17 listopada 2019 Salomei, Grzegorza, Elzbiety

Integracyjny Festyn Rodzinny w Rzecznej

dodał 2019-06-12
Integracyjny Festyn Rodzinny w Rzecznej

8 czerwca 2019 r. w promieniach słońca odbył się Integracyjny Festyn Rodzinny w Rzecznej, organizowany w ramach XXI Warmińsko-Mazurskich Dni Rodziny pod Hasłem Małżeństwo-Dobre relacje -Silna rodzina. Organizatorzy ( Środowiskowy Dom Samopomocy w Rzecznej oraz Sołtys z Radą Sołecką Sołectwa Rzeczna) zapewnili wiele atrakcji dla dzieci, uczestników ŚDS w Rzecznej i ich rodzin. Można było obejrzeć pokaz tresury psów, wykonany prze pana Bartłomieja Stańczyk i jego czworonożnych przyjaciół, pokaz sztuki kuglarskiej pod przewodnictwem Grupy Ognia z Aniołowa. Imprezę uświetniły występy uczestników ŚDS w Rzecznej, Inicjatywnej Grupy Cyganek oraz dzieci ze Stowarzyszenia Zicherka z Kazimierzowa. Dużym zainteresowaniem cieszyły się pokazy sprzętu policyjnego i strażackiego.

Dla dzieci zorganizowany został konkurs plastyczny pod hasłem „Moja Rodzina” oraz wiele gier i konkurencji sprawnościowych. Przez całą imprezę można było spróbować potraw z grilla, chleba ze smalcem i ogórkiem małosolnym i ciasta przygotowanych przez pracowników i uczestników ŚDS w Rzecznej oraz mieszkańców wsi Rzeczna.

 

Kierownik ŚDS w Rzecznej Alicja Karulewska i Sołtys Sołectwa Rzeczna Iwona Raszkiewicz dziękują:

Stadninie Koni w Rzecznej, panu Wacławowi Furtak, Sklepowi Wielobranżowemu Hubcio, Sklepowi Unikat, Firmie Paki Prints, Inicjatywnej Grupie Cyganek z Rzecznej za sponsoring

oraz

Grupie Ognia z Aniołowa, Inicjatywnej Grupie Cyganek z Rzecznej, Strażakom z OSP w Rzecznej, policjantom z Komendy Miejskiej w Pasłęku, Strażakom z PSP w Pasłęku, panu Bartłomiejowi Stańczyk, Stowarzyszeniu Zicherka z Kazimierzowa, pani Beacie Maziarz oraz mieszkańcom i pracownikom ŚDS w Rzeczne za pomoc w organizacji Festynu.

 

0
0
0
0
0
0

Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Kabaret Koń Polski

Pozostało12 dni

Pasłęcki Ośrodek Kultury zaprasza na występ kabaretu Koń Polski, który...


Bartosz Furman dla chorej Liwii

Pozostało14 dni

W niedzielę 1 grudnia br. o godzinie 18:00 w klubie YOLO w Elblągu odbędzie się...


Pierniki i marcepany

Pozostało23 dni

Biblioteka Publiczna w Pasłęku oraz Pasłęcki Ośrodek Kultury serdecznie zapraszają...