15 lipca 2019 Henryka, Wlodzimierza, Dawida

Listy – Zagubiony bocian

dodał 2015-10-10
Listy – Zagubiony bocian

Witam                                                                                                                                                                                          Postanowiłem napisać do Państwa bo wiem że macie dużo serca dla naszych pięknych bocianów. Dzisiaj (piątek) 9 października widziałem krążącego bociana na niebie w okolicach ronda na Sprzymierzonych, serpentyny. Prawdopodobnie już nie odleci do ciepłych krajów. Mam pytanie do redakcji , jak można mu pomóc, czy trzeba tę sytuację zgłosić do jakiegoś stowarzyszenia? Pozdrawiam Znamy sprawę tego bociana, chociaż nie możemy go spotkać. Jeżeli lata, to znaczy, że jest zdrowy i sobie radzi. Do Afryki w tym roku na pewno już nie poleci. Problem pojawi się w momencie nastania zimy. Wtedy potrzebna będzie pomoc, o którą zadbamy. jp


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Bociek   2015-10-10

Ten bociek często siedzi na gnieździe na sprzymierzonych kolo PROMUSA


#Klekotka   2015-10-10

Bociek! - mylisz się i to bardzo,takich prób wieczorem sie nie podejmuje.Boćki o zmroku gorzej widzą/zresztą jak mi ludzie/ mógł by uderzyć w druty i skończyło by się tragicznie.A w ciemności nikt ,go też nie złapie,nikt nie podejmie takiej próby./Chyba,że ktoś chętny to proszę próbować/ale bez żadnego światła dodatkowego,bo on na pewno ucieknie.


#Kiki   2015-10-10

Pan Zenek nie mieszka na Dolnej,ale ten bocian chodzi po Dolnej.


#Ludzik   2015-10-10

18:20 Bociek siedzi na gnieździe jest zimno do rana biedny zamarznie


#Bociek   2015-10-10

Dzisiaj odbyła się próba złapania bociana niestety nie udana z udziałem wysięgnika z straży pożarnej. Szkoda, gdyby akcja przeprowadzana była wieczorem pewnie szanse byłyby większe.


#Podpis   2015-10-10

sprawa bociana było zgłoszona również do stowarzyszenia w Jelonkach. Sąsiedzi obserwują go jeśli zejdzie na dół i da sie złapać to trzeba go przewieść do Jelonek.


#Podpis   2015-10-10

Wazne, ze znacie sprawe bociana, przyjeliscie papiery na dziennik podawczy, nadaliscie jej bieg i rozpatrzycie zgodnie z obowiazujacymi przepisami i zgodnie z KPA. Z uwagi na skomplikowanie sprawy wydluzycie czas rozpatrywania do dwoch miesiecy. Potem jeszcze dwa tygodnie na uprawomocnienie decyzji i mozna dzialac! Jaja Przedpel robisz klejac takie teksty.


#Ynayta   2015-10-10

często widać go na ul Dolnej u Zenka


#Xd   2015-10-10

O co tyle hałasu???Ludzie, Bocian mieszka na 1go Maja i ma się dobrze!


#?   2015-10-10

Nie ma się czym martwić, jest to właśnie dobór naturalny stosowany przez naturę, jednostki słabe i nie przystosowane muszą zginąć. Jeżeli przystąpi on do rozrodu to jego potomstwo będzie równie słabe i nie przystosowane. Nie wtrącajmy się do przyrody a ona pozostanie nam wdzięczna.


#Ja   2015-10-10

Bocian do gniazda przylatuje pod wieczór i siedzi w nim calą noc, przy takiej pogodzie jak dzisiaj i coraz większych przymrozkach długo tam nie przetrwa.


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

To nie Chicago ani New York

Pozostało6 dni

Burmistrz Pasłęka i Dyrektor Pasłęckiego Ośrodka Kultury zapraszają na koncert...


Artystyczne Lato 2019 - Korzuh

Pozostało41 dni

Burmistrz Pasłęka i Dyrektor Pasłęckiego Ośrodka Kultury zapraszają na koncert...


Gwiazdy Polskiej Opery Kameralnej w Pasłęku

Pozostało61 dni

14 września w Pasłęckim Ośrodku Kultury wystąpią gwiazdy Polskiej Opery Kameralnej....