9 kwietnia 2020 Marii, Dymitra, Heliodora

Komu wierzyć?

dodał 2018-12-16
Komu wierzyć?

Czołowi politycy jedynie słusznej partii wystraszyli się gniewu ludu i dementują informacje o podwyżkach cen za energię elektryczną. A jeszcze kilka dni temu minister odpowiedzialny za prąd mówił, że będzie drożej. Głos w tej sprawie zabrał też premier historyk z niemałym doświadczeniem w bankowości. Dynamiczny rozwój gospodarczy i troska o środowisko to kolejne obietnice rządzących. Mamy mieć tanią i czystą energię, z drugiej strony mają powstawać kolejne elektrownie opalane węglem. Zupełna schizofrenia.

jp


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Nick   2018-12-17

Tusk i kumple sprzedwaali co się dało, koleje linowe, Polskie Nagrania, kwoty CO2 , zabrali nam pieniądze z ubezpieczeń remerytalnych , chciali przehandlować LOT. Komorowska, zona prezydenta byłego, wysyłałaby nas chętnie za granicę.... Całe to PO to katastrofa dla Polaków. A wy narzekacie na PiS. Oczywiście, że pełno tam złogów np.Sadowski, ale PiS ma polityke pro-polską.


#Czekający#Nick  2018-12-21

Takie złogi jak Sadowski zostaną w końcu zastąpione przez ludzi normalnych a PiS może w końcu doprowadzi dobrą zmianę do pożądanego zakończenia, czyli definitywnego wykluczenia złogów komuszych i platfuszych z życia politycznego, społecznego i t.d.


#Stachu#Nick  2018-12-18

POPIS to katastrofa.


#Zniesmaczony#Nick  2018-12-17

Gdyby PiS nie zatrzymał rozwoju energetyki wiatrowej w 2016 roku, Polska nie musiałaby tyle płacić za emisję CO2. W naszej gminie miały powstać 3 duże farmy na około 50 wiatraków. Starosta wydał pozwolenia na budowę i co, i nici. Do dzisiaj już by stały, kręciły, a do budżetu gminy spływałyby spore pieniądze. Nie mówiąc już, że tej wyprodukowanej energii wystarczyłoby na pokrycie zapotrzebowania dla 60 tys gospodarstw domowych.


#Zenek#Zniesmaczony  2018-12-17

I bardzo dobrze, że u nas tego badziewia nie postawili. Cała ta energia z wiatraków to pic na wodę


#Nick#Zenek  2018-12-17

Oczywiście,mogli montować złom na koszt rolnika i jeszcze byli prawie zawsze włascicielami turbiny. Nie rolnik tylko nie wiadomo kto. Nie było żadnej podstawy prawnej funkcjonowania takiego czegoś, i żadnej gwarancji ze strony własciclela turbiny.


#Qwerty#Zniesmaczony  2018-12-17

Do gminy żadne bajkowe kokosy by nie spływały.Podobna bajka, jak zatrudnienie połowy Pasłęka w kurnikach. Prąd dla 60 tys.gospodarstw? Hoho, to pewnie Krasin i Łukszty mają darmowy lub tańszy prund? Nie mają? No pacz. Zastawienie miasta pierścieniem żelastwa to patologia i krótkowzroczność. Zarobiłyby 2-3 firmy z daleka, a okolica byłaby zasmogowana tak samo, mało tego, Elbląg, Kraków i W-wa też byłby tak samo zasmogowane. Prosument to jedyne opłacalne i zdrowe wyjście. OZE to nie tylko wiatraki, przede wszystkim OZE jest po coś i nie chodzi tu o zarobek dla gmin. Niestety zanim to dojdzie do partii władzy i opozycji, miną kolejne cenne lata. Na awanturkach węglolubnych maliniaków z wyznawcami teorii darmowego prundu.


#Henloł   2018-12-21

Mogliby podwyższyć ceny prądu redakcjom, byłoby mniej takich bzdur pisanych, by za dużo nie zapłacić. ;)


#Ala   2018-12-18

Węgla ci u nas dostetek tylko drożyzna wielka i masło drogie.


#NIKIM   2018-12-16

Lepiej nie będzie, po cichu okradają państwo. Mówią co chcą ludzie usłyszeć. Jak tu zostać w Polsce znowu młodzi uciekną za granicę. Zostaną moherowe berety i stare czapki. Kto zapracuje na ich emerytury. A aktualnie młodzi pomyśleli tzw. 500+ i biorą zasiłki ale nie pracują bo po co! Ale rząd pewnie znów podniesie podatek i będzie ok jak z prądem!!!!!!!


