Hołota nie próżnuje

dodał Ponad 2 tygodnie temu, 2019-06-07
Hołota nie próżnuje

Wczoraj wieczorem dała o sobie znać miejscowa hołota. Tym razem komuś przeszkadzały toalety ustawione w Parku Ekologicznym. W przypadku toalety stojącej obok parkingu skorzystamy z monitoringu, aby ustalić sprawców zdarzenia. Administrator Parku zwraca się z prośbą o reakcję Państwa na tego typu akty wandalizmu. Proszę dzwonić pod numer telefonu 604 070 973 lub do dyżurnego Komisariatu Policji 55 249 99 00.

jp

0
0

Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Wnerwiony   Ponad 2 tygodnie temu, 2019-06-08

Trzeba przyznać, że w Pasłęku przestrzeganie porządku nie jest odpowiednio pilnowane przez ludzi, którzy są do tego zobowiązani i biorą za to pieniądze. Mam na myśli radnych, burmistrza, straż miejską (czy jeszcze istnieje?) i policję. Apelowanie do obywateli nic nie da, dopóki te te apele nie będą podparte solidną karą za przestępstwa. Nie jestem za opresyjnością ale porządek musi być!


#Mieszkaniec Pasłęka   Ponad 2 tygodnie temu, 2019-06-08

Piękny wpis, szkoda tylko, że redaktor tak woła o sprawiedliwość i kary oraz piętnuje chuligaństwo i wandalizm w momencie gdy rzecz dotyczy jego parku, A gdzie reszta takich zdarzeń z miasta? Przecież tu trzeba non stop atakować i zgłaszać policji meliniarstwo ze schodów na stare miasto, albo towarzystwo spod Maxa, które uwielbia "bawić się" w pobliskim parku??? Jest w tym mieście jakaś policja? Bo ja widzę tylko drogówkę do wystawiania mandatów!!!


#Piotr W#Mieszkaniec Pasłęka  Ponad 2 tygodnie temu, 2019-06-08

Policji w Pasłęku nie ma. Są tylko służby mundurowe i wyglądają na Policje. Pewnie nie maja w zakresie obowiązków takich czynności. A poza tym jak? po parku? radiowozem? :-) Pewnie się niejeden Mundurowy zagotował ale trzeba choć czasem reagować. Skoro radiowozy przejeżdżają koło nieprawidłowo zaparkowanych pojazdów. Na skrzyżowaniach i rondach to częsty widok jazdy kierowców z telefonem przy uchu. Może na kursach prawa jazdy wprowadzić dodatkowy egzamin na jazdę z telefonem i był by legal. Ale za to kebab na 3 Maja musi często prosić o interwencje bo radiowóz policji często tam spotkać można.


#Złoty środek#Mieszkaniec Pasłęka  Ponad 2 tygodnie temu, 2019-06-08

!00/100 pełna zgoda


#StyX#Mieszkaniec Pasłęka  Ponad 2 tygodnie temu, 2019-06-08

To prawda w weekendy wieczorem strach wejść do tego parku bo pijana młodzież okupuje plac zabaw i ławki.


#Normalny#StyX  Ponad 2 tygodnie temu, 2019-06-08

widzisz łobuzów i wandali w tym parku to zgłoś ten fakt policji a nie gazecie.Według Twego rozumowania każdy młody w tym parku to wandal,pijak i złodziej no i na pewno każda dziewczyna którą tam zobaczysz to d****a.Zapewniam Cię że tak nie jest.


#Bezrobotny   Ponad 2 tygodnie temu, 2019-06-08

Są tu trzy ogłoszenia, poszukujące pracowników - paleciarzy, opiekuna i prezesa. Tylko nigdzie nie podano wysokości pensji. Jak w ciemno zgłoszę się na prezesa, pod warunkiem, że firma nie ma długów.


#Mops mojim drugim domem#Bezrobotny  Ponad 2 tygodnie temu, 2019-06-08

I słusznie. Trza sie szanować


#Kulturalny   Ponad 2 tygodnie temu, 2019-06-08

Jakby tego było mało to jeszcze deska nie opuszczona. Upadek obyczajów.


#Zydzia   Ponad 2 tygodnie temu, 2019-06-07

Gnoje i tyle. Za nogi i wsadzić łeb do takiej toalety. Bydło niewychowane. To bezstresowe wychowywanie dzieci ewidentnie nie wychodzi współczesnym rodzicom. A tak poza dewastującą wszystko "młodzieżą" w naszym mieście, rodzinki z dziećmi niech sprzątają po swoim plażingowaniu na jeziorku. Wstyd zostawiać śmieci po sobie! Jaki przykład dajecie swoim dzieciom?! Przyniosłeś pełne, zabierz puste - są lżejsze!


#Xc#Zydzia  Ponad 2 tygodnie temu, 2019-06-08

Tego typu ludzie (rodzice, dzieci) zachowują się tak wszędzie (sklepy, szkoły, miejsce wypoczynku).


#Mieszkaniec Pasłęka#Zydzia  Ponad 2 tygodnie temu, 2019-06-08

I pałowanie, echhh żeby te czasy wróciły, to by niektórym rozum przez du.ę do głowy wrócił.


#Mariusz#Zydzia  Ponad 2 tygodnie temu, 2019-06-07

Racja wychowanie bezstresowe a gnoje robią co chcą kiedyś dostalo sie wpierdol i dziecko cicho bylo


#Anty   Ponad 2 tygodnie temu, 2019-06-07

To już wiemy że to miejscowa hołota? A może to napita latarośl jakiejś wysoko postawionej " szychy" ? Wtedy będzie inna śpiewka.


#Krótka piłka#Anty  Ponad 2 tygodnie temu, 2019-06-07

Latorośl czy nie latorośl zachowanie wskazuje że hołota


#Ja#Anty  Ponad 2 tygodnie temu, 2019-06-07

Czyja latorośl?


#Dzięki Bogu były inspektor   Ponad 2 tygodnie temu, 2019-06-07

Dziś w urzędzie bal i przebieranki dobrze że odszedłem z tego cyrku. Dziś Wiesława imieniny to ponoć wybrani świętują i się tortem w urzędzie zajadają z tego co dziewczyny powiedziały szopka jak zwykle. Ciekawe co by szanowni włodarze czy kierownik referatu zrobił jak by normalny pracownik w pracy swoje imieniny świętował. Ja nie mogłem się przez lata kilku groszy podwyżki doprosić a ten się bawi jak Pan na włościach.


#Seba#Dzięki Bogu były inspektor  Ponad 2 tygodnie temu, 2019-06-07

Panie zalewski ino wyjechał to jaki to cyrk?. Co się dzieje?


#Pasłęczanin   Ponad 2 tygodnie temu, 2019-06-07

A co włodarze proponują Pasłęczanom od dzieci po seniorów?? --kościół, zakupy w marketach,plac zabaw gdzie schną rośliny.... Jeździmy z dziećmi na basen do Morąga,jest kameralny nieduży i jednocześnie jest tam wszystko co potrzeba dla najmłodszych i najstarszych.W tygodniu dzieci ze szkół uczą się pływania,.A u nas najlepiej zasypać , a nowy się nie opłaca bo nie przyniesie zysku!!! A podatki płacimy i coś można dołożyć mieszkańcom dla zdrowia! Nam proponują wyjazd do E-ga,Morąga,D.Miasta,Braniewa.A to jest cała wyprawa,koszty dojazdu,czas - niestety nie można tak często korzystać. Najlepiej posiedzieć w biurze do następnej kadencji,zrobić fotki ,itd Po co coś dobrego po sobie zostawić dla innych??? RADNI POMYŚLCIE I POMÓŻCIE WŁADZY W TEJ KADENCJI ....niech skorzystają mieszkańcy.


#Ja#Pasłęczanin  Ponad 2 tygodnie temu, 2019-06-07

I co się chłopie ciskasz. To by trzeba było gdzieś pisać, dzwonić, jeździć, załatwiać, może nawet poprosić... daj człowiekowi w spokoju doczekać emerytury


#Gusta#Pasłęczanin  Ponad 2 tygodnie temu, 2019-06-07

Nie każdy podnieca się basenem, niektórzy wolą huśtawki na placu i jeziorko


#Marek Chrapan#Gusta  Ponad 2 tygodnie temu, 2019-06-07

"Woli" bo nie ma nic innego. Nawet bibliotece obcięto fundusze np. na "teatr przy stoliku" - namiastka bo namiastka ale na miejscu i każdy mógł skorzystać bez dojeżdżania. Nawet za komuny działo się tu o wiele więcej i nie raz korzystałem przyjeżdżając do rodziców. Niestety, w najnowszych czasach tylko "nowe miotły" coś próbują wytworzyć by zarobić na kolejną kadencję, "zasiedziałość" jest uwiądem jakiejkolwiek energii. Sztampa.


#Teresa spacerowiczka   Ponad 2 tygodnie temu, 2019-06-07

Tężnia działa (jest nawet kartka 12:00 -20:00). Od kilku dni trwa koszenie. Plaża też zrobiona. Mnie się podoba.


#Mieszkaniec   Ponad 2 tygodnie temu, 2019-06-07

Abstrahując od tężni która nie działa. Co się dzieje z koszeniem. Jeziorko jest tak zaniedbane i zarośnięte że się w głowie nie mieści. Burmistrz wygrał wybory to redaktor znów jest pewny siebie i lachę kładzie na wszystko. Poza wywracanymi toaletami pokaże Pan resztę jeziorka pasłęckiego jak wygląda.


#Obserwator#Mieszkaniec  Ponad 2 tygodnie temu, 2019-06-07

Mówisz że jeziorko nie skoszone zobacz park na westerplatte skoszone tylko od drogi co widać a dalej trawa po pas wybraliście takiego burmistrza celebryta nieudacznika to macie teraz


#Nick#Mieszkaniec  Ponad 2 tygodnie temu, 2019-06-07

Jak mawia dyrektor parku wszystko kosztuje tj.woda solanka paliwo do kosiarki no i konie tez cos musza jesc


#Bajka   Ponad 2 tygodnie temu, 2019-06-07

Gnojki które to zrobiły wstydzcie się przynosicie wstyd naszemu miastu i kalacie dobre imię całej młodzieży, kto wam dał prawo do dewastacji, niszczycie nasze dobro, pamiętajcie kara was nie minie a rodzicom przyniesiecie wstyd.


#Rymło mi się   Ponad 2 tygodnie temu, 2019-06-07

Bez kary nie ma miary. Zatracono u nas mądrości ludowe i wprowadzono durne chowanie bezstresowe. Ej, Wy, władzuchno pasłęcka niemrawa, przywróćcie w naszej Gminie szanowanie prawa. Aby każde u nas zachowanie głupie, dostawało od razu porządnie po dupie.


#Nick   Ponad 2 tygodnie temu, 2019-06-07

To był jakiś leszcz. Obok stał nieco ciiezszy i tamtego nie dali rady wywrocif. Lokalni gamonie.


#Pasłęczanin   Ponad 2 tygodnie temu, 2019-06-07

Przydzielić 2-3 razy w tygodni dyżur przyjdzie ładnie wyczyści , wyszoruje, umyje i może się czegoś w życiu nauczy szanowcać.


#Ja   Ponad 2 tygodnie temu, 2019-06-07

W tych czasach nazwijmy ich mlodzieza nie maja nic w tych glowach,po znalezieniu sprawcy lub sprawcow dowalic taka kare ze moze inni sie zastanowia


#Grzes   Ponad 2 tygodnie temu, 2019-06-07

Dobrze powiedziane hołota brak słów.


#Alicja Ala   Ponad 2 tygodnie temu, 2019-06-07

Ostry seks uprawiali a grunt był może niestabilny lepiej korzystać z wiat.


#Joseph Goebbels   Ponad 2 tygodnie temu, 2019-06-07

Części ciała, którymi się czyni zło winny być obcinane. W tym przypadku były by to prawdopodobnie ręce i może jedna noga


#Bolo   Ponad 2 tygodnie temu, 2019-06-07

Tylko bejsbol.


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Czy będzie nowy rekord na KRAM GOLF CUP?

Pozostało3 dni

29 czerwca na polu golfowym Sand Valley w Pasłęku odbędzie się szósta...


Muzyka polska powraca nad Warmię i Żuławy

Pozostało9 dni

„Muzyka Polska na Warmii i Żuławach” to festiwalowa specjalność...


Muzyka polska na Żuławach

Pozostało9 dni

„Muzyka polska na Żuławach” to letni festiwal Elbląskiej Orkiestry...