13 lipca 2020 Henryka, Kingi, Andrzeja

Jedna oferta na remont dachu baszty zachodniej

dodał Ponad miesiąc temu, 2020-06-02
Jedna oferta na remont dachu baszty zachodniej

Do przetargu na remont dachu baszty zachodniej pasłęckiego zamku przystąpiła tylko jedna firma. W budżecie gminy na rok 2020 zapisano na ten cel kwotę 179 500, 000 zł brutto. W pliku poniżej szczegóły dotyczące oferty.

jp

 Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Joseph Goebbels   Ponad miesiąc temu, 2020-06-02

Złożona została 1 (jedna) oferta, a zaraz pojawi się 50 idiotów z komentarzem, że oni zrobili by to taniej.


#Roman#Joseph Goebbels  Ponad miesiąc temu, 2020-06-02

Dosyć obrzydliwy dla pamięci Polaków, opcji wszelakich, nick sobie przybrałeś, czyż nie? Nawet kciukiem Ci nie wywijam, bo po co? Każdy Internauta powinien posługiwać się nickiem, nie zmienianym dla potrzeb będącego pod wpływem, np. (np. pod wpływem chwili). Nick powinien być elementem, który nikogo nie obraża, nie wyraża poglądów, a Ty co uczyniłeś? Chyba, że należysz do grona tych, którzy jeszcze tego kwietnia obchodzili urodziny swego ideologa w Niemczech, co zlekceważyła nawet tamtejsza policja. Nawet nasi narodowcy zaprzestali się przyznawać, do tamtej ideologii. Cie Florek... .


#Joseph Goebbels#Roman  Ponad miesiąc temu, 2020-06-04

1 - Zawsze podpisuję się nickem Joseph Goebbels - nie pod wpływem chwili 2 - Od zawsze jestem za tym, aby każdy podpisywał się pod komentarzem z imienia i nazwiska. Poza tym bliżej mi do ideologii państw narodowościowych niż do multikulturalizmu - stąd nick. Mógłbym użyć nicka Józef Piłsudski, ale z racji, że czasami wypowiadam się mało politycznie lub kontrowersyjnie, to nie chcę psuć wizerunku naszego wielkiego wodza. Poza tym, mówisz, że Józef Goebbels był obrzydliwy. Zapewne jakbym napisał Mao Zedong, to byś słowem nie pisnął, a człowiek ten zabił 10x więcej ludzi niż Adolf. Dr Mengele jakby przejechał się do Japoni do jednostki 731 to by się złapał za głowę jakby zobaczył jak ludzie potrafią być brutalni.


#Józwa#Joseph Goebbels  Ponad miesiąc temu, 2020-06-04

Ty Dżozef, proponuję zmień nicka na stały ,,Maliniak,,


#Jacek   Ponad miesiąc temu, 2020-06-02

Chyba poprawia ta co robili rok temu..bo z daleka widać że dachówki chcą pospadac


#Wichura   Ponad miesiąc temu, 2020-06-02

Samego poszycia? Ile to m2?


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności