28 stycznia 2022 Walerego, Radomira, Tomasza
Reklama Heops

Literackie spotkanie… z dreszczykiem

Wydarzenie odbyło się Ponad 2 mieiące temu, 2021-11-15

dodał Ponad 2 mieiące temu, 2021-11-12
Literackie spotkanie… z dreszczykiem

W poniedziałek 15.11.2021 r. Biblioteka Publiczna w Pasłęku zaprasza na spotkanie z Agnieszką Łaskarzewską (Malinowską), pasłęczanką, autorką książki „Jej słowa, jego czyny”.

W kwietniu tego roku miał miejsce debiut literacki pasłęczanki, Agnieszki Łaskarzewskiej. Pierwszą, bo mamy nadzieję na kolejne, powieścią autorki jest książka „Jej słowa jej czyny”, wydana przez wydawnictwo Novae Res. zaliczana do gatunku kryminał/sensacja, chociaż czytelnicy odnajdują w niej również elementy romansu. Powieść posiada dosyć wysoką ocenę, 7,2, na portalu lubimyczytac.pl .

Ona pisze o morderstwach, on je popełnia. Czym jest moralne morderstwo? Zuzanna całe studia poświęciła pracy naukowej nad etyką zabijania. Teraz, kiedy została autorką kryminałów, próbuje udowodnić swoje tezy o moralnym zabójcy. Nagle w jej życiu pojawia się mężczyzna, który ma wobec niej niebezpieczne zamiary: otrzymał zlecenie, by za wszelką cenę doprowadzić kobietę do swojego szefa. Czy Robert okaże się jednym z tych zabójców, o których nieustannie rozmyśla Zuzanna? Dlaczego zabija? Czy będzie potrafił przestać, kiedy w tej precyzyjnie zaplanowanej rozgrywce pojawi się miłość?

Zapraszamy na spotkanie z autorką w poniedziałek o godzinie 17:00 w pasłęckiej bibliotece. Pamiętajmy o maseczkach i obowiązujących zasadach bezpieczeństwa higienicznego.

 


kocham jarka
nasza