6 lipca 2020 Gotarda, Dominiki, Lucji

Minął weekend

dodał 2019-05-20
Minął weekend

Policjanci z komisariatu w Pasłęku nie narzekali na brak zajęć w czasie minionego weekendu. Odnotowano 25 interwencji (6 domowych), kolizję na skrzyżowaniu ulic Woj. Polskiego i Zamkowej (trzy osoby poszkodowane) oraz kolizję na trasie Młynary - Milejewo. Na ulicy Dworcowej wyeliminowano z ruchu pijanego kierującego. 23 - latek z Pasłęka miał w organizmie 1,7 promila alkoholu i nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdem. Były też mandaty w ruchu drogowym (5 na kwotę 1200 zł) i 2 porządkowe (700 zł).

Strażacy z JRG w sobotę gasili pożar samochodu na ul. Ogrodowej i zabezpieczali miejsce kolizji na ul. Woj. Polskiego. W niedzielę gasili pożar sadzy w miejscowości Płonne (razem z OSP Młynary) i zabezpieczali miejsce pożaru samochodu na S 7 koło Małdyt (razem z OSP Zielonka Pasłęcka i OSP Małdyty).

jp


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Nick   2019-05-20

Ludzie to jednak bydło. Stałem w korku i myślę sobie co się dzieje? Otóż bydło zwalniało bo musieli napatrzyć się co tam się stało. Jadący od rolnika chyba z 20 na godzinę zamulali cały ruch. Ci jadący z zamkowej zatrzymywali się na skrzyżowaniu dłużej niż musieli bo też bydło musiało się napatrzeć. Co za ludzie?


#Autko#Nick  2019-05-20

Najgorsze bydło to ty!!!


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności