22 października 2019 Halki, Filipa, Salomei

Listy – Zagubiony bocian

dodał 2015-10-10
Listy – Zagubiony bocian

Witam                                                                                                                                                                                          Postanowiłem napisać do Państwa bo wiem że macie dużo serca dla naszych pięknych bocianów. Dzisiaj (piątek) 9 października widziałem krążącego bociana na niebie w okolicach ronda na Sprzymierzonych, serpentyny. Prawdopodobnie już nie odleci do ciepłych krajów. Mam pytanie do redakcji , jak można mu pomóc, czy trzeba tę sytuację zgłosić do jakiegoś stowarzyszenia? Pozdrawiam Znamy sprawę tego bociana, chociaż nie możemy go spotkać. Jeżeli lata, to znaczy, że jest zdrowy i sobie radzi. Do Afryki w tym roku na pewno już nie poleci. Problem pojawi się w momencie nastania zimy. Wtedy potrzebna będzie pomoc, o którą zadbamy. jp


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Bociek   2015-10-10

Ten bociek często siedzi na gnieździe na sprzymierzonych kolo PROMUSA


#Klekotka   2015-10-10

Bociek! - mylisz się i to bardzo,takich prób wieczorem sie nie podejmuje.Boćki o zmroku gorzej widzą/zresztą jak mi ludzie/ mógł by uderzyć w druty i skończyło by się tragicznie.A w ciemności nikt ,go też nie złapie,nikt nie podejmie takiej próby./Chyba,że ktoś chętny to proszę próbować/ale bez żadnego światła dodatkowego,bo on na pewno ucieknie.


#Kiki   2015-10-10

Pan Zenek nie mieszka na Dolnej,ale ten bocian chodzi po Dolnej.


#Ludzik   2015-10-10

18:20 Bociek siedzi na gnieździe jest zimno do rana biedny zamarznie


#Bociek   2015-10-10

Dzisiaj odbyła się próba złapania bociana niestety nie udana z udziałem wysięgnika z straży pożarnej. Szkoda, gdyby akcja przeprowadzana była wieczorem pewnie szanse byłyby większe.


#Podpis   2015-10-10

sprawa bociana było zgłoszona również do stowarzyszenia w Jelonkach. Sąsiedzi obserwują go jeśli zejdzie na dół i da sie złapać to trzeba go przewieść do Jelonek.


#Podpis   2015-10-10

Wazne, ze znacie sprawe bociana, przyjeliscie papiery na dziennik podawczy, nadaliscie jej bieg i rozpatrzycie zgodnie z obowiazujacymi przepisami i zgodnie z KPA. Z uwagi na skomplikowanie sprawy wydluzycie czas rozpatrywania do dwoch miesiecy. Potem jeszcze dwa tygodnie na uprawomocnienie decyzji i mozna dzialac! Jaja Przedpel robisz klejac takie teksty.


#Ynayta   2015-10-10

często widać go na ul Dolnej u Zenka


#Xd   2015-10-10

O co tyle hałasu???Ludzie, Bocian mieszka na 1go Maja i ma się dobrze!


#?   2015-10-10

Nie ma się czym martwić, jest to właśnie dobór naturalny stosowany przez naturę, jednostki słabe i nie przystosowane muszą zginąć. Jeżeli przystąpi on do rozrodu to jego potomstwo będzie równie słabe i nie przystosowane. Nie wtrącajmy się do przyrody a ona pozostanie nam wdzięczna.


#Ja   2015-10-10

Bocian do gniazda przylatuje pod wieczór i siedzi w nim calą noc, przy takiej pogodzie jak dzisiaj i coraz większych przymrozkach długo tam nie przetrwa.


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Klub Miłośników Poezji zaprasza

Pozostało14 dni

Klub Miłośników Poezji działający przy Bibliotece Publicznej w Pasłęku...


Przypominamy - Klub Miłośników Poezji zaprasza

Pozostało14 dni

Klub Miłośników Poezji działający przy Bibliotece Publicznej w Pasłęku...


IV Pasłęckie Biegi Niepodległości

Pozostało17 dni

8 listopada 2019 r. na Stadionie Miejskim im. Jana Pawła II w Pasłęku odbędą się IV...