co potrzeba dla najmłodszych i najstarszych.W tygodniu dzieci ze szkół uczą się pływania,.A u nas najlepiej zasypać , a nowy się nie opłaca bo nie przyniesie zysku!!! A podatki płacimy i coś można dołożyć mieszkańcom dla zdrowia! Nam proponują wyjazd do E-ga,Morąga,D.Miasta,Braniewa.A to jest cała wyprawa,koszty dojazdu,czas - niestety nie można tak często korzystać. Najlepiej posiedzieć w biurze do następnej kadencji,zrobić fotki ,itd Po co coś dobrego po sobie zostawić dla innych??? RADNI POMYŚLCIE I POMÓŻCIE WŁADZY W TEJ KADENCJI ....niech skorzystają mieszkańcy.


#Ja#Pasłęczanin  2019-06-07

I co się chłopie ciskasz. To by trzeba było gdzieś pisać, dzwonić, jeździć, załatwiać, może nawet poprosić... daj człowiekowi w spokoju doczekać emerytury


#Gusta#Pasłęczanin  2019-06-07

Nie każdy podnieca się basenem, niektórzy wolą huśtawki na placu i jeziorko


#Marek Chrapan#Gusta  2019-06-07

"Woli" bo nie ma nic innego. Nawet bibliotece obcięto fundusze np. na "teatr przy stoliku" - namiastka bo namiastka ale na miejscu i każdy mógł skorzystać bez dojeżdżania. Nawet za komuny działo się tu o wiele więcej i nie raz korzystałem przyjeżdżając do rodziców. Niestety, w najnowszych czasach tylko "nowe miotły" coś próbują wytworzyć by zarobić na kolejną kadencję, "zasiedziałość" jest uwiądem jakiejkolwiek energii. Sztampa.


#Teresa spacerowiczka   2019-06-07

Tężnia działa (jest nawet kartka 12:00 -20:00). Od kilku dni trwa koszenie. Plaża też zrobiona. Mnie się podoba.


#Mieszkaniec   2019-06-07

Abstrahując od tężni która nie działa. Co się dzieje z koszeniem. Jeziorko jest tak zaniedbane i zarośnięte że się w głowie nie mieści. Burmistrz wygrał wybory to redaktor znów jest pewny siebie i lachę kładzie na wszystko. Poza wywracanymi toaletami pokaże Pan resztę jeziorka pasłęckiego jak wygląda.


#Obserwator#Mieszkaniec  2019-06-07

Mówisz że jeziorko nie skoszone zobacz park na westerplatte skoszone tylko od drogi co widać a dalej trawa po pas wybraliście takiego burmistrza celebryta nieudacznika to macie teraz


#Nick#Mieszkaniec  2019-06-07

Jak mawia dyrektor parku wszystko kosztuje tj.woda solanka paliwo do kosiarki no i konie tez cos musza jesc


#Bajka   2019-06-07

Gnojki które to zrobiły wstydzcie się przynosicie wstyd naszemu miastu i kalacie dobre imię całej młodzieży, kto wam dał prawo do dewastacji, niszczycie nasze dobro, pamiętajcie kara was nie minie a rodzicom przyniesiecie wstyd.


#Rymło mi się   2019-06-07

Bez kary nie ma miary. Zatracono u nas mądrości ludowe i wprowadzono durne chowanie bezstresowe. Ej, Wy, władzuchno pasłęcka niemrawa, przywróćcie w naszej Gminie szanowanie prawa. Aby każde u nas zachowanie głupie, dostawało od razu porządnie po dupie.


#Nick   2019-06-07

To był jakiś leszcz. Obok stał nieco ciiezszy i tamtego nie dali rady wywrocif. Lokalni gamonie.


#Pasłęczanin   2019-06-07

Przydzielić 2-3 razy w tygodni dyżur przyjdzie ładnie wyczyści , wyszoruje, umyje i może się czegoś w życiu nauczy szanowcać.


#Ja   2019-06-07

W tych czasach nazwijmy ich mlodzieza nie maja nic w tych glowach,po znalezieniu sprawcy lub sprawcow dowalic taka kare ze moze inni sie zastanowia


#Grzes   2019-06-07

Dobrze powiedziane hołota brak słów.


#Alicja Ala   2019-06-07

Ostry seks uprawiali a grunt był może niestabilny lepiej korzystać z wiat.


#Joseph Goebbels   2019-06-07

Części ciała, którymi się czyni zło winny być obcinane. W tym przypadku były by to prawdopodobnie ręce i może jedna noga


#Bolo   2019-06-07

Tylko bejsbol.


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności