15 lipca 2020 Henryka, Wlodzimierza, Dawida

Mikołaj w Krośnie

dodał 2020-02-16
Mikołaj w Krośnie

15 lutego w sali biesiadnej Milenium w Krośnie było wesoło. Do dzieci z całego sołectwa przybył Mikołaj. Wszyscy przyjęli go z wielkim entuzjazmem i gromkimi brawami zaprosili do wspólnych tańców. Na parkiecie można było zobaczyć księżniczki, dinozaury, rycerza, piłkarza, dynie a nawet małego skrzacika. Po wesołej zabawie Mikołaj rozdał najmłodszym wspaniałe paczuszki, za które dzieci odwdzięczyły się pięknymi piosenkami i wierszykami. To już drugi bal karnawałowy przygotowany przez radę sołecką, sołtysa Wacława Furtaka, radną Agnieszkę Furtak oraz rodziców. Salę biesiadną udostępnili oraz przygotowali Regina i Bolesław Jankowscy a poczęstunek przygotowali rodzice. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku Mikołaj nie ominie Krosna.

af

0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0

Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Gregory   2020-02-16

Myślałem że Pani Agnieszka jako radna bardziej będzie się wykazywać w RM ,ale widać stronę Napoleona tam trzyma a jest z opozycji ,no ale cóż ma jeszcze czas .


#Dorota#Gregory   2020-02-16

Oby to była pierwsza i ostatnia kadencja jako radnej


#Pani Agnieszka #Gregory   2020-02-16

Do Pana Gregorego. Funkcja radnego nie jest na pokaz. Nie wszystkie działania, starania czy też rozmowy z mieszkańcami gminy czy też pracownikami urzędu a nawet samym burmistrzem są okazywane. Nie trzeba trzymać żadnej strony, wystarczy wykazać się własnym intelektem a nawet postępować z własnym sumieniem. Ale jak Pan napisał, jest jeszcze jest czas. Zapraszam do rozmów i współpracy, na pewno mnie Pan znajdzie


#Zuo#Pani Agnieszka   2020-02-17

heh 'funkcja radnego nie jest na pokaz' napisane pod kolekcją fotek. Funkcja radnego jest bardzo na pokaz, bo to funkcja publiczna. Radni i ich działania podlegają ocenie mieszkańców. Życzę samych sukcesów.


#Jak ja nienawidzę idiotów#Gregory   2020-02-16

widać debili tu nie brakuje. co może zrobić ta twoja Pani Agnieszka bez Burmistrza? Masz kasę to ją wspomóż w takim działaniu a jak wypisujesz tylko durne komenty to stul pysk, granatem oderwany od rzeczywistości człekokształtny trollu.


#Mati #Jak ja nienawidzę idiotów  2020-02-16

Tam żaden radny nie podskoczą Napoleonowi to siedzą cicho proste podwyżki dostali to tym bardziej


#Pasłęczanin#Jak ja nienawidzę idiotów  2020-02-16

Jest tu taki jeden w lesie chowany, co jednego zdania nie potrafi sklecić bez wulgarnego obrażenia kogoś. A ma się za coś lepszego i mądrzejszego, bo niby nienawidzi idiotów, choć sam jest pospolitym półgłupem. W dodatku to cham i prostak, nie potrafiący zachować się między ludźmi.


#Duff   2020-02-16

Nie rozumiem po co robić dzieciom wodę z mózgów 2 miesiące po świętach.. Chcecie cos zrobić to zróbcie bal przebierańców czy cos w tym rodzaju a nie kultywujecie komunistyczny styl... Nie ważne , że to debilizm. ważne, że kasa wydana.. Choinka i miokołaj 15.lutego.. Szok...


#Kalendarz#Duff  2020-02-16

Fakt, świadkowie, mają święta dopiero w maju, pośpieszyli się


#Janusz   2020-02-16

kurła ale jaja, mikolaj w lutym. kto tam dziecioki puscil. kurla to za tydzien sylwestra bendom lobchodzic te gupki


#Duff   2020-02-16

Skoro tobie wszystko jedno to czemu nie zrobisz sobie dzisiaj wielkanocy? a jutro lanego poniedziałku? Wszyscy się będą cieszyli jaki to jestes postępowy.


#Brawo   2020-02-16

Jaką wodę z mózgu? Człowieku, ogarnij się. Wszędzie wokół choinki, Mikołaje. W szkołach i przedszkolach to dopiero zaproszenia na dzień babci i dziadka rozdają. Patrząc na zdjęcia, dzieci szczęśliwe i chyba to jest najważniejsze. Niech robią, jak uważają. Nie gaś zapału ludziom, którym się chce. A jeżeli chcesz pomóc, pomóż.


#Nick   2020-02-16

Wcześnie rychło czas.


#Ktoś #Nick  2020-02-16

Lepiej późno niż wcale, hehe


#Roman#Ktoś   2020-02-16

"Lepiej późno, niż wcale!", jak krzyknął uradowany pasażer wbiegający na peron, widząc czerwone światła pozycyjne oddalającego się pociągu.


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności