12 sierpnia 2020 Innocentego, Lecha, Euzebii

Kochaj bliźniego swego

dodał 2019-07-26
Kochaj bliźniego swego

Przykazanie głoszone w kościołach mówi wyraźnie o miłości bliźniego. Jak się to ma do tego co czynią księża w niektórych parafiach i purpuraci wysyłający kiboli na maszerujących wspierających mniejszość z LGBT. Zamiast wspierać i chronić mniejszości o odmiennej orientacji seksualnej oraz zając się edukacją seksualną na lekcjach religii, kościół spycha tych ludzi na margines społeczeństwa. W sukurs klerowi przyszły niektóre samorządy uchwalając deklaracje o obszarze wolnym od ideologii LGBT. Gdzie my żyjemy. Coraz bardziej przypomina to czasy, kiedy światem chciał rządzić mały człowiek z wąsikiem pod nosem. Wymowne jest w tej sprawie milczenie naczelnika Jarosława.

jp


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Polak   2019-07-29

Dyskusja z agentami LGBT jest zbędna. To nie są ludzie nieświadomi, to są ludzie nasłani aby zniszczyć u nas rodzinę i katolicyzm, gdyż te dwa czynniki są zaporą, dla nich nie do pokonania. Zachód jest już niemal ich, zabierają się za nas. Jedyne, co nam pozostaje to ich ignorować i pilnować swoich przekonać. A jeśli już zbyt nachalnie będą wtrącać się w nasze rodzinne sprawy, to - niestety - trzeba dać w ryj i będzie spokój. Spokój u nas, bo u nich będzie niesamowite wycie. Szkoda tylko tych młodych ludzi, którzy poddali się ich zboczonej agitacji. Mogliby wyrosnąć na normalnych, porządnych ludzi a wyrosną na mentalne kaleki.


#Wiara#Polak  2019-07-29

Dać w ryj mówisz, to może zacytuj mi tu dziesięć przykazań, pseudo-katoliku


#Pasłęczanin#Wiara  2019-07-30

Które przykazanie zakazuje dać w ryj natrętowi? Sam Jezus Chrystus bił handlarzy batem, gdy handlowali w świątyni.


#Radykał#Pasłęczanin  2019-07-30

Słusznie. Lać w ryj prowokatorów i niech sobie wyją. Całe szczęście - u nas ich nie ma to i pięści nie musimy sobie nadwerężać. Mamy święty spokój, czego i Białemustokowi życzę.


#NieDlaLGBT   2019-07-26

W wieku 4 lat chce Pan uczyć dzieci o masturbacji? W wieku 4 lat chce Pan uczyć dzieci jak posługiwać się seks zabawkami? Pan chyba powinien udać się do lekarza i to szybko razem z tymi zboczeńcami z LGBT. W dodatku istnieją homoseksualiści i geje. Ci pierwsi odcinają się od tych ruchów pedofilii, kompletnego chaosu. Za to Ci drudzy to LGBT. Odsyłam do artykułu. https://wprawo.pl/2019/07/23/lewackie-spierolenie-...


#Kłamstewka#NieDlaLGBT  2019-07-28

To podaj przykład ustawy o uczeniu masturbacji czterolatków


#Szkoda czasu i atłasu#Kłamstewka  2019-07-29

Nie wchodź w dyskusję z idiotą. To go tylko niepotrzebnie nobilituje.


#NieDlaLGBT#Szkoda czasu i atłasu  2019-07-29

Idiota trzeba być, żeby takie poglądy bronić.


#NieDlaLGBT#Kłamstewka  2019-07-29

Tu nie chodzi o ustawy, tylko o to czego chcą uczyć. Kto Ci się przyzna do takiego czegoś? Od razu straciłby poparcie. Jeżeli chcesz, żeby się tak działo jak na zachodzie to proponowałbym się spakować i wyjechać. Wystarczy poszukać informacji, pooglądać ludzi nawet i homoseksualistów, którzy są negatywni do LGBT, ale jak ktoś nie chce bo taka wiedza stanowi dla niego trudność to przykro mi. http://m.telewizjarepublika.pl/sztuka-feministka-pokazywala-swoje-nagie-cialo-chlopcom-podczas-wystawy-artystycznej,82981.html


#Środowisko#NieDlaLGBT  2019-07-29

Wychodzi że powielasz ploteczkę wymyśloną na naradzie komitetu partyjnego, to że homo są anty LGBT, to fakt wybitnym przykładem jest Antoni i Jarosław, plus Tadeusz i kilku biskupów i kardynałów


#NieDlaLGBT#Środowisko  2019-07-30

Szkoda mojego czasu i tak nic Ci nie przekaże bo jesteś zatwardziały w swoich przekonaniach. I nie wierze w Boga jakbyś chciał wiedzieć, więc nie zarzucisz mi tego, że jestem jakimś katolikiem i, że mnie tak na mszy nauczyli, proponowałbym zaczerpać lepszych informacji - żegnam.


#Nick#Kłamstewka  2019-07-30

Jakiej ustawy, na szczęscie nie ma ustawy, bo PiS nie pozwoliłby. W Warszawie wprowadzili albo chcą wprowadzić-Czaskoski i jego narzeczony Rabiej.


#NDW#NieDlaLGBT  2019-07-28

Poniżej wpis Cogito dotyczy NieDlaLGBT. XYZ ma pełną rację!!! W każdej populacji znajduje się ok.7- 10% osobników homoseksualnych. To " nie widzi mi się" a genetyka drodzy nieczytający "mądrale".


#Kibol PP   2019-07-26

Gruby ty się ciesz, że ci kibole to jeszcze do ciebie nie przyszli. A pedały niech sobie beda, ale w domowym zaciszu przed telewizorkiem a nie na ulicach i w szkołach.


#Dzwonek#Kibol PP  2019-07-26

Jak będą siedzieć w domach, to kto będzie mszę odprawiał ?


#Nick#Dzwonek  2019-07-27

Co co wyszli na ulice pokazywać genitalia nie odprawiają mszy. No chyba, że diabelskie jakieś.


#Taca#Nick  2019-07-28

A gdzie tam oni wolą chodzić w sukienkach


#Polak#Kibol PP  2019-07-26

Pedały byli, są i będą. Jeśli nie obnoszą się ze swoją innością nachalnie i ostentacyjnie, nikt ich nawet palcem nie tknie. Ale pojawili się prowokatorzy, którzy ich kosztem, chcą wywołać w Polsce rozróby, służące jedynie naszym wrogom, bo przecież ani pedałom, którzy żyją sobie wśród nas ani nam, normalnym. Nawet się nie spodziewałem, że nasz redaktor aż tak się upodli i zacznie tu uprawiać propagandę naszych nieprzyjaciół. Chcę w naszej gminie spokoju a nie chaosu panie redaktorze i niech pan wyleje sobie kubeł wody na głowę i oprzytomnieje. Mam nadzieją, że każdy normalny człowiek w naszej gminie podzieli moje zdanie w tej sprawie.


#Bezradny#Polak  2019-07-26

Zeby mowic do JP pan to trzeba miec kase i wyglad a ten gosc nie ma nic nawet w glowie ma pustke i jest bez jaj


#Polak#Bezradny  2019-07-26

Taki u nas obyczaj. Do każdego mówimy "pan".


#Jak ja nienawidzę durnoty#Bezradny  2019-07-26

Z twojego wpisu wynik, że nie masz ani kasy ani wyglądu.


#Polak#Bezradny  2019-07-26

Nie robisz nikomu krzywdy, pracujesz i żyjesz. I żyj sobie spokojnie, choćby i 100 lat, nikt nie powinien Ci złego słowa powiedzieć. Nie rozumiem tylko o co masz pretensje do ideologii PiS-u i Kościoła, przecież oni nie napuszczają na Was nikogo. Bronią tylko normalnych ludzi przed rozwydrzeniem nasłanych agentów LGBT, których celem nie jest obrona takich jak Ty, oni mają Was w czterech literach. Ich celem jest zniszczenie katolicyzmu i patriotyzmu dla swoich niecnych zamiarów. Tylko ślepy tego nie widzi albo ten, co z nimi trzyma. Przecież zdecydowana większość nawet tu, nie ma pretensji do Was, jeśli nie domagacie się większych praw od hetero i nie obnosicie się publicznie i nachalnie ze swoimi orientacjami. Zgadasz się z tym?


#Polak#Polak  2019-07-26

Powyższy mój komentarz jest skierowany do biseksualnego Pasłęczanina a nie do Bezradnego. Zaszła jakaś pomyłka.


#Inny#Polak  2019-07-26

A odpowie on ci chociaż, ten pasłęczanin bi, ze mu tak kadzisz?


#Pasłeczanin#Inny  2019-07-27

Nie odpowie, bo jest przeciw PiS i Kościołowi a tacy nie mają rzeczowych argumentów.


#Pasleczanin   2019-07-26

Jako, że sam jestem biseksualny to się wypowiem. Jest mi cholernie przykro czytając wszystkie komentarze obrażające mnie i inne osoby z Pasłęka o innej orientacji niż heteroseksualna. Nie spodziewali byście się nawet kim jestem. Jestem przeciwny pedofilii i w życiu nie dopuściłbym się do takiego czynu. Dlaczego ludzie dają się omamiać ideologii kościoła oraz pisu?! Nie robię nikomu krzywdy, pracuje, żyje.


#śmieszek#Pasleczanin  2019-07-27

Dlaczego jest Tobie przykro? Skoro nie afiszujesz się swoją odmiennością i nic złego nie robisz to te słowa Ciebie nie dotyczą. A tak na marginesie to mnie nie interesuje kim jesteś, oraz to kto, co i z kim robią w sypialni.


#Nick#Pasleczanin  2019-07-27

W grupie homoseksualistów ( nie bi-seksualistów) jest najwięcej pedofili.


#Hej#Pasleczanin  2019-07-26

Że też jeszcze Cię pisoidalne robactwo nie obsiadło po tym wpisie to aż dziw. Gratuluję odwagi! ....teraz obsiądą mnie.......ale ja mam ich w doopie......


# KRYSTYNA   2019-07-27

#Kibol PP wytrzyj nosek bo usmarkałeś się.


#Jadzia   2019-07-26

Kościół powinien "przytulić" wszystkich potrzebujących i prześladowanych. A przytula tylko kasę.


#Kibol#Jadzia  2019-07-26

Chłopaczków i dziewczynki też


#Ciekawy#Jadzia  2019-07-26

Jadźka, czy to ty wstałaś z pod płota przy nowym chodniku na ul. Boh. Westerplatte i tu się wymądrzasz?


#Zakaz pedałowania   2019-07-26

Odezwal sie ten co chodzi do kosciola i slucha kazan czy widziales jak kon z koniem sie zabawiaja chyba nie ale facet z facetem juz moze to jest chore i nieakceptowalne !


#XYZ#Zakaz pedałowania  2019-07-26

Konie też mogą być homoseksualistami. U wielu innych gatunków występuje homoseksualizm. Poczytaj trochę.


#Cogito#XYZ  2019-07-27

Zamieszczony link to faszyzujący portal. Międlar i podobni tam publikują. Widać, że tylko to czytasz. Masz nieżle pokiełbaszone w głowie.


#Ha ha   2019-07-26

Taka to w Polsce demokracja gdzie PO po przegranych wyborach chciała dalej rządzić krajem i tak samo mniejszość LGBT chce narzucać swoje standardy większości.Brak słów.


#Polak#Ha ha  2019-07-26

PO skończy na śmietniku jak jej poprzedniczka PZPR a i dla LGBT innej przyszłości nie widzę. To obca nam i obrzydliwa praktyka, u nas - na szczęście - się nie przyjmie.


#Lol#Polak  2019-07-26

Po PZPR, to było PC, założone i kierowane przez braci Kaczyńskich, fakt że skończyło jak PZPR


#Nick#Ha ha  2019-07-26

Chcą się w dupska walić niech robią to w swoich sypialniach. Nie chcę widzieć dewiacji bo mnie to obrzydza. Może będę chodził po mieście z jajami na wierzchu. No bądźmy tolerancyjni. Rzygać się chce na LGBT!


#Atei   2019-07-26

Kiecuny są na równi pochyłej. Nic nie uchroni ich od upadku. Nic nie uchroni kościoła od zwiększającej się absencji na mszach itd. Jeszcze parę lat i będzie tak jak w Czechach, Danii, w Niemczech itd. - 3 moich znajomych po emisji filmu "Tylko nie mów nikomu" przestało chodzić do kościoła. Modlą się w domu, ponieważ Bóg jest wszędzie (jakoby).


#Widz   2019-07-26

Ciekawe czy redaktor czasami wierzy w to co pisze.


#Ja   2019-07-26

O losie, ale jazda !


#Wacek Ciepły   2019-07-26

Redaktor taki mądry i troskliwy w zakresie edukacji seksualnej dzieci , wspierania ruchu LGBT, to mając takie narzędzie jak Głos Pasłęka wystarczy stworzyć odpowiedni dział na stronie, a nie ganić innych że tego nie robią (np. na lekcjach religii). Proszę dać przykład i na początek zrobić tęczowy herb Pasłęka, zrobić w niedzielę manifę w przebraniu kobiety pod pasłęckim kościołem, a zamiast Jarmarku Św. Bartłomieja niech Napoleon poprowadzi paradę równości. .... bo przecież mówili, że trzeba iść z postępem.


#Mój Nick bez znaków specjalnych   2019-07-26

To jest POLSKA. A jeśli komuś się nie podoba to zapraszam do zmiany obywatelstwa. :) Serdecznie pozdrawiam


#Roman   2019-07-26

Walenie faceta w dupala nigdy nie będzie fajne.


#Miastowy   2019-07-26

Tak jest i będzie jak ksiądz jest przy władzy to nigdy nie będzie dobrze w kraju.


#Duff   2019-07-26

To dewianci i zboczency a nie zadne mniejszosci. Tylko,że nie wystarcza im tolerancja spoleczenstwa a chca, zeby uwazac zboczencow za lepszych od hetero.


#Maria Anna   2019-07-26

większość Polaków sprzedała swój kraj za rządowe / plusy / A teraz zbieramy tego plony teraz ludzie tego nie widzą A będzie jeszcze gorzej .


#Brat Pit   2019-07-26

Bracie Jerzy. Trochę nieporozumienie. Kościół nie jest od tego aby "..wspierać i chronić mniejszości o odmiennej orientacji seksualnej oraz zając się edukacją seksualną na lekcjach religii, " Jego misja jest zupełnie inna, ale to nie miejsce i czas, aby wszystko tłumaczyć. Zapraszamy na dłuższą pogawędkę.


#Maro   2019-07-26

klechy bez skazy, żyją w ubóstwie, w celibacie, , nie ma u nich pedofili, a jak pokazują statystyki najwięcej w tej firmie nie płacących podatków jest procentowo homoniewiadomo,ale przywileje sa zaden nie jest tez w rejestrze pedofili


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności