12 grudnia 2018 Dagmary, Aleksandra, Ady

Minął weekend - stracił prawko za prędkość

dodał 2016-09-19
Minął weekend - stracił prawko za prędkość

W miniony weekend policjanci odnotowali 27 interwencji (w tym 8 interwencji domowych). Funkcjonariusze z ruchu drogowego wystawili 18 mandatów na łączną sumę 3.850 zł. Jednemu z kierowców zatrzymali prawo jazdy – na ul. A. Steffena jechał on ponad 100 km/h, a przypomnijmy, że obowiązuje tam ograniczenie prędkości do 50 km/h. Policjanci zatrzymali też trzy dowody rejestracyjne w niesprawnych pojazdach. W piątek działania policji skupiły się na przestrzeganiu zakazu picia alkoholu w miejscach publicznych. Efektem było 11 mandatów na kwotę 2.800 zł. W weekend doszło też do kradzieży metali kolorowych na jednym ze składu złomu w Pasłęku oraz kradzieży domowej – zaproszona do domu kobieta ukradła 200 zł swojemu znajomemu. Policjanci zatrzymali też dwóch poszukiwanych (w tym jedną nieletnią, która uciekła z ośrodka) oraz złożyli wniosek o zatrzymanie 65-latka, który znęcał się nad rodziną. Sąd pozytywnie to zaopiniował, a mężczyzna najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie. Do incydentu doszło też podczas wczorajszego meczu w Młynarach.

Tam jeden z kibiców wtargnął na stadion i odpalił racę. Za to zachowanie grozi mu wysoka kara grzywny – nawet 2 tys. zł.


Strażacy z JRG Pasłęk w sobotę usuwali konar drzewa w Robitach i wyjeżdżali do Kronina, gdzie musieli uporać się z szerszeniami. Z kolei strażacy z OSP Młynary zabezpieczali imprezę dożynkową.
jp


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Obserwator   2016-09-20

Do podpis... To zmień nick tak żeby nikt się pod Ciebie nie podszywał wtedy nie będziesz miał do nikogo żalu! Sanyo następne artykuły czytaj ze zrozumieniem i patrz kiedy są wstawiane :)


#Sanyo   2016-09-20

Do obserwator.Wcześniej było napisane sobotniego meczu .Powiedz dla kolesi żeby od razu dobrze pisali,bo wstyd:)


#Podpis   2016-09-20

Z czego wnosisz, ze nie znam topografii Pasleka? To, ze nad innym wpisem napisane jest -podpis-. Podpisow tu jak psow a i zblizone do siebie nick-i nic nie mowia o tozsamosci autorow wpisow. Do ADMIN-a: CVzemu tu nie sa widoczne cudzyslowy w tekstach?


#Obserwator   2016-09-19

Do Sanyo No właśnie 18.09 niedziela a info zamieszczone 19.09 Poniedziałek czyli podczas wczorajszego meczu . Do podpis... od kiedy taki poliglota się zrobiłeś? Pomyślałby kto taki uczony a topografii własnego miasta nie zna.


#Podpis   2016-09-19

Nie dwoch poszukiwanych tylko dwoje poszukiwanych. Ucz sie Jerzy!


#Akcja   2016-09-19

do nie możliwe, znasz miasto? heh tak to klepią w klawisze bez pomyślunku i tacy tu komentujący, już lotna w komentarzu napisała że ul Steffena to nie tylko kawałek górki w mieście....ale i droga na Ornetę


#NIE możliwe   2016-09-19

Co to za bajki na takiej ulicy jechał ponad 100 chyba mieli pały zepsute urządzenie pomiarowe bo to nie możliwe jest . Ciekawe czy byli jacyś świadkowie takiej szybkiej jazdy bo mi coś tu nie pasuje.


#Sanyo   2016-09-19

Przecież mecz Polonia-Syrena był w niedziele.


#Lotna   2016-09-19

na Steffena przy cmentarzu. Ta ulica to nie tylko gora młyńska :)


#Podpis   2016-09-19

na Stefena ponad 100km chyba z górki i samolotem ???


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Biblioteka Publiczna w Pasłęku serdecznie zaprasza na przedświąteczne spotkanie z...


Świetlica Pomost zaprasza na tradycyjne Jasełka. Przedstawienie w wykonaniu dzieci...


Pasłęcki Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza w niedzielę 16 grudnia 2018 r. na...