11 grudnia 2018 Damazego, Waldemara, Daniela

Jak przygotować się na targi pracy!

dodał 2018-01-10
Jak przygotować się na targi pracy!

Zobacz, o czym należy pamiętać!

Targi pracy to doskonałe rozwiązanie dla osób poszukujących zatrudnienia na bezpośredni kontakt z pracodawcą, dlatego tego typu przedsięwzięcia cieszą się tak dużym zainteresowaniem. Właściciele firm również z chęcią w nich uczestniczą, ponieważ to świetny sposób na promocję swojej marki, a przy okazji można pozyskać nowych specjalistów czy stażystów. Tego typu imprezy wystawiennicze są często organizowanie nie tylko na terenie dużych aglomeracji, ale coraz częściej obywają się także w mniejszych miasta. W większości przypadków organizatorem są urzędy pracy, dyrektorzy tych instytucji podkreślają, że pracodawcy już na początku roku wysyłają zapytania odnośnie dokładnego terminu targów. Wielu właścicieli firm próbuje się wyróżnić i sprawić, żeby ich stoisko cieszyło się podczas imprezy powodzeniem, ale większość nie wie, jak dokładnie wykorzystywać narzędzia marketingu bezpośredniego.

Przygotuj idealne stoisko targowe

Jeśli chcemy osiągnąć marketingowy sukces podczas targów pracy, to powinniśmy zająć się profesjonalnym przygotowaniem naszego stoiska. Jest wiele firm, które oferują tego typu rozwiązania, można u nich kupić funkcjonalne i trwałe stanowiska, które wykonywane są pod klienta. Pamiętajmy, aby nasze stoiska targowe posiadały odpowiedni projekt graficzny, postawmy na mocne kolory i dużą czcionkę oraz wielkie logo, które będzie przykuwać uwagę. Jeśli chodzi o treść, to powinna być krótka i zwięzła, idealnie będzie, jak nasza oferta zostanie wypisana od myślników. Natomiast tło nie powinno być szare, białe, czarne ani granatowe, bo to po prostu źle wygląda, postawmy na czerwień, pomarańcz, niebieski czy żółty. - Doskonałym doposażeniem naszego stoiska targowego będzie zaopatrzenie się w ścianki mobilne, które zwiększą naszą przestrzeń i sprawią, że stanowisko będzie bardziej funkcjonalne – mówi ekspert z Firmy Adsystem.

Zwiększ swoją widoczność

Warto także zaopatrzyć się w standy reklamowe, które postawimy tuż obok naszego stoiska, dzięki nim będziemy bardziej widoczni i zwiększymy szanse na to, że nasze stanowisko odwiedzi więcej osób. Przygotowując się na targi pracy, można pomyśleć także o kupnie stojaków reklamowych, na których umieścimy ulotki opisujące produkty i usługi świadczone przez naszą firmę. Każdy, kto będzie przechodził obok naszego stoiska targowego, będzie mógł wziąć broszurkę do domu i na spokojnie zapoznać się z ofertą naszej formy. Wyżej wymienione działania z zakresu marketingu bezpośredniego, na pewno przyczynią się do tego, że osiągniemy sukces wizerunkowy na targach.


Muzyka dla ucha malucha

Pozostało1 godzina 21 minut

Pasłęcki Ośrodek Kultury we współpracy z Elbląską Orkiestrą Kameralną zaprasza...


Biblioteka Publiczna w Pasłęku serdecznie zaprasza na przedświąteczne spotkanie z...


Świetlica Pomost zaprasza na tradycyjne Jasełka. Przedstawienie w wykonaniu dzieci...