14 grudnia 2018 Alfreda, Izydora, Jana

Konkurs na dyrektora PUW-K

dodał 2018-01-02
Konkurs na dyrektora PUW-K
Do 15. stycznia 2018 roku w sekretariacie Przedsiębiorstwa Usług Wodno - Kanalizacyjnych można zgłaszać swoją kandydaturę w konkursie na dyrektora PUW-K. Poniżej ogłoszenie.


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Henio kancelista   2018-01-02

a więc tak: mam list motywacyjny a nawet wydrukuję sobie cv ze zdjęciem a co mi tam, wykształcenia wyższego nie mam bo nie wymagają a kierunkowe mam - skończoną zawodówkę - hydraulik, dokumenty z poprzedniej pracy też się znajdą, ale gorzej będzie z ewidencją działalności gospodarczej - bo taka jest tylko historią (została zlikwidowana), może uznają wpisy z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, tylko z tą karalnością jakoś ciężko będzie bo na razie mam czystą kartotekę, ale jak trzeba to dam komuś w mordę. Żałuję tylko, że wcześniej próbowałem w konkursach na referenta w urzędzie - tam więcej wymagali, ale cieszę się że teraz będzie mi łatwiej.


#XYZ#Henio kancelista  2018-01-02

A napisane jest, że nie wymagają wyższego wykształcenia?


#Ale to już było   2018-01-02

Z dniem 1 kwietnia 2008 roku radny Mariusz Ferek otrzyma z rąk Burmistrza Pasłęka nominację na stanowisko dyrektora PUW-K. Głównym argumentem przy podejmowaniu tej doniosłej decyzji, był fakt posiadania przez pana Ferka rozległej i pogłębionej wiedzy na temat problemów wodno – kanalizacyjnych w naszym mieście i gminie, o czym mogliśmy przekonać się na ostatniej sesji. Zastępcą nowego dyrektora będzie radny Krzysztof Kopański, od kilkunastu miesięcy drążący na sesjach rady miejskiej problem jakości wody. Dotychczasowy dyrektor PUW-K, posiadający „takie same kompetencje jak MF do zarządzania KRUS – em” przechodzi właśnie do tej placówki mieszczącej się w Pasłęku przy ulicy 3 Maja. Obu dyrektorom życzymy sukcesów na nowych stanowiskach pracy.


#Deeeee#Ale to już było  2018-01-02

Słabe to było !!!


#Aaa#Ale to już było  2018-01-02

Nie rozumiem tylko ,dlaczego anonimowy nikt wyciera sobie ryj tymi Panami? Skoro jesteś taki wnikający to zapewne wiesz o grubych sprawach w łonie samorządu. Bądź wnikliwy i odkryj to czego władza może się wstydzić. Nie rób za lamę, która pluje bez celu na oślep.


#Kadencja   2018-01-02

To kto stawia że inicjały dyrektora będą MF ?


#Ja   2018-01-02

Dziwna ta nagła zmiana... Może nowy dyrektor w końcu ukróci prywatę i zmniejszy zatrudnienie, a okaże się że do wodociągów nie trzeba wcale dopłacać


#Pytam   2018-01-02

Kto był poprzednim dyrektorem, i dlaczego po powodzi uciekł? Czyżby coś?


#Aha   2018-01-02

Jakie to wykształcenie jest potrzebne? Co to za ogłoszenie! Chyba to ściema, że szukacie, pewnie macie już kogoś, bo to ogłoszenie jest na "odczep się".


#Bb   2018-01-02

kurcze, żądają zaświadczenia o karalności, a ja nie jestem karany. I mogę mieć tylko zaświadczenie o NIEKARALNOŚCI.


#Romek   2018-01-02

to dlatego wody dzisiaj nie ma :(


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Zaproszenie na jasełka

Pozostało1 godzina 46 minut

Świetlica Pomost zaprasza na tradycyjne Jasełka. Przedstawienie w wykonaniu dzieci...


Burmistrz Miasta i Gminy Młynary serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców na...


Pasłęcki Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza w niedzielę 16 grudnia 2018 r. na...