Konkurs ofert na zlecenie zadań organizacjom pozarządowym na rok 2020

dodał 2019-12-13
Konkurs ofert na zlecenie zadań organizacjom pozarządowym na rok 2020

W dniu wczorajszym (12 grudnia 2019 r.) Burmistrz Pasłęka ogłosił I edycję konkursu ofert na zlecenie zadań organizacjom pozarządowym działającym na terenie Miasta i Gminy Pasłęk na rok 2020.

Oferty można składać w sekretariacie Urzędu Miejskiego w Pasłęku lub przesyłać pocztą na adres: Urząd Miejski w Pasłęku, pl. św. Wojciecha 5, 14-400 Pasłęk w zamkniętej kopercie z dopiskiem „Konkurs ofert na zlecenie zadań organizacjom pozarządowym – 2020”. Więcej informacji w załączniku poniżej oraz w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego w Pasłęku (www.paslek-um.bip-wm.pl).

Termin składania ofert upływa 3 stycznia 2020 r. (piątek) o godzinie 15:30.

 Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Ciemny lud tego nie kupuje   2019-12-14

Kto wygrał już dawno jeszcze nie ogłoszone konkursy: PSPR, pan ZW, jakaś kuźnia, KK, Aniołowo, psy, UIIIW i kto tam jeszcze. Zapisać to jako stałe kwoty w budżecie a nie kleić durnia i konkursy ogłaszać burząc tym samym ludzi.


#Malgorzata   2019-12-13

Proszę Państwa oswiece Państwa, nie ma co się starać na ten konkurs, bo pieniążki są już podzielone, a niestety formalności musilo być zadość i ogłoszenie musiało wypłynąć. Ot i cała prawda o całej polityce Gminy


#Jakiś tam tronik co też nie płaci   2019-12-13

Z góry podzielone kwoty pomiędzy znajomych królika. Ciekawe ile płaci za lokal ludzie stowarzyszenia, którzy od lat dorabiają w budynku gminy? "Zero!". W ten sposób nie wejdzie żadna konkurencja z zewnątrz bo jak jej za czynsz policzą i dojdą dojazdy to nawet gdyby była merytorycznie najlepsza to i tak nie ma szans skoro kwota już dawno została ustalona. A nasz będą uczyć życia w rodzinie stare panny żyjące w toksycznych związkach i nie mające dzieci. Pozakładać własną działalność, płacić podatki i ZUS, a nie ZUS z firmy czy emerytury a wszystkie fuchy obskoczone na boku. Poza tym uzupełnić kwalifikacje!


#Bezradny   2019-12-13

Konkurs mocne słowo jak rozstrzygnięcia już znane kasa podzielona.


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności