Reklama Heops

Latopic – skuteczna walka o zdrowie dziecka

dodał Ponad miesiąc temu, 2022-05-25
Latopic – skuteczna walka o zdrowie dziecka

Latopic to marka oferująca produkty kosmetyczne dla dzieci borykających z problemem atopowego zapalenia skóry oraz alergią pokarmową. Dzięki nim można przynieść im ulgę, a zarazem pomóc w odbudowaniu prawidłowego naskórka. Jeśli Twoje dziecko ma któryś z wymienionych problemów, warto się nimi zainteresować. Zobacz, w jaki sposób działają i kiedy powinno się ich używać?

Latopic na AZS i alergię pokarmową

Atopowe zapalenie skóry (AZS) to problem, który występuje bardzo często u niemowlaków oraz u 90% dzieci pomiędzy pierwszym a piątym rokiem życia. Szczególnie niebezpieczny jest w przypadku tych młodszych – zaczerwieniona, podrażniona skóra sprawia, że dziecko zaczyna się drapać, co powoduje powstawanie ranek mogących prowadzić do zakażenia bakteryjnego. Najczęściej zmiany atopowe występują na twarzy, a także w zgięciach łokci i kolan.

Latopic proponuje produkty mające w swoim składzie bakterie kwasu mlekowego. Kremy, emulsje i maści z tym dodatkiem nie tylko przyczyniają się do załagodzenia podrażnień, ale również pozwalają na leczenie przyczyn alergii od wewnątrz. Warto dodać, że z niektórych produktów mogą korzystać także dzieci w starszym wieku oraz osoby dorosłe. Tutaj każdemu pomoc dadzą kosmetyki przeznaczone do skóry suchej oraz skłonnej do podrażnień.

Kiedy powinno używać się produktów Latopic?

Najlepiej po propozycje marki Latopic sięgnąć już przy pierwszych objawach AZS, niezależnie od wieku dziecka - wiele z nich nadaje się do używania od pierwszego dnia życia dziecka. Oprócz wspomnianych bakterii kwasu mlekowego w ich składach można znaleźć specjalny kompleks przeciwświądowy (składa się na niego wosk z ziaren jęczmienia, olej arganowy oraz ekstrakt z masła shea), olej z nasion bawełny, pantenol czy glicerynę. Takie połączenia w odpowiednich proporcjach gwarantują osiągnięcie efektu – załagodzenie i zredukowanie objawów AZS.

Latopic w Drogerii Dr Zdrowie

W internetowej drogerii Drogeria Dr Zdrowie znajdziesz szereg produktów Latopic w atrakcyjnych cenach. W ofercie znajdują się takie, jak między innymi:

- LATOPIC Regenerujący krem do rąk – przeznaczony do skóry skłonnej do podrażnień oraz atopowej suchej, ma właściwości hipoalergiczne, chroni przed wysuszającym działaniem mydeł i detergentów;

- LATOPIC Emulsja do kąpieli do skóry atopowej, suchej i skłonnej do podrażnień - kompleksowo oczyszcza, pielęgnuje, chroni i odżywia skórę u niemowląt, dzieci i osób dorosłych. Zawiera składniki aktywne, które działają na aż siedmiu płaszczyznach.

Co jeszcze? Przekonaj się o tym – odwiedź stronę drogeriadrzdrowie.pl już dzisiaj!
 


Dodaj Komentarz

Walidacja: słowo na dziś :ogrodowa

Komentarze

kocham jarka
Żwirownia 1140 px