10 grudnia 2018 Julii, Danieli, Bogdana

JOW - y zostają

dodał 2017-12-14
JOW - y zostają

Jedynie słuszna partia prawa i sprawiedliwości majstruje dalej przy ordynacji wyborczej. Jest m.in. propozycja pozostawienia jednomandatowych okręgów wyborczych w gminach do 20 tys. mieszkańców, czyli dotyczy to również nas. Rady gmin, powiatów i sejmiki wojewódzkie ustalały będą granice okręgów wyborczych. Kadencja samorządu wydłużona zostanie do 5 lat. Obowiązywała będzie zasada, aby tylko mieszkaniec gminy mógł kandydować do rady gminy i tylko mieszkaniec powiatu do rady powiatu.

jp


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Spokojny   2017-12-14

Gdyby ta cała menażeria zwana totalną opozycją zaczęła myśleć i po solidnym przemyśleniu swego dotychczasowego postępowała ogłosiła "wszem wobec i każdemu z osobna", że źle postępowała, żałuje i obiecuję poprawę dla dobra ogółu, to zyskałaby podziw i szacunek, że zdobyła się na taki heroiczny postępek a o ich czynie uczyłyby się dzieci na lekcjach historii. Ale czy dojrzeli już i czy kiedykolwiek dojrzeją aby zdobyć się na taki akt samooceny?


#Duff   2017-12-14

Jest wycie? To wyśmienicie! Ha ha ha!


#Wyborca   2017-12-14

Czyli wyszli z założenia, że i tak oni będą liczyć głosy. Wybory samorządowe będą takim poligonem, przed ważniejszymi dla Kaczyńskiego (i jego buraków jak mówi Ludwik Dorn) wyborami do parlamentu 2019. Tam muszą zdobyć wiekszość potrzebną do zmiany konstytucji i nie cofną się przed niczym. W obecnym rozdaniu zdemontowali już wszystko co było można, z wyjatkiem wolnych mediów za które się już biorą. Czyli scenariusz żywcem wzięty z sanacji. Będzie konstytucja kwietniowa, Bereza Kartuska, jedna partia i jakiś polski Łukaszenka. Jest o co grać. Przegrana to trybunał dla Beaty, Adriana, Zbyszka...Tylko prezes się uchowa tak jak 13 grudnia 81.


#Tezwyborca#Wyborca  2017-12-14

Wolne media czyli TVN??


#Wybór   2017-12-14

Chrapan na burmajstra, dziad grab na asystenta.Są kandydaci? Są!!!!!


#Bolo   2017-12-14

Szkoda, że nie listy. W naszej gminie pisowcy polegną z kretesem, razem z kandydatem na burmistrza.


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Muzyka dla ucha malucha

Pozostało1 dzień

Pasłęcki Ośrodek Kultury we współpracy z Elbląską Orkiestrą Kameralną zaprasza...


Biblioteka Publiczna w Pasłęku serdecznie zaprasza na przedświąteczne spotkanie z...


Świetlica Pomost zaprasza na tradycyjne Jasełka. Przedstawienie w wykonaniu dzieci...