21 kwietnia 2021 Anzelma, Bartosza, Feliksa
Reklama Heops

Minął weekend - było spokojnie

dodał 2021-01-04
Minął weekend - było spokojnie

Długi, noworoczny weekend minął wyjątkowo spokojnie. Policjanci z komisariatu w Pasłęku odnotowali tylko 23 interwencje (4 domowe). Doszło do trzech kolizji (trasa S 7 51 - latek z Gdańska /1,8 promila/ uderzył w bariery, w Młynarach samochód osobowy wjechał w budynek, ulica Steffena zderzenie dwóch samochodów) oraz zatrzymania dwóch kierujących będących pod wpływem środków odurzających (na ul. Kopernika i w Marzewie). Były też mandaty w ruchu drogowym (4 na kwotę 1500 zł) i 5 porządkowych na kwotę 900 zł (brak odblasków i maseczek).

Strażacy z JRG w Pasłęku interweniowali w piątek gasząc pożar śmieci na ul. Boh. Westerplatte i w sobotę biorąc udział w gaszeniu pożaru sadzy w Zielonce Pasłęckiej. W gaszeniu pożaru sadzy brali również udział druhowie z OSP w Zielonce Pasłęckiej.

jp


Dodaj Komentarz

Walidacja: słowo na dziś :amur

Komentarze

 • Mati
   1970-01-01

  Przepraszam, że pod tym artykułem,Napoleon to nie widzi jak w jego mieście chodniki są odśnieżone i posypane? Nogi można połamać!!! Jak taki zajęty praca to niech zastępcę na obchód miasta wyślę....

  • NIKIM
    1970-01-01

   A kto zajmuje się odśnieżaniem w Pasłęku?

  Xd
   1970-01-01

  Faktycznie odśnieżanie chodników i ulic miasta tragedia .dzis nawet na płaskim kawałku Śmieciarka nie dawała rady na ulicy Słonecznej.

  zaniepokojony
   1970-01-01

  Pod notką o Świętach Bożego Narodzenia u prawosławnych i grekokatolików zabrakło miejsca na komentarze, Redakcją czegoś się boi? Może paru słów prawdy? Niepotrzebnie, bo prawda jak oliwa - prędzej czy później na wierzch wypływa. Na ogól lepiej jak prędzej - nic tak nie oczyszcza atmosfery jak wzajemne powiedzenie sobie prawdy a jej ukrywanie powoduje późniejszy niekontrolowany i nikomu nie potrzebny wybuch. To tak jak z parą w kotle - zbytnie jej nagromadzenie powoduje najczęściej niebezpieczny wybuch. A to nie jest w interesie nikogo, bo każdy potrzebuje żyć w spokoju w prawdzie i uczciwości.

  • Taka prawda
    1970-01-01

   A co Ty chcesz komentować?Mają swoje święto to świętują.Po ulicach nie łażą.Skomentuj swoje święta, kiedy są zamykane ulice bo idą łaziki ze sztandarami i obrazkami na patykach.Tylko dzięki końwirusowi dzisiaj mamy wolne ulice i jezdnie, a jedynym Królem jest Pani Zima.

  • Tak to widzę
    1970-01-01

   Dałeś głos i wszyscy mogli usłyszeć idiotę.

  • Pan Lucyfer
    1970-01-01

   Na kotłach to się nie znasz,a głos zabierasz.Kocioł parowy ma zawór bezpieczeństwa, a kocioł ze smołą ma sprytnego operatora i zawsze jest pod pełną kontrolą.Tam nic nie wybucha.A jeżeli słyszałeś o takim wybuchu to były to kłamstwa tego w czarnej sukience.

Żwirownia 1140 px
nasza2