Liczenie bezdomnych

dodał 2017-12-06
Liczenie bezdomnych

Jak co roku o tej porze trwa akcja liczenia i wysyłania do schronisk bezdomnych z terenu miasta i gminy Pasłęk. Do tej pory skierowanie do schroniska przyjęły 22 osoby. W dniu dzisiejszym przedstawiciele ośrodka opieki społecznej, policji i straży miejskiej sprawdzą ilu jeszcze bezdomnych potrzebuje pomocy. Część z nich na okres zimy załatwia sobie lokum u znajomych i pozostaje w mieście. Przypominamy o całodobowej infolinii dla osób bezdomnych działającej w Wojewódzkim Centrum Zarządzania Kryzysowego w Olsztynie – 800 165 320.

jp


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Obserwator   2017-12-06

Roman i równa krytyka? Bez złudzeń.


#Rycerz   2017-12-06

Do romana , wolna chata to nie oznacza że nie ma właściciela. Co do bzika na punkcie PIS itp to zbychu ma rację, bo jakoś nie wspomina chłopina że za Tuska i jego Irlandii nie potrafiono problem rozwiązać. Jak krytyka to po równo.


#Jhgf   2017-12-06

PO bezdomność rozwiązywała już w pierwszych dniach mrozów. PO prostu bezdomni w większości zamarzali. I problem Tusk miał z głowy.


#Bogdan dziaslo   2017-12-06

gdzie ty tu widzisz bzika ? normalnie i rzeczowo chłop pisze


#Zbyszek   2017-12-06

Jednak Roman masz bzika na punkcie obecnej władzy, rządu, Prezydenta, PIS-u na i oczywiście p.Kaczyńskiego. Wyluzuj chłopie bo krowy przestaną mleko dawać.


#Roman   2017-12-06

Ci bezdomni są z własnego wyboru, czy tez jest to wynik działań naszego Państwa? Co dla bezdomnych, jakie rady, jaka pomoc, ze strony p. Premier kraju, najszybciej rozwijającego się w świecie, a nawet w Europie? Inną rzeczą jest, że w wielu wioskach są wolne chaty, z działkami niewielkimi które, przy niewielkiej pomocy Państwa, mogłyby być zasiedlone. Lepsze są MOPS-y?


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Koncert Świąteczny – przypominamy

Pozostało5 dni

Pasłęcki Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza w środę 18 grudnia 2019 r. na koncert...