Reklama Heops

Integracyjny Festyn Rodzinny w Rzecznej

dodał 2019-06-12
Integracyjny Festyn Rodzinny w Rzecznej

8 czerwca 2019 r. w promieniach słońca odbył się Integracyjny Festyn Rodzinny w Rzecznej, organizowany w ramach XXI Warmińsko-Mazurskich Dni Rodziny pod Hasłem Małżeństwo-Dobre relacje -Silna rodzina. Organizatorzy ( Środowiskowy Dom Samopomocy w Rzecznej oraz Sołtys z Radą Sołecką Sołectwa Rzeczna) zapewnili wiele atrakcji dla dzieci, uczestników ŚDS w Rzecznej i ich rodzin. Można było obejrzeć pokaz tresury psów, wykonany prze pana Bartłomieja Stańczyk i jego czworonożnych przyjaciół, pokaz sztuki kuglarskiej pod przewodnictwem Grupy Ognia z Aniołowa. Imprezę uświetniły występy uczestników ŚDS w Rzecznej, Inicjatywnej Grupy Cyganek oraz dzieci ze Stowarzyszenia Zicherka z Kazimierzowa. Dużym zainteresowaniem cieszyły się pokazy sprzętu policyjnego i strażackiego.

Dla dzieci zorganizowany został konkurs plastyczny pod hasłem „Moja Rodzina” oraz wiele gier i konkurencji sprawnościowych. Przez całą imprezę można było spróbować potraw z grilla, chleba ze smalcem i ogórkiem małosolnym i ciasta przygotowanych przez pracowników i uczestników ŚDS w Rzecznej oraz mieszkańców wsi Rzeczna.

 

Kierownik ŚDS w Rzecznej Alicja Karulewska i Sołtys Sołectwa Rzeczna Iwona Raszkiewicz dziękują:

Stadninie Koni w Rzecznej, panu Wacławowi Furtak, Sklepowi Wielobranżowemu Hubcio, Sklepowi Unikat, Firmie Paki Prints, Inicjatywnej Grupie Cyganek z Rzecznej za sponsoring

oraz

Grupie Ognia z Aniołowa, Inicjatywnej Grupie Cyganek z Rzecznej, Strażakom z OSP w Rzecznej, policjantom z Komendy Miejskiej w Pasłęku, Strażakom z PSP w Pasłęku, panu Bartłomiejowi Stańczyk, Stowarzyszeniu Zicherka z Kazimierzowa, pani Beacie Maziarz oraz mieszkańcom i pracownikom ŚDS w Rzeczne za pomoc w organizacji Festynu.

 

0
0
0
0
0
0

Dodaj Komentarz

Walidacja: słowo na dziś :ogrodowa

Komentarze

kocham jarka
Żwirownia 1140 px