27 września 2020 Wincentego, Mirabeli, Justyny

Minął weekend

dodał Ponad miesiąc temu, 2020-08-10
Minął weekend

Policjanci z komisariatu w Pasłęku interweniowali w czasie weekendu 30 razy (5 interwencji domowych). Doszło do 9 kolizji (S 7, droga 513, pl. Grunwaldzki, ul. Zamkowa, Podągi) oraz do nieuzasadnionego wezwania policji w Młynarach. Osoba wzywająca ukarana została 500 zł mandatem. Były również mandaty w ruchu drogowym (5 na 1300 zł).

Strażacy z JRG w piątek interweniowali na ul. Zamkowej (kolizja) oraz na ul. Parkowej (uszkodzone drzewo). W sobotę obsługiwali kolizje na trasie S 7, ul. Boh. Westerplatte i w Podągach oraz usuwali plamę oleju w Jelonkach (razem z OSP). W niedzielę gaszono pożar ścierniska w Leżnicy i przy drodze do Młynar.

jp


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Senior   Ponad miesiąc temu, 2020-08-10

Co do interwencji straży na ul. Parkowej , właściciel posesji ( czytaj firma wykonująca prace ) umyślnie podkopali drzewo , później wezwali sobie straż i bez starania się o pozwolenie pozbyli się drzewa , tak działają elbląscy cwaniacy można ???? można , myślę , że powinna się tym zająć policja.


#Mieszkaniec Pasłęka#Senior  Ponad miesiąc temu, 2020-08-12

"Na złodzieju czapka gore"...Widać senior nie może przeboleć,że drzewo służyło mu za zasłonę jego nielegalnego handlu paliwem,a teraz widok jest odsłonięty .Za niego powinna się zabrać Izba Kontroli.


#Babcia   Ponad miesiąc temu, 2020-08-10

Filipku jestem z ciebie dumna. Buziaki babcia


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności