12 kwietnia 2021 Juliusza, Luboslawa, Zenona
Reklama Heops

Młynary: Wywrócił się na motorowerze. Nie był w stanie dmuchnąć w alkomat

dodał 2019-07-30
Młynary: Wywrócił się na motorowerze. Nie był w stanie dmuchnąć w alkomat

W Młynarach 67-latek stracił panowanie nad motorowerem, zjechał na pobocze, następnie na chodnik i się przewrócił. Na szczęście żaden pieszy nie odniósł obrażeń. Był tak pijany, że nie mógł dmuchnąć w alkomat. Z obrażeniami ciała trafił do szpitala w Elblągu. Odpowie przed sądem za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwym.


Na wyniki badań tego niechlubnego rekordzisty trzeba będzie jeszcze trochę poczekać. Od mężczyzny została pobrana krew do analizy laboratoryjnej. Był tak pijany, że nie miał siły dmuchnąć w policyjny alkomat. Zdarzenie miało miejsce wczoraj (29 lipca) o 8.00 na ulicy Grunwaldzkiej w Młynarach - informuje Jakub Sawicki z zespołu prasowego KMP Elbląg.

Pijany 67-letni motorowerzysta stracił kontrolę nad swoim jednośladem. Zjechał na pobocze, następnie na chodnik i tam zakończył jazdę. W wyniku zdarzenia odniósł obrażenia i trafił do szpitala w Elblągu. Na szczęście, poza nim, nikt inny nie ucierpiał

Na miejscu powiedział mundurowym, że wypił tylko „ćwiartkę" i kilka piw. Jak wytrzeźwieje odpowie za prowadzenie pojazdu mechanicznego w stanie nietrzeźwości. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności - dodają policjanci.

 


Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Formularz logowania

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się Tutaj


#STARY M   2019-07-31

NA TYM ICH SPĘDZIE TEZ BĘDĄ NAPRUCI JEZDZIĆ JAK CO ROKU TEŻ MI NEWS....


#Ej   2019-07-30

To nie jest fotka z Młynar.


#Maria Anna #Ej  2019-07-31

czy naprawdę fotka jest taka ważna ważne jest to że jechał pijak potencjalny morderca


#Zenek#Ej  2019-07-30

Ani z Warszawy


#Zażenowany   2019-07-30

Stary pijak.


POMOC DROGOWA/ USŁUGI TRANSPORTOWE do 27 TON
nasza2