10 sierpnia 2020 Borysa, Filomeny, Wawrzynca

Minął weekend

dodał 2019-02-11
Minął weekend

Było spokojnie. Policjanci z Komisariatu w Pasłęku odnotowali tylko 21 interwencji (4 domowe). Koło Krosna doszło do kolizji dzika z samochodem osobowym. Policjanci zatrzymali też mieszkankę naszego miasta, która ma do odbycia karę pozbawienia wolności. Trzy mandaty otrzymali kierowcy przekraczający prędkość (300 zł)a mandaty po 500 zł wystawiono sprawcy kradzieży sklepowej i osobie zakłócającej porządek.

Strażacy z JRG w piątek dokonali pomiaru tlenku węgla w mieszkaniu na ul. Woj. Polskiego. W sobotę wyjeżdżali do pożaru sadzy w Rydzówce a w niedzielę pompowali wodę na ul. Boh. Westerplatte. Pompowanie wody miało również miejsce dzisiaj rano na ul. Paderewskiego.

jp


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Tak tak   2019-02-12

Nie piszesz nazwiskami co teraz się boisz że spodka cię kara redaktorku od siedmiu boleści . Bratowa nawet by ci nie pomogła w uniknięciu kary . Jak dobrze że jest już przepis Rodo ochrona danych . Jasny i wyrazny o jak dobrze .


#Ania#Tak tak   2019-02-14

spotka spotka Tal taki język polski się bardzo nisko kłania


#Studentka   2019-02-13

A może by tak panowie z policji czasem się wybrali również na patrol do miejscowości Śliwica Liszki a nie gowniarzeria szarzuje co to nie oni nie będę tu wymieniac nazwiskami a posypało by się pare praw jazdy


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności