14 grudnia 2018 Alfreda, Izydora, Jana

Młodziczki niepokonane od 6 lat

dodał 2018-02-14
Młodziczki niepokonane od 6 lat
W drugim tygodniu ferii tj. 29 stycznia uczniowie Szkoły Podstawowej z Godkowa uczestniczyli w turnieju unihokeja w Gronowie Elbląskim. Organizatorem zawodów był Elbląski Szkolny Związek Sportowy. Dziewczęta bez większych problemów zdobyły Puchar Starosty Elbląskiego, chłopcy musieli uznać wyższości kolegów z Płoskini - zajmując ostatecznie drugie miejsce.

 

Bardzo mocno cieszy postawa Naszych młodziczek, które rywalizowały ze starszymi koleżankami z gimnazjum i w pierwszym meczu pewnie wygrały 10:2. W drugim pokonały Smoczyce z Płoskini 5:1. Chłopcom przyszło rywalizować z liderami Pomorskiej Ligi Unihokeja - Smoki wygrały 8:1. Drugie miejsce zapewniło im zwycięstwo 6:0 nad drużyną gospodarzy.

Dodatkowym ciekawym akcentem turnieju był rozegrany sparing między drużyną młodziczek z Godkowa, a drużyną Smoków z Płoskini (chłopcy), który zakończył się remisem 3:3. Jest to wynik, który pokazuje potencjał drużyny, siłę i wolę walki jaka tkwi w dziewczynach. Postawa drużyny napawa optymizmem przed ostatnim turniejem eliminacyjnym Pomorskiej Ligii Unihokeja w Baninie, który zostanie rozegrany 24 lutego. W ostatnim tygodniu lutego drużyny ze Szkoły Podstawowej z Godkowa dziewcząt i chłopców czeka bardzo ważny turniej - będą bronić tytułu Mistrza Powiatu Elbląskiego w swoich kategoriach. Złota passa dziewcząt trwa już 6 lat.

Inf. Magdalena Przybysz-Pietrzak

0
0
0
0
0
0
0
0

Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Zaproszenie na jasełka

Pozostało10 50 minut

Świetlica Pomost zaprasza na tradycyjne Jasełka. Przedstawienie w wykonaniu dzieci...


Burmistrz Miasta i Gminy Młynary serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców na...


Pasłęcki Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza w niedzielę 16 grudnia 2018 r. na...