10 grudnia 2018 Julii, Danieli, Bogdana

Minął weekend – znieważony policjant

dodał 2015-11-09
Minął weekend – znieważony policjant

Na ulicy Chrobrego doszło do naruszenia nietykalności cielesnej i znieważenia policjanta oraz wybicia szyby w sklepie Czynu dokonał 17 latek będący pod wpływem alkoholu i prawdopodobnie środków odurzających. Oprócz tego odnotowano: 26 interwencji (3 domowe) i 2 kolizje (S 7 - VW Passat wjechał na bariery, ul. Jagiełły 2 pojazdy). Zatrzymano też dwóch kierujących będących pod wpływem alkoholu. W Zielonym Grądzie 55 letni rowerzysta miał w organizmie 1,8 promila alkoholu. Jadący Passatem ul. Kopernika 33 latek z gminy Pasłęk miał tylko 1,2 promila. Sporo, bo 25 mandatów na kwotę 4700 zł wystawili funkcjonariusze z ruchu drogowego. Na terenie gminy Młynary zabrano 3 prawa jazdy za przekroczenie prędkości na terenie zabudowanym. Trzy mandaty (400 zł) otrzymały osoby spożywające alkohol w miejscu publicznym, w tym jedna na stadionie miejskim.

Strażacy z JRG w sobotę dokonali pomiaru na zawartość tlenku węgla na ul. Mickiewicza. W niedzielę wyjeżdżali do połamanych drzew w Robitach i Rogajnach, gasili pożar sadzy na ul. Mickiewicza i pomagali przy zabezpieczaniu dachu na ul. 11 Listopada. Druhowie z OSP w Św. Gaju, Godkowie i Zielonce Pasłęckiej usuwali skutki wichury. jp


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Andrzej   2015-11-09

A o t ym że 2 radiowozy ścigaly kogoś w jelonkach już nikt nie wspomniał?


#Brawo Ja Brawo Ty   2015-11-09

Brawo Drogówka za te zatrzymane prawa jazdy debile jeżdżą ponad 100 km na godzine w terenie zabudowanym a potem wypadki zabici jak najwięcej takich działań! !!


#3xxxx   2015-11-09

JurasPrzedpieski witam. mogliscie wybrac Po a nie PiSa


#Spostrzegawczy   2015-11-09

Przedpełski chyba sam daje te łapki pod komentarzami ;>


#Spostrzeżenie   2015-11-09

Nie policjanta a funkcjonariusza służ publicznych w mundurze. Jest różnica. Obraza munduru a nie podawanie się za funkcjonariusza w cywilu. Plakietka z identyfikatorem, oznaką uprawnia do zatrzymania i wezwania posiłków. Myślę,że sami policjanci mają problem.


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Muzyka dla ucha malucha

Pozostało1 dzień

Pasłęcki Ośrodek Kultury we współpracy z Elbląską Orkiestrą Kameralną zaprasza...


Biblioteka Publiczna w Pasłęku serdecznie zaprasza na przedświąteczne spotkanie z...


Świetlica Pomost zaprasza na tradycyjne Jasełka. Przedstawienie w wykonaniu dzieci...