27 września 2020 Wincentego, Mirabeli, Justyny

Kupujemy garnki Ambition. Na który zestaw postawić? Najciekawsze propozycje

dodał Ponad 2 tygodnie temu, 2020-09-09
Kupujemy garnki Ambition. Na który zestaw postawić? Najciekawsze propozycje

Wybierając się do sklepu AGD po garnki, zazwyczaj kupujemy od razu cały zestaw. I słusznie! Garnki dobierane są bowiem w taki sposób, aby ich parametry wzajemnie się dopełniały, ułatwiając Ci tym samym przygotowywanie posiłków. Dziś bierzemy na warsztat garnki i rondle jednego z najpopularniejszych producentów w kategorii sprzętów kuchennych, czyli Ambition. Które garnki Ambition sprawdzą się w Twoim przypadku najlepiej? Dowiedz się, zaglądając do naszego dzisiejszego artykułu.

 

Garnki Ambition – wybrane zestawy

 

8-elementowy komplet garnków ze stali nierdzewnej Twin

Na pierwszy ogień idą stalowe garnki Ambition z serii Twin. W zestawie znajdziesz 4 garnki o średnicy 16, 18, 20 i 24 cm. Ich pojemność wynosi zaś odpowiednio 1,8, 2,3, 3,1 oraz 5,5 litra. Ze względu na swój niewielki rozmiar świetnie sprawdzą się one w mieszkaniu singla lub zabieganej pary, która na co dzień nie ma czasu na przygotowywanie wystawnych obiadów czy kolacji. Dużym ułatwieniem w gotowaniu będzie umieszczona na ich wewnętrznej stronie podziałka, pozwalająca na dokładne odmierzenie płynów. Satynowe paski na obudowie garnków nadają im eleganckiego i oryginalnego wyglądu. Do każdego z garnków została dołączona szklana pokrywka.

8-elementowy komplet garnków ze stali nierdzewnej Dallas

Kolejną z propozycji jest zestaw garnków Ambition z serii Dallas. Ze względu na nieco większą pojemność będą one znakomitą alternatywą dla osób szukających garnków dla dużej rodziny. W zestawie znajdziesz:

- garnek o średnicy 16 cm i pojemności 1,8 litra,

- garnek o średnicy 18 cm i pojemności 2,5 litra,

- garnek o średnicy 20 cm i pojemności 3,3 litra,

- wysoki garnek o średnicy 22 cm i pojemności 7 litrów.

Podobnie jak w przypadku poprzedniego zestawu, tak i tu każdy z garnków wyposażony został w wytrzymałą szklaną pokrywkę.

18-elementowy komplet garnków Maison ze wskaźnikiem temperatury w gałce

Przedostatnia z propozycji Ambition – garnki Maison – przeznaczona jest dla osób, którym zależy na maksymalnej wygodzie przyrządzania posiłków. Oprócz garnków znajdziesz tam bowiem wiele elementów mających na celu ułatwienie i przyśpieszenie procesu gotowania. Należą do nich m.in. 2 przyssawki do misy, podkładka pod garnek i wkład do gotowania na parze. Sam komplet składa się zaś z 2 rondelków z pokrywą (o pojemności 1,25 i 1,5 litra), 3 garnków z pokrywą o pojemności od 1,5 do 6,2 litra oraz jednej patelni. Ze względu na ferromagnetyczne dno naczynia te świetnie sprawdzą się zarówno w mieszkaniach wyposażonych w kuchenkę gazową czy elektryczną, jak i indukcyjną. Cena regularna tego zestawu nie przekracza 500 zł.

6-elementowy komplet garnków Stone

Zestawienie zamyka 6-elementowy zestaw garnków z serii Stone. Komplet ten przypadnie do gustu wielbicielom stylowych i nowoczesnych dekoracji. Spora w tym zasługa odkuwanego aluminium, słynącego ze swoich energooszczędnych właściwości. Dzięki obecności wielowarstwowego dna indukcyjnego śmiało możesz używać go na każdym rodzaju kuchenki.


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Eva   Ponad 2 tygodnie temu, 2020-09-10

Nie wspomnieliście o garnkach z serii Onyx. Są super. Mam 2 garnki + nastawkę do gotowania na parze, czajnik, głęboką patelnie + zwykłą do naleśników. Nadają się na każdą kuchenkę, łatwo się myją i co najważniejsze nie nagrzewają się uchwyty. Polecam.


#Miszczu   Ponad 2 tygodnie temu, 2020-09-09

Jaka gazeta, taki artykuł


#Pani domu   Ponad 2 tygodnie temu, 2020-09-09

prosze o dopisek "tekst sponsorowany" Panie redaktorze ...a jesli chodzi o garnki to tylko bergoff


#Aaa   Ponad 2 tygodnie temu, 2020-09-09

biznes is biznes


#Lol   Ponad 2 tygodnie temu, 2020-09-09

Co raz to dziwniejsze artykuły!


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności