22 lutego 2019 Marty, Malgorzaty, Piotra

Komunikat w/s utrudnień w ruchu ulicznym

dodał 2017-06-02
Komunikat w/s utrudnień w ruchu ulicznym

W związku z organizacją w Pasłęku w dniu 3 czerwca 2017r. 12 edycji Biegu Filipidesa prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności w komunikacji samochodowej. Utrudnienia w ruchu dotyczą: 1). godz. 12:00 – 17:00 zamknięty 300-metrowy odcinek ul. 3 Maja od ulicy Polnej do Gdańskiej. 2). Godz. 13:30 – 14:45 regulacja ruchem na ul. 3 Maja na odcinku od ul. Gdańskiej do ul. Kopernika.

3) godz. 14:50 - 16:30 płynna regulacja ruchem w obrębie ulic: ul. 3 Maja, ul. Bankowej, Jagiełły, Mickiewicza, Kościuszki, Chrobrego, Krasickiego, Piłsudskiego, Polnej, Ogrodowej. 4) godz. 14:50 - 16:30 wstrzymaniu ruchu na ul. Polnej, ul. Ogrodowej na odcinku od ul. Polnej do skrzyżowania z ul.3 Maja, na ul. 3 Maja na odcinku od skrzyżowania z ul. Ogrodową do skrzyżowania z ul. Polną. Wstrzymanie ruchu na ul. Limanowskiego, Zwycięstwa, ul. Bankowej. Prosimy w w.w. godzinach nie parkować aut w obrębie podanych ulic. Za utrudnienia przepraszamy, prosimy o wyrozumiałość i zapraszamy do udziału w powyższej imprezie promującej sport i zdrowy styl życia. Zapraszamy do kibicowania Pasłęczanom i zawodnikom z różnych regionów kraju. Organizatorzy


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Podpis   2017-06-04

Do mieszkaniec Pasłęka. Nie każdy wie o takich biegach i nie każdy jest tutejszy by wiedzieć/ nie wiedzieć gdzie ma postawić auto. Taka mała prośba nie obrażaj ludzi bo oni zaparkowali zgodnie z przepisami ruchu drogowego, a właśnie takie biegi łamią te przepisy, a żyć należy zgodnie z prawem ale także wzajemnym szacunkiem! Brawo dla biegaczy za chęć działania szkoda tylko, ze kosztem innych


#Mieszkaniec Pasłęka   2017-06-03

Po co te prośby komunikaty jak i tak ułomni zostawiają samochody na trasie biegu a większość mieszkańców wkółko jeździła zamkniętymi ulicami.


#Wojtek   2017-06-03

Przepraszam,jeśli kogoś uraziłem. Zrobiłem sobie piętnastaka i endorfinki już szaleją🙂 Gratuluję wszystkim Pasłęczanom dzisiaj startującym oraz kolegom i koleżankom startujàcym🏃🏃 Brawo Wy!!!


#Podpis   2017-06-03

@Wojtek, zamkniecie ulic to zawsze jest utrudnienie, ( dla mnie też) ale nikomu sie z tego powodu raczej nic nie stanie. Ja mam nadzieję, że impreza sportowa zaktywizuje większa liczbę mieszkańcw. Bo jak do tej pory to chyba frekwencję robią przyjezdni. Co do burmistrza i dyrektora MOSIR - jeśli robią błędy to się ich krytykuje. Burmistrz więcej i kosztowne błędy , niż dyr. MOSIRu.


#Wojtek   2017-06-03

To nie jest to pogarda,ale przyjąłem do wiadomości i postaram się poprawić. Po prostu nie potrafię zrozumieć ludzi,którzy siedzą tylko przed kompem i czekają na jakiś artykuł na GP,żeby tylko narzekać,skrytykować wszystko czy dowalić Dyrektorowi MOSiRu czy Burmistrzowi. Często to są ci sami ludzie. Niedługo będzie Boże Ciało i związana z tym procesja czy nawet dwie. Czy komuś to przeszkadza i krytykuje przy każdej okazji? Co się komu wielkiego stanie,jak raz na jakiś czas zamkną kilka ulic?


#Hgfd   2017-06-03

@Wojtek, masz sporo racji, ale lekko agresywny ton i pogarda ( to nie jest tylko opryskliwość) jaką zaprezentowałeś w komentarzu jest w przypadku sportowca wcae nie na miejscu. Więc więcej pogody ducha i przyjaznej postawy Ci życzę. Nie bądż samolubem, zostań sportowcem. Pzdr.


#Stachu   2017-06-03

Jak się komuś Pasłęk nie podoba 3-ciego czerwca, to niech sobie pojedzie do Cardiff na finał Ligi Mistrzów (ewentualnie poczyta) jak jest miasto obstawione (patrole z długą bronią itp.) popieram Wojtka.


#Wojtek   2017-06-03

Warto też pomyśleć,że dzięki takim imprezom wasze dzieci też mogą załapać bakcyla do uprawiania sportu,w efekcie do zdrowszego trybu życia. Jeśliby takie imprezy odbywały się z dala od cywilizacji,to nie miałyby takiego znaczenia. Biegacze na codzień biegają na stadionie czy po parku ekologicznym i naprawdę tam czują się bardzo dobrze,ale chcą też czasem pokazać się swoim znajomym czy sąsiadom,którzy wierzcie lub nie,bardzo im kibicują.Sam też jestem biegaczem i wiem o czym piszę. Pozdrawiam


#Wojtek   2017-06-03

Czekałem na te komentarze :P Raz czy dwa razy do roku organizują taką imprezę inagke wtedy trzeba pozałatwiać tyle spraw. Ogarnijcie się trochę ludzie!Wiecznie tylko krytykować i narzekać. Spróbujecie trochę pobiegać,poruszać się,to trochę wam się humory poprawią. Końca świata nagle nie będzie,jak jeden dzień w roku przespacerujecie się czy zorganizujecie sobie dojazd inaczej. Podpis co roku tego dnia ma wesele. Kto Cię na nie zaprasza,skoro Ty nikogo i niczego nie lubisz?


#Scyzoryk   2017-06-02

Podpis pisze świętą prawdę trzymam twoja stronę !!


#Do podpisa   2017-06-02

Nie wychowany to ty jesteś pisząc w ten sposób na ludzi, których nie znasz.


#Podpis   2017-06-02

Do lasu albo na pole biegać, a nie paraliżować miasto! Ludzie mają do pracy, wesela inne imprezy. Chcą odpocząć w weekend w zaciszu ogródka, pójść na spacer. Dzieci bawić się, a tu taka nie wychowana swołocz blokuje ruch!


#Nivea   2017-06-02

Jest jeziorko jest stadion. Szanuje to ze chca pobiegac ale do cholery dlaczego kosztem innych?? I argument, ze w innych miastach biegaja i nikt nie narzeka mnie nie przekonuje


#Złosliwy   2017-06-02

I znowu jak co roku sparaliżują ruch w miecie na pół dnia bo ktoś che sobie pobiegać a ludzie maja problem dojechać do swoich posesji w tym czasie są śluby w kościele i problem z wjazdem na stare miasto czy nie można pobiegać sobie np. po starej trasie E7 ?


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Żegluga i kanały żeglugowe dawnej Rzeczypospolitej

Pozostało5 dni

Biblioteka Publiczna w Pasłęku zaprasza 27 lutego (środa) na godzinę 17:00 na...


Wygraj 1000 zł na Turnieju Koszykówki ŚGO V

Pozostało7 dni

1-go marca (piątek) o godz. 16:00 w Sali LO ul. Zwycięstwa 28  w Pasłęku...


Recital na Dzień Kobiet

Pozostało16 dni

Z okazji Dnia Kobiet Pasłęcki Ośrodek Kultury zaprasza 10 marca (niedziela) 2019 r. o...