#Nick#NIKIM   2018-12-17

Burmistrz przeciez tylko rozdaje 500+ . I rządzi tylko w gminie, więc mógłby teoretycznie "okradać panstwo" tylko w gminie.


#śmieszek#NIKIM   2018-12-16

Niechęć do rządzących nie oznacza że można pisać pierdoły. Jakim cudem młode małżeństwo z dzieckiem ma przeżyć za 500+?


#NIKIM #śmieszek  2018-12-17

Jak normalnie na skraju patroli bo się nie chce!!!


#Tk#NIKIM   2018-12-16

racja , jedyne media co nie kłamia; prad, woda i gaz


#Spokojny   2018-12-17

Notka Redaktora, jak cała propaganda PO kłamliwa i POkrętna, co pokazali komentatorzy Nick i Pytam. Widzi źdźbło w oku konkurencji, nie dostrzega belki we własnym ugrupowaniu.


#Zniesmaczony   2018-12-17

Komu wierzyć? Oto niespełnione obietnice PiS : 1 Obniżka VAT z 23 na 22 , 2 Bilion na rozwój, 3 Nowy traktat UE, 4 Sprowadzenie wraku, czarnych skrzynek i komisja śledcza, 5 Trzy miliony mieszkań, 6 Milionów e-aut, 7 Stomatolog w każdej szkole, 8 Budowa helikopterów z Ukrainą, 9 Pakiet demokratyczny, 10 25% udziału inwestycji w PKB, 11 Odtajniony Aneks WSI, itd.


#Pytam   2018-12-17

Ceby gazu podniósł nam Pawlak z PSL, pamiętacie takiego zdrajcę? Aż Unia Europejska w naszej obronie interweniowała. Kopacz z PO podpisała jakies umowy klimatyczne i twierdziła, że ceny prądu w 2019 wzrosną. Potem poprawiła, że nie wzrosną. A jednak wzrosną. Pamiętacie taka kłamczuchę?


#Nick   2018-12-16

koszta, kore przygotował nam Tusk ( podpisując kilka decyzji jako premier) będą , dzięki Morawieckiemu, opłacone częsciowo przez wytwórców energii, dlatego nie będzie bardzo drogo. Ale tego już redaktorku nie napisałeś.


#Domino#Nick  2018-12-17

Podwyżkę cen praktycznie wszystkiego, też zrekompensują ?


#Nick#Domino  2018-12-17

W Warszawie Trzaskowski z PO podnosi ceny wszystkiego co sie da. I wprowadza multi-kulti, tego byś chciał dla całej Polski?


#Pytam#Nick  2018-12-17

No i Trzaskowski wycofał obietnice obniżki dla mieszkańców w sprawie przekształcenia użytkowania wieczystego we własnośc. A co u nas w Pasłeku? Będzie bonifikata czy nie, burmistrzu i rado?


#Kt   2018-12-17

Jurek kolejny dobry artykuł z twojej strony, jechac z nimi na ostro...


#Co z murem   2018-12-16

A komu wierzyć w sprawie remontowanego muru na starówce.... co to za tajemnica że w gazecie nie piszą A ludzie mówią że się wywalił przy betonowaniu ...Zupełna schizofrenia.


#Ja#Co z murem   2018-12-16

Nie szukajcie sensacji. W budowlance takie rzeczy się zdarzają. Oceniać będziecie kiedy już skończą. Póki co zajmij sie jeden z drugim własnym smutnym życiem


#Do super malarzy#Ja  2018-12-16

Za takie pieniądze i przy zabytkach takie rzeczy nie mogą mieć miejsca , ale tak to się kończy jak się myśli że średniowieczne mury buduje się jak klocki lego , ...domki budować Kowalskim - mniejszy smród będzie ..


#Do Ja#Ja  2018-12-16

No pewnie że się zdarzają ale nie przy takich inwestycjach bo robota za 600 tys a pierwotnie prawie za 900 tys wymaga wiedzy i staranności a takie rzeczy w budowlance to chyba tylko u ciebie lub twojej firmie


#Ja#Do Ja  2018-12-16

Pojęcia nie macie to na wuja sie odzywacie.Wokół całych murów tak naprawdę powinien byc wprowadzony zakaz poruszania się bo to wszystko w kazdej chwili może się zawalić. Jak myslicie, dlaczego nie było chetnych na ten remont ? Własnie dlatego. I nie martwcie sie o koszty bo to ryzyko inwestora. Mniej zarobi albo nawet dołoży jeśli będzie musiał - ryzyko zawodowe


#Ja#Ja  2018-12-16

ryzyko wykonawcy* oczywiście


#Nick #Ja  2018-12-16

A co jak się zawali za 3 lata i kogoś zabije? Dalej będziesz pierdoolił takie głupoty NIEUKU! Niedawno był wypadek zginął człowiek na polu jeśli masz takie podejście to tamta sytuacja to nic takiego?


#Murowana chatka#Nick   2018-12-16

mają doświadczenie w zamiataniu takich afer pod dywan... dadzą radę ze wsparciem oczywiście urzędu miasta


#PNB#Ja  2018-12-16

Faktycznie ryzyko wykonawcy tylko dziwnym trafem wygrywa firma X bierze podwykonawce firme Y a glupia gmina placi za fuszerke i dodatkowo aneksuje umowe zeby nikogo nieskrzywdzic


#Bezradny#Ja  2018-12-16

Chetny byl chyba firma z Elblaga ale za ponad 1mln wiec bieda gmina wybrala w kolejnym przetargu swojego za 900 tys i teraz ma z tym same problemy bo mur byl a teraz nie ma go bo sie zawalił


#Mikołaj   2018-12-16

Najlepiej wierzyć Putinowi .Jak Polak z Polakiem nie potrafi się dogadać .Tylko szczuje jeden na drugiego.Bo jego musi być na wierzchu i on ma monopol na rządzenie.


#Beskit   2018-12-16

Jeśli pijesz Panie J. do budowy bloku w Ostrołęce, to pij wódkę a nie do tematów, których nie do końca rozumiesz. Nowoczesne bloki Opole 5 i 6 i daj Bóg Ostrołęka maja parametry ultra nadkrytyczne. To między innymi znaczy, że są bardzo wydajne, tj. przy takiej samej ilości paliwa generują dużo więcej energii. W przyszłości zastąpią zdezelowane nadal działające stare bloki w Bełchatowie (wyłączając najnowszy blok 858 MW). Mając w świadomości rosnące zapotrzebowanie na energię - nie jesteśmy w stanie postawić w jednej chwili miliona wiatraków i wyłączyć bloków węglowych. Trzeba to robić systematycznie i z głową. No i liczyć, że ta władza się zmieni, bo póki co strzela nam w płuca uwalając rozwój energetyki odnawialnej stawiając głosy górników ponad cele dalekosiężne.


#Wyborca   2018-12-16

PiS kocham nad życie, i w to wierzę skrycie, że Wy też kochacie, rację mi przyznacie. w sklepach ceny niskie. święta wszak są bliskie. prąd nam obniżyli. byśmy godnie żyli, 500 z plusem rozdają, bo nadwyżkę w budżecie mają, rano się obudziłem, rachunki niestety zobaczyłem...


#Aha#Wyborca  2018-12-16

chciałes wszystko za darmo jak niektóre komuchy za PRL-u?


#Bajka   2018-12-16

Teraz wszystko wypływa na wierzch jak nas RZAD, KK i cała reszta oklamuje, kto się nie dorwie do władzy zaczyna kręcić, kombinować żeby tylko na swoim wyjść ale Polak cierpliwy, wszystko do czasu. Więc jest proste pytanie, komu mamy zaufać i WIERZYĆ?


#Marian K#Bajka  2018-12-16

Jest jeden polityk który nie kłamie i od wielu lat mówi jaka jest prawda. Tyle tylko że ludzie uważają go za oszołoma, bo prawda ich boli, bo lubią być oszukiwani że im się wszystko za darmo dostają


#Tk   2018-12-16

z pustego to i PIS da i Kaczaffi nie napełni trzeba z czegos brac bo dług publiczny siegnoł rekordu i jestesmy jednym z najbardziej zadłuzonych panstw w europie juz to przerabialismy w byłej erze komunizmu , a Kaczaffi na bogato z PiS da i ponad stan a my biedne robaczki płacimy za to


#Zs#Tk  2018-12-16

Baran


#Kolega   2018-12-16

Ty to q..rwa jak napiszesz to q..rwa bez składu i ładu. Takich piwinni izolować.


#Też kolega#Kolega  2018-12-16

Ty to z takich, którzy słowa nie napiszą bez k....y. Takich powinni izolować.


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